Results 1 to 5 of 5

Thread: Reported Post by Paul Atreides

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0

    Reported Post by Paul Atreides

    Paul Atreides has reported a post.

    Reason:
    Cum as putea sa-l tratez pe nemernicul asta de Novac dupa fraza asta:
    "o sa mi-o bat atat de tare de mama chilotului incat veti plange, in hohote, la unison; "
    Post: Reported Post by Novac
    Forum: Report post
    Assigned Moderators: Vadim, delaoltenia

    Posted by: Novac
    Original Content:
    se iau in discutie urmatoarele doua comunicari ale baietasului care-si flutura prin tot forumul mantia de moderator si lasa in urma lui gramajoare de cuvinte adunate in fraze numai de el intelese. Mai nou are si opinii ceea ce este , , ing de-a dreptul

    avem 2 warninguri date de moderatorul ols (cu mana aia care...) la care nu l-a rabdat inimioara sa nu argumenteze sfatos:





    Nr1. https://forum.onlinesport.ro/threads...27#post4448927


    (ionel) Administrative Note: Comportament de om needucat
    (ionel)Message to User: respectul e esential in orice comunicare.

    nn. pai hotaraste-te prostane ori moderezi si comunici respectuos ori te rupiin jigniri cu userul (de pe pozitie privilegiata, ca moderator)





    Nr2. https://forum.onlinesport.ro/threads...rimare-vulgara

    (ionel) Administrative Note: Saltaret pe cadavre - nu cat timp sunt eu aici
    (ionel) Message to User: Catre ce e tinut banat abuziv mai si-l jignesti, el nu doar ca nu merita asta fiind banat atatea luni si nefacand absolut nimic intre timp ca sa-si merite insulta, ci nici nu se poate apara ca n-are acces aici. Ia ma ja la maa-ta care te-a invatat sa vorbesti asa de oameni care n-au posibilitatea nici macar de replica.









    Vis-a-vis de referirea la mama mea nu pot sa-ti spun decat ca data viitore cand o mentionezi eu o sa mi-o bat atat de tare de mama chilotului incat veti plange, in hohote, la unison; ca se pare ca-i sensibilatea ta cea mare ( nu face sens sa fac referiri la ma - ta; ai zis ca esti peste 30 adica in 23 ai avut tot timpul de pe lume sa-ti corectezi carentele din educatie)

  2. #2
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    nu esti atent, of of


    a zis padre ca, stai sa-l citez, <<Faci cum vrei dar fara scandal >>


    Adica poti face orice dar nu scandal ca-i sarbatoare ... poti sa argumentezi, justifici spusele, pui link-uri, faci upload-uri la filmuletze. sa postezi intr-un cuvant

    ps. pe softpedia mah, pe softpedia nu aici


    mucles!! ca nu existi pt forumul asta/

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,870
    Reputatie
    0
    Te-am suparat rau bag deseama, insa pe degeaba ca nu reusesc sa isc in tine pic de respect la adresa celor cu care comunici. Asta este, n-am ce-ti face, atata poti.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Tot respectul pentru mama pauliciului. Femeia, bine intentionata, l-a institutionalizat pe chilot.
    De vina sunt aia de la ospiciu care-i dau acces la internet

    Pana la ora 20 cel tarziu. Cam asta-i programul.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,870
    Reputatie
    0
    Oare la cine dau al 3-lea warning, cica 3rd time's the charm?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •