Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 114

Thread: mai este oare nevoie de postari de calitate cand moderatorii zic asa? tralala lalaa:

  1. #1
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1

    mai este oare nevoie de postari de calitate cand moderatorii zic asa? tralala lalaa:

    noroc cu Pilotul Militar Central ca m-a trimis inapoi in timp si-am redescoperit minunatiile/masterpiece-uri d'ale managementului forumului,

    Acum, la ceas aniversar, zic ca-i bine sa facemin asa fel incat sa nu se piarda aceste adevarate valori .

    Nu de alta dar priculiciul numit Tim, candva spaima userilor de pe forumuri, a inceput sa arunce cu fumigene puturoase - acum zc zile scria p'acilea pe OLS ca a fost la procuratura sa ma denunte . Zic sa ne radem pentru ca daca nu taie factura la fiecare centima incasata in noaptea de revelion ajunge cu siguranta in cateva luni <<la bordura> (e destul de clar exprimata destinatia mai arond''futbasisti'' sau trebuie traducere???)



    pt inceput avem (de aici: https://forum.onlinesport.ro/threads...-Post-by-Novac) o postare ce bate la fundul gol oricare alta din ultimul cincinal:

    Quote Originally Posted by delaparis plin de el
    Cretinel, tu ce vrei cu report postul asta? Ce nu e regulamentar in ce ai scris acolo? Ah ca scrii tampenii asta s-a observat de mult timp.

    Te ineci in propriul kkt. Ai facut pe smecherul ani de zile pe forum cu postari pline de sbinteles, o faci si acum asa cu ti-a aratat Tim mai devreme si tu vrei sa-ti citam exact? Pai nu ne iei de prosti asa putin? Citeaza-ti singur 90% din postarile tale pe forum in ultimii ani pt ca doar asta ai facut. Facut pe desteptul.

    Stii tu ce scrii, boule? Adica eu nu sunt muzician? Nu predau cursuri de informatica in Franta, Elvetia si Belgia?
    Hai sictir ca puti a roman ******* infumurat si rupt in cur.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Lma
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    si noi pe voi


    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Uite vezi de ce esti mocofan? Nu-mi ajungi nici la glezna boule cretin
    Facem asa, eu te injur deoarece merit si tu daca raspunzi te banez deoarece meriti

    Am ajuns in viata mai mult decat spera toata familia ta de 100 de ani purice amarat. Muzica, informatica, profesor universitar si "casanova" bai uratule frustrat. Balesti ca un amarat ce esti pe net amenintand oameni pe care nu-i cunosti de fapt si iti crezi vise realitate virtuala. Moartea te domina si te crezi viu

    In rest toate cele bune. Cand treci pe la Paris sa bem o bere ?
    Hai sa facem un top 10
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #5
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    ce-ti mai plac si tie bilanturile de sfarsit de an ,

    of of, mai mai

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  6. #6
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Bai obsedatilor
    Daca continuati cu provocarile nu numai ca va voi raspunde un top 10 in ultima zi a anului dar mutam discutia langa Paul
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #7
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    pai si,




    de ce nu o faci?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #8
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Inca nu m-am hotarat. Cand va fi cazul o voi face
    Alte intrebari?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #9
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    ti-o zic a doua oara: citeste cu atentie modificarile, implicatiile si schimbarile aduse de GDPR ref la mediile online si default la utilizatoril lor de pe toate pajistile UE (adica inclusiv Romania),

    dupe care mai vezi tu ce si cum faci; asa e bine

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  10. #10
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Ce ma tot plictisesti ...
    Habar n-ai despre ce vorbesti si te bagi in seama ca prostu'.

    Mocofane, "schimbarile" asa cu le zici tu se aplica incepand de la un moment dat. Asta a fost pe site si asta va fi mereu. Ce tot macani in saracie aici?

    Hai hai ca pana la urma tot la Paul ajungi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #11
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    in acelasi salon?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  12. #12
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    threadul asta ar trebui schimbat in "diaspora si romanasii"!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Daca ne mai enervati mult votam iar cu Base de nu va vedeti
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #14
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    te "nervezi degeaba, novacul este fan base & clona din liga a patra

  15. #15
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Cam asa stam.
    Deci eu am armata serioasa din ols nord. Am General Maior Dario, Prim Ministru Lordliv, Ministru propaganda Johnny, spion guvernamental Ess, Agent dublu Leo si soldat forte speciale armata aeriana Paul.
    Consider aliati Clau, chinnez si Doctor ... in caz ca
    Ionelu' recunoaste ca n-are butoane si ca se zbate degeaba la infinit, lordlivu' e banat pe IP, Leo nu poate sta de aceeasi parte a baricadei cu Ionelu', Satana poate sta de aceeasi parte a baricadei cu pauliciul, chinezu' e dat disparut, Clau nu are treaba pentru ca si-a gasit echipa mai buna decat Dinamo, Ess era de fapt agent dublu pentru ca ti-a neutralizat fortele aeriene, pauliciul e neutralizat dupa cum spuneam... promoveaza-l repede pe Dario sa nu-l pierzi. S-a ales praful de armata ta africana
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #16
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    te "nervezi degeaba, novacul este fan base & clona din liga a patra
    Aia nu e clona, are numele si brand-ul Steaua. E singurul om rational dintre voi. Voi sunteti nebunii, cum sa tineti cu o echipa ce nu are dreptul de-a folosi numele iar emblema e un glob de Craciun spart! Gata, a trecut sezonul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #17
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    ce limba aspra ai... asa i novace??!!

  18. #18
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Aia nu e clona, are numele si brand-ul Steaua. E singurul om rational dintre voi. Voi sunteti nebunii, cum sa tineti cu o echipa ce nu are dreptul de-a folosi numele iar emblema e un glob de Craciun spart! Gata, a trecut sezonul!
    Acu' iau cazmaua si-ti dezgrop postarile despre Academia pe vremea cand nu aveau nici numele si nici emblema.
    Nu te mai kaca pe tine.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  19. #19
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Esti naros rau, eu am zis ca Rapid in momentul ala nu exista, aveam doar cateva fragmente din el in vreo 2 parti, ceva de genu 10% intr-o parte, 15% in alta parte. La ora respectiva eu am tinut cu ala de-avea doar vreo 10% deoarece avea puterea financiara si potentialul sa adune procente majoritare din Rapid si sa fie cat mai aproape de Rapidul original!

    La Steaua e cu totul altceva, nu aveai nevoie sa aduni prea multe fragmente, situatia este una clara si se gaseste doar in 2 echipe: una intr-o parte cu 80% si alta in alta parte care are vreo 20%. E logic sa zici ca originalu e aia cu 80%, sau varianta cea mai aproape de original!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #20
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Normal ca e situatia mai clara la Steaua, nu aveam 4 echipa ca voi. CFR, Academia, AFC si falimentara lu' Valerii.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    ceva de genu 10% intr-o parte, 15% in alta parte
    Din pura curiozitate, Valerii ce procent avea din adevaratul rapid detinand continuitatea sportiva, palmaresul, numele si marca?
    Si care-i metodologia de calcul? Am pretentii de la tine, ca doar nu scoti procente din burta
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  21. #21
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Vezi ca ti-am raspuns acolo
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •