Results 1 to 11 of 11

Thread: Reported Post by Novac

  1. #1
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1

    Reported Post by Novac

    Novac has reported a post.

    Reason:
    zic sa continuam discutia aici zalauane


    nu de alta dar asa este corect pentu vomele postate de tine plus ca-imult mai VIZIBIL iar imbatosarea ta hilara are nevoie de expunere,
    Post: Filme pe care le-am vazut in ultima vreme
    Forum: Film
    Assigned Moderators: irinaidu

    Posted by: Novac
    Original Content:
    @ ionel, vezi labare ca esti din ce in ce mai agresiv si si libertin in exprimare iar daca o tii langa prevad ca de data asta vine banul peste tine.

    Ai mai fost la ciclu anul trecut cand una din doua postari ale tale continea ''vorbe licentioase'' dar te-au calmat unii oameni; vad ca reincepi sa te dai macho pe forum ... sinu e deloc

    sa fie oare valabila ipoteza ca te-ai ars cu etno si ca d'aia esti ca si Dancila in ultima vreme?

  2. #2
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    se iau in discutie urmatoarele doua comunicari ale baietasului care-si flutura prin tot forumul mantia de moderator si lasa in urma lui gramajoare de cuvinte adunate in fraze numai de el intelese. Mai nou are si opinii ceea ce este , , ing de-a dreptul

    avem 2 warninguri date de moderatorul ols (cu mana aia care...) la care nu l-a rabdat inimioara sa nu argumenteze sfatos:





    Nr1. https://forum.onlinesport.ro/threads...27#post4448927


    (ionel) Administrative Note: Comportament de om needucat
    (ionel)Message to User: respectul e esential in orice comunicare.

    nn. pai hotaraste-te prostane ori moderezi si comunici respectuos ori te rupiin jigniri cu userul (de pe pozitie privilegiata, ca moderator)





    Nr2. https://forum.onlinesport.ro/threads...rimare-vulgara

    (ionel) Administrative Note: Saltaret pe cadavre - nu cat timp sunt eu aici
    (ionel) Message to User: Catre ce e tinut banat abuziv mai si-l jignesti, el nu doar ca nu merita asta fiind banat atatea luni si nefacand absolut nimic intre timp ca sa-si merite insulta, ci nici nu se poate apara ca n-are acces aici. Ia ma ja la maa-ta care te-a invatat sa vorbesti asa de oameni care n-au posibilitatea nici macar de replica.









    Vis-a-vis de referirea la mama mea nu pot sa-ti spun decat ca data viitore cand o mentionezi eu o sa mi-o bat atat de tare de mama chilotului incat veti plange, in hohote, la unison; ca se pare ca-i sensibilatea ta cea mare ( nu face sens sa fac referiri la ma - ta; ai zis ca esti peste 30 adica in 23 ai avut tot timpul de pe lume sa-ti corectezi carentele din educatie)
    Last edited by Novac; 20th December 2018 at 12:00.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,970
    Reputatie
    1
    Vrei scandal?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    tu ce parere ai mai delaparis, ca ai comentat cate ceva pe ''topicul'' uitewarningul nuewarningul dupa care ai bagat ca de obicei capul in nisip, ca strutul.


    iasa vedem- asa trebuie sa se comporte un moderator?

    a?

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Vrei scandal?
    vad ca tu vrei scandal din moment ce una din regulile de baza ale forumului (cu care ti-ai si justificat nenumarate avertizari& banari) este (era???)

    <<FARA REFERIRI LA MAME, RUDE, MEMBRI AI FAMILIEI USERULUI!>>

    incalcata/aruncata la gunoi air tunu faci absolut nimic in directia asta

    a, pareri?
    Last edited by Novac; 20th December 2018 at 12:12.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #5
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,970
    Reputatie
    1
    Daca nu ai inteles sensul comentariilor mele acolo nu inseamna ca am bagat eu capul in nisip...

    Dar tu vad ca in ultimul timp te iei de oameni asa neprovocat. Dimineata deoarece seara abia mai poti pune si tu un link youtube ca de vorbit probabil ca nu mai esti in stare.
    Azi ce ti-a facut Johnny? a?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #6
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    azi nimic dar a vomitat acum doua zile si a stropit putin pe forum.




    trei variante vad, acum, ca-i sarbatoarea Craciunului si avem cu totii treaba:

    - tii soricarul mai bine in lesa


    - ma leg si eu de nascatoarea ma-sii


    - sau trimit pe cineva la zalau sa-i rupa o mana si sa-l bata cu ea



    cum sa fac supermoderatorule???? spune-mi tu ca doar este protejatul tau

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,970
    Reputatie
    1
    Faci cum vrei dar fara scandal

    Nu protejez pe nimeni in afara de copiii mei.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #8
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    aham, in cazul acesta zic sa asteptam parerile colegilor (albastri sau nu) in cazul asta

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #9
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Inchideti pravalia pentru sarbatori parisiene! Novac probabil vrea sa fie injurat si nu stie cum Daca ajungi sa te iei de comentariile lui Jhonny si sa intri in raportarile lui Paul e clar ca ai nevoie de un control la bibilica. In rest, Merry Christmas

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Novacelul e baiat simpatic, are o ciuda enorma ca l-am expus drept cine este si acuma incearca orice sa discrediteze pe cel care l-a discreditat. Eu n-am o problema cu asta, doar ca aici nu suntem intr-o curte de judecata, si asa cum spune Dardarel, sa ma discreditezi pe mine e munca multa degeaba!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #11
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,970
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    aham, in cazul acesta zic sa asteptam parerile colegilor (albastri sau nu) in cazul asta
    Eu cred ca in cazul acesta e in cazul asta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •