Results 1 to 11 of 11

Thread: Reported Post by Paul Atreides

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0

    Reported Post by Paul Atreides

    Paul Atreides has reported a post.

    Reason:
    As fi vrut sa-ti spun, bhai scons oparit, ca macar de Craciun ai fi putut sa te opresti cu mizeriile. Dar nu-ti mai spun !
    Post: Reported Post by Paul Atreides
    Forum: Report post
    Assigned Moderators: Vadim, delaoltenia

    Posted by: Sevilla86
    Original Content:
    E antiproductiv. E retardat, o povara pentru societate, spune ca a implinit 37 de ani iar peste 6 luni sustine ca are tot 36, ba ca taica-su a fost pilot toata viata, ba ca era instructor de arte martiale, ba ca a fost in garda regala. Activitatea lui pe forum este una de bot, copy/paste chiar si de 40 de ori aceeasi postare. Cum poti sa aperi activitate forumistica a unuia care posteaza de 40 de ori aceeasi postare, acelasi articol?

    Este un bot, spammer si un troll, daca este sa-l definim dupa regulile unui forum. Asa ceva nu este permis pe alte site-uri.
    Pana si pe youtube, daca postezi acelasi lucru de doua ori, il detecteaza ca posibil spam si e posibil sa fie sters.

  2. #2
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Are dreptate Sevilla!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Are, nu vrea sa se lase fara pedeapsa. Doar ca nu e cine sa aplice regulamentul, marsavia si ultrajul fara provocare sunt permise sub amenintarea scandalului. Si astfel doar Paul e pus la zid, pe cine intereseaza si de sufletul lui satul de scandaluri si conflicte din care doar el pica rau? Restul ameninta ca fac taraboi si au liber la marsavii si jigniri de tot felul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    faptul ca reactioneaza atat de violent intareste parerea generala ca acesat individ NU trebuie debanat



    pentru ca, dupa cum se poate vedea aici, negru pe alb,



    este incontrolabil si labil/
    Last edited by Novac; 27th December 2018 at 09:31.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #5
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Ionica,ce-i ala "scons"?
    Last edited by cip; 27th December 2018 at 09:17.
    granita la Orsova!

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Un Cipel fara coada si cu urechile lasate pe spate, fan Juventus si nu Inter!


    Apropo, Inter e o echipa atat de renumita de nici la ora asta nu stiu ce culori are!

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    este incontrolabil si labil/
    O fi, dar voi sunteti niste jenibili, sadici si ipocriti in acelasi timp deoarece stiti asta si tot va bateti joc de el sau reactionati imbecil in discutiile cu el, cand orice om normal daca vede pe unu incontrolabil si labil niciodata nu se supara pe el si-l lasa-n pace in treaba lui. Labilitati avem toti, doar ca nu ne pasa de ele si asta pt ca nu avem "norocul" lui Paul sa fim inconjurati de tot felul de jeguri jenibile, sadice si ipocrite care sa ne reaminteasca de aceste labilitati la fiecare pas. You can close your mouth now, Novacel! I know, I know, that made sense even for you!
    Last edited by Johnny D; 27th December 2018 at 09:39.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Inter e o echipa atat de renumita de nici la ora asta nu stiu ce culori are!
    asta nu ma mira decat pe jumatate,pai tu te pricepi la fotbal cam cum ma pricep eu la oina...
    granita la Orsova!

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,880
    Reputatie
    0
    Te joci cu oina zilnic! De aia scoti ghierutze ce zgarie rau din acele pufurine de pernitze ce par inofensive la prima vedere!


    Fitness training, in timp ce alte pisici se joaca cu ghemotocul, Cipel al nostru le da clasa la toate!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    marsavia si ultrajul fara provocare sunt permise sub amenintarea scandalului. Si astfel doar Paul e pus la zid
    Cam fara provocare l-a luat si el la pulla pe dardar si pe iulian_1976 pentru ca l-a confundat cu iulian celalalt, etc
    Am spus-o si o repet, aveti memorie selectiva.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  10. #10
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    cei doi sunt ultimii dintr-o luuunga lista de useri inoportunati tam-nesam de ghertoiul pastilat

    Ps. vads ca ionetele (iarasi!) se de bilingv pe forum k sa impresioneze minorii , jenant si

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #11
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Tin minte cum a incercat chinna sa-i intinda o mana de ajutor. Pauliciul, neintelegand intentia, l-a trimis sa plimbe ursu'

    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Si acum am sa va spun purul adevar : toata pseudoviolenta din ultimele mele postari a fost de fapt un test: am vrut sa aflu daca este ceva 'dincolo' de voi, cei ce mi-ati raspuns cu aroganta (inclusiv parasuta Roz care imi explica ce este cu off-topicul). Acum stiu ca nu este nimic acolo. NADA, NADA, NADA cum spune Hemingway. Am facut asta avand in biblioteca mea 2k carti adevarate ( si nu Agatha C.). Am mai facut-o cu dreptul pe care-l am fiind absolvent al fac. de Electronica si Tc. sec. Aviatie.
    Dar stiu cu ce puteti umple black-hole-ul. Incercati cu Faulkner, Dostoievski si terminati cu Stephen Hawkins. Daca reusiti, sunteti salvati de NADA.
    Daca nu , voi trai cu groaza permanenta ca unul din avioanele pe care oamenii mei adevarati le intretin, pot incapea pe mana sau mintea voastra. Si trebuie sa stiti ca aceste aparate sunt fabricate din 100.000 de piese si echipamente reprezentand aprox. 1.000.000 de operatii tehnologica. Si mai este ceva : zboara, la croaziera, la peste 10.000 m. cu barbati, femei si copii.
    Nu cred ca vreti sa stiti ce am simtit eu dupa ce s-a prabusit Discovery.
    Sa aveti o zi buna.
    M.D.
    https://forum.onlinesport.ro/threads...=1#post2930425

    De fapt, pauliciul i-a luat pe toti la pulla inca din primele zile in care si-a facut cont.
    Foarte agresiv, atitudine conflictuala, arogant, plin de sine...

    E fenomenal sa vezi cum a debutat pauliciul pe forum. Troller e putin spus.
    I-a luat la pulla pe toti cei care il indemnau la moderatie.


    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    nu ca vreau sa jignesc dar cine Paula mea e paul asta?
    si ce vrea?
    si de ce?
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Este foarte simplu mai hingherule zero barat ce vreau. Sper ca cineva sa se sesizeze ca indivizi ca tine nu au ce cauta pe acest forum.
    Iata prima intalnire dintre Hinghi si paulici
    Ionete, ia zi, cine a inceput conflictul? Nu cumva pauliciul a jignit primul si a continuat sa o faca inca 8 ani de atunci?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •