Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 114

Thread: mai este oare nevoie de postari de calitate cand moderatorii zic asa? tralala lalaa:

  1. #43
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    I-auzi parise, cica esti betiv si nu stii ce spui
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  2. #44
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Pai acum chiar vrei sa fii aliat cu mine?
    Eu asta tot spuneam in ultimul timp cand intram pe intern la ... Chiajna - Voluntari sau nu mai stiu.

    Pai votezi cu Leo si ii critici threadurile acum? Asa ceva
    Si cam ce ar trebui deschis aici? Forum: Peluza - Liga 1 2017/2018 - etape, meciuri
    Interesante sunt doar meciurile lui Dinamo si FCSB si asta doar pt bascalie. Daca fiecare moderator de pe Intern ar posta macar o postare la fiecare meci al etapei, alta ar fi situatia.

  3. #45
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    A mai ramas sampanie de la Revelion?
    L-am votat pe Utilizator pe ambele thread-uri.
    Pardon
    Nu stiu de unde am vazut aiurea.

    Sevilla, ce tot strigi de parca suntem surzi ? Tu sa-mi numeri threadurile ca sunt multe

  4. #46
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu stiu de unde am vazut aiurea.


    Cica de la bautura ai vazut aiurea

    Postez pe forum cat mai mult, imi fac datoria de user
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #47
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Bravo. Iti faci datoria bine. Daca nu injurai in trecut acum erai chiar user sef

    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Si cam ce ar trebui deschis aici? Forum: Peluza - Liga 1 2017/2018 - etape, meciuri
    Interesante sunt doar meciurile lui Dinamo si FCSB si asta doar pt bascalie. Daca fiecare moderator de pe Intern ar posta macar o postare la fiecare meci al etapei, alta ar fi situatia.
    Hehe alta ar fi situatia, alta ar fi ...
    Stiu foarte bine si nu e vina ta. Ce sa posteze moderatorii acolo? E o liga de kk, un fotbal de kk si o sectie pe forum care nici macar nu se pune la zi cu sezonul actual.
    Dar asta trebuie sa-i spui lui Novac Cel "MULT mai multe" El tot zice ca traficul scade din cauza mea cand eu ii spun ca e din cauza lui Becali & co.
    Chiar tu moderatorul anului deschizi thd acolo unde postezi singura. Ce sa-i faci? Inventam trafic fals?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #48
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Si cam ce ar trebui deschis aici? Forum: Peluza - Liga 1 2017/2018 - etape, meciuri
    Interesante sunt doar meciurile lui Dinamo si FCSB si asta doar pt bascalie. Daca fiecare moderator de pe Intern ar posta macar o postare la fiecare meci al etapei, alta ar fi situatia.
    iti dau eu o idee,de ex "cand redeschud catelaria"...
    cu poll cu tot:

    1.cand intra Dinamo in play-off
    2.cand o sa jucam in UCL
    3.niciodata

    desi e cam tot aia,sa vezi ce succes ai avea,nu ca ala al frantuzului cu poisson mechant ...
    granita la Orsova!

  7. #49
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    sa nu vorbim despre treadul cu mega pisica aia ''vestita'' (care intre timp, BTW, a comis noi infractiuni - daramat bradul de craciun din fata nus'carei primarii de langa paris )

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #50
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Clau?
    Pai e deja moderator. Probabil ca nu stie si asta explica faptul ca nu deschide threaduri
    esti pe langa subiect. aminteam de tipul care este mare mod pe nu stiu ce kk_forum si insista aici.

  9. #51
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    iaca si ge'alu maior de langa Bumbesti...
    granita la Orsova!

  10. #52
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Sper ca nu este vorba despre mine.
    In primul rand, sunt admin, nu mod.
    In al doilea rand, nu pupam pe nimeni in cul pentru vreo functie. Din contra, am facut numai caterinca pe thread-ul asta.
    In al treilea rand, poti sa iesi la pensie si fara inlocuitor. Ne-om descurca noi cumva.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  11. #53
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Sevilla, ca admin in mod normal ai treaba multa pe un forum. Te vad tot timpul pe aici. Merge bine forumul tau?

    Quote Originally Posted by cip View Post

    desi e cam tot aia,sa vezi ce succes ai avea,nu ca ala al frantuzului cu poisson mechant ...

    Atentie, peste rau!!!
    Started by delaparis, 19th July 2015 21:30
    12
    1 Attachment(s)
    Replies: 26
    Views: 1,168

    Hingherul
    4th October 2015, 21:08


    Gresesti. Unul dintre cele mai frecventate threaduri de pe sectia video
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #54
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sevilla, ca admin in mod normal ai treaba multa pe un forum. Te vad tot timpul pe aici. Merge bine forumul tau?
    Suntem trei admini. Acolo postam toti in engleza si nu este despre fotbal.
    Scandalurile sunt rare. Avem intrebari de siguranta pentru a filtra botii care spameaza reclame.

    Updates, backups... ce e atat de greu?

    Nu stiu cum reusesc unii sa fie profesori universitari, informaticieni, casanova si sa mai aiba si timp sa fie portocalii si sa posteze pe forum

    Care tot timpul? Am 100 de postari de pe 18 decembrie pana acum. Medie de sase postari pe zi e mult?

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Gresesti. Unul dintre cele mai frecventate threaduri de pe sectia video
    Pe locul 17 ca numar de replies pe sectie si pe locul 77 ca numar de vizualizari.

    Nu e mare realizare cand te bat thread-uri ca "Mircea Badea gol cu pene de curcan in fund" sau "Becali isi arata parul de pe piept, in direct la National TV"
    Last edited by Sevilla86; 3rd January 2019 at 14:45.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  13. #55
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Suntem trei admini. Acolo postam toti in engleza si nu este despre fotbal.
    Scandalurile sunt rare. Avem intrebari de siguranta pentru a filtra botii care spameaza reclame.

    Updates, backups... ce e atat de greu?

    Nu stiu cum reusesc unii sa fie profesori universitari, informaticieni, casanova si sa mai aiba si timp sa fie portocalii si sa posteze pe forum
    La inceput de an este perioada cea mai calma din toate punctele astea de vedere ... sa stii delamine

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Care tot timpul? Am 100 de postari de pe 18 decembrie pana acum. Medie de sase postari pe zi e mult?
    De trei zile ai mai mult de 30 de postari. Esti in ritm de portocaliu.

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Pe locul 17 ca numar de replies pe sectie si pe locul 77 ca numar de vizualizari.

    Nu e mare realizare cand te bat thread-uri ca "Mircea Badea gol cu pene de curcan in fund" sau "Becali isi arata parul de pe piept, in direct la National TV"
    Acolo sunt 318 thds. Stau bine totusi. Dar era pt Cip care tot crede ca e record negativ pe forum thd ala.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #56
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Si tu ai mai mult de 40.
    Avantaj Nastase
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  15. #57
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Ce de certuri si discutii de nimic p-aici, in loc sa-l pupati pe Paul si sa ne dam cu totii mainile!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #58
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Rece?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #59
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ce de certuri si discutii de nimic p-aici, in loc sa-l pupati pe Paul si sa ne dam cu totii mainile!
    acum chiar asa,sa ne strangem mainile cu toti handicapatii...nu-ti ajunge ca te mai bagam si pe tine in seama din cand in cand?
    granita la Orsova!

  18. #60
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Hau ca a deschis Cip cutia cu poante
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #61
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    eu zic sa i zicem la multi ani, de ziua numelui si nu numai.
    auzisi bah corporatistule, la multi multi ani!

  20. #62
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Hingherule, doar pentru tine!

    am la vanzare o Insignia, an 2014, motorizare 2.0 l diesel, 163 CP Automata . numeroase dotari; Keyless Go Entry,Bi-xenon adaptiv AFL full led Navigatie 3D touch, joystick plus Europa meniu in romana, camera spate, senzori parcare fata spate cu afisaj, martor in oglinzi unghi mort, line assist, park assist, distronic, recunoastere semne de circulatie, senzori presiune roti , senzori ploaie si lumina , anvelope vara- iarna plus rezerva slim si multe alte dotari pe care nu le insir acum.
    iti stau la dispozitie, daca esti interesat, pentru orice informatie. io zic ca e timpul sa treci la un alt nivel daca beamw nu, mertan nu ...pret 10.990 euroi sau combinatie la un alt pret cu tigroaica ta.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    acum chiar asa,sa ne strangem mainile cu toti handicapatii...nu-ti ajunge ca te mai bagam si pe tine in seama din cand in cand?
    Mersi ca m-ai facut handicapat, Nou An fericit si tie!


    Insa... nu vreau sa am statut special intre handicapati dupa cum zici, e bine si unul de duzina asa ca Paul, nu-i problema.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •