View Poll Results: Cine credeti ca va castiga FA Cup ?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    1 16.67%
  • Chelsea

    0 0%
  • Liverpool

    0 0%
  • Manchester City

    1 16.67%
  • Manchester United

    4 66.67%
  • Tottenham

    0 0%
  • Alta (exemplu)

    0 0%
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 148 to 168 of 172

Thread: FA Cup General

  1. #148
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu ar fi mai simplu ca toate meciurile de fa si efl sa se joace la Manchester?

  2. #149
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,240
    Reputatie
    0
    Ce gol a dat japonezul ala și Liverpool pierde și cupa sezonul ãsta.

  3. #150
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Nu ar fi mai simplu ca toate meciurile de fa si efl sa se joace la Manchester?


    Ba la City, ba la United.



    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Ce gol a dat japonezul ala È™i Liverpool pierde È™i cupa sezonul ãsta.
    Mintoma'nai = I don't respect you, you're a piece of shit, unworthy and weak.
    Cam asta le-a transmis Mitoma liverpulezilor si lu Klopp ce-n sezonu 7 mereu e flop.
    Last edited by Johnny D; 29th January 2023 at 22:55.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #151
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Copilul asta Garnacho o sa ajungã mare de tot.

  5. #152
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Ce mental si determinare a adus Ten Hag !

    Man Utd face ceva, ce dupa era Fergie era imposibil

    In 7 zile, trece de 3 eliminatorii: Barcelona in Europa League, Newcastle in League Cup Final si Westham in FA CUP.

    ==
    Tottenham ramane o gluma de echipa...o baza de antrenament.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #153
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Gainã-n'ham!


    Au alergie la trofee, n-ai ce sa le faci.


    Eu cred ca e de la gaina aia de pe minge, pana nu-si fac rost de-o sigla serioasa, nici o sansa.
    Last edited by Johnny D; 2nd March 2023 at 01:04.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #154
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,240
    Reputatie
    0
    Pana la 45 de ani va juca Kane la ei și tot nu va lua un trofeu.
    A fost frumos meciul de pe OT. Totuși West Ham e o umbra a echipei din ultimele 2 sezoane.

  8. #155
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Mai are cateva zeci de goluri si ajunge golgeter-ul all time Premier League.
    Cum ar fi golgeter-ul all time fara trofeu?


    Sa nu uit, Richarlison ala e varza totala, rectific ce-am zis la inceputul sezonului ca se loveste mingea de el ca de coltul blocului, jignesc coltul blocului.


    Auzi JJ? E un rahat. Si Nketiah e mai bun. N-o sa ajunga la nivelul lui Jesus nici de joaca 500 de minute pe meci. Sau daca Jesus joaca doar jumate de sezon per sezon ca si acu.


    Da cat de pe langa fotbal sa fii sa vezi carpa asta antifotbal avand vreo treaba comparativ cu Jesus care mangaie mingea... trebuie sa n-ai treaba cu fenomenul, alta explicatie n-am. Sa fii in pom si pomu-n alt univers, unul in care jocul sportiv n-a fost inventat inca.
    Last edited by Johnny D; 2nd March 2023 at 03:03.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #156
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    B±, ati auzit, ma, cand a zis Muionicã, la 0-1, ca, domne, ce echipa mare e ºunca de vest, a scos-o pe fcbs din conference 🤣 Asta e ca melcu' de pivnița. Cand apare fecali cu bucile pline de saliva, sa stiti ca a fost in grilã si Ninonicã sclavul, cu ora de lins cea mai iubita echipa a poporului. Cat drle jalnic, niciodata nu a fost mai jos profesia asta de lãtrãu, fosta gazetarie sportiva.

    Pai, la noi cand vreodata juca unul ca Garnacho in fata unor Deac si Fl Coman? 🤣 Bagi pla in ma-sa, toate natiile scot fotbalisti, noi tot cu straini si bosorogi din lumea a 3-a, cu aceeasi mentalitate de cãcat. O sa joace Budescu, Nistor, Deac, Tamas, Sapunaru pana la 80 de ani. A debutat unul la Hajduk Split, Luka Vuskovic, la 16 ani neimpliniti. Ieri a si marcat. Ce prosti croatii astia, ba! Cine n-are floci, sapaligi, bursuci si muți sa-si cumpere! 🤣

  10. #157
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Da da, eu l-am auzit a subliniat ca fcsb a jucat de la egal la egal cu echipa aia care conduce pe Ten Haag pe Teatrul Viselor ) sclav pana la moarte baiatul ala, nu stiu cum de il mai suporta pamantul in continuare

  11. #158
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,240
    Reputatie
    0
    Și eu am auzit fraza aia, m-am și gândit ca nu e meci sa nu ii dea niște limbi în dos lui Becali. Da ma, ce mare echipã e West Ham, mai are un pic și retrogradeazã. La fel și aia din Danemarca, nu au mai bãtut pe nimeni din toamna.

  12. #159
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Copilul asta Garnacho o sa ajungã mare de tot.
    Si Mazilu a marcat un gol identic in Giulesti, e adevarat de pe partea dreapta, cu stangul. Bã, da' identic, in oglindã. In loc sa accepte realitarea - adversarul a fost mai bun, sa il felicite, giulestenii au dat-o in fecale. Ca nu i-a interesat cupa, ca aveau meci cu rapsodia chiajna si clinceni, ca plm. Nu, da' acum serios. La Ten Hag se aplica o vorba: if you are good, you are old enough to play 👍

    Aviz cretinilor de la noi, poate inteleg ceva. Nu cred, totusi 🤣

  13. #160
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Semifinale:

    Man City - Sheffield (2)
    Man Utd - Brighton

    Man Utd continua pe toate cele 4 fronturi.
    Incredibil sezon facut de Brighton !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #161
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Pai stai un pic. Un front s-a terminat, l-ati castigat, ce mai continuati pe el, hora unirii?
    City va lua minim 1 trofeu cu supermegasenzatia Haaland, cred ca FA Cup e a lor.
    Campionatu aveti acolo locul 3 mari sanse, punct. E 90% jucat, nici mai sus, nici mai jos.
    EL sunteti favoriti, cu un trofeu intern si unul extern si top 4 ar fi un sezon excelent.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #162
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pai stai un pic. Un front s-a terminat, l-ati castigat, ce mai continuati pe el, hora unirii?
    City va lua minim 1 trofeu cu supermegasenzatia Haaland, cred ca FA Cup e a lor.
    Campionatu aveti acolo locul 3 mari sanse, punct. E 90% jucat, nici mai sus, nici mai jos.
    EL sunteti favoriti, cu un trofeu intern si unul extern si top 4 ar fi un sezon excelent.
    Da Johnny...Cele 4 fronturi sunt: League Cup, FA Cup, loc de UCL prin campionat si daca nu: Europa League Winners

    Iar in FA CUP, cat timp inca e Man City acolo, e greu de tot
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  16. #163
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Daca anul trecut a fost finala de gala: Liverpool - Chelsea, acum va fi la fel: Man City - Man Utd !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  17. #164
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,240
    Reputatie
    0
    Ce portari slabi. Ambii au sãrit în același colț cred ca la fiecare execuție. Stãteam pana mâine dimineațã dacã nu dãdea ãla peste poartã.
    Brighton a avut mai multe ocazii în 120 de minute.

  18. #165
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Mai bine sa planga United in finala, decat Brighton, zic.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #166
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A fost o mizerie de meci, un fel de Slujitorul - Romanian Railroads. Se juca pana de Ignat si nu cã nu se marca, nu se iesea din cercul de la mijlocul terenului. Examen ratat pt Brighton, pana la urma, de la ei asteptam sa taie tortul, doar nu de la umilitii lui Sancez Pițuan👎 Vot de blam pt De Zerbi, care e inca tanar, nu realizeaza ca la fotbal mai dai si peste echipe venite cu țapina la birou. Imbracate la costum, trandafirul la butoniera, iar in picioare pantalonii de poliester si cizmele de cauciuc.

  20. #167
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    WOW ! 1-0 Man City in secunda 13 ! Super Gundogan !
    Last edited by YoNuTzz; 3rd June 2023 at 18:41.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #168
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Mi s-a transmis acum in cascã, a fost pinalty pt Jesteri in genul celor primite de kfr de la kovacs 🤣

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •