View Poll Results: cine se califica?

Voters
8. You may not vote on this poll
  • PSG

    5 62.50%
  • Manchestern United

    3 37.50%
Page 6 of 12 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 106 to 126 of 232

Thread: Optimi UCL 18-19: Manchester United - Paris Saint-Germain

  1. #106
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Si a comis-o si Kimpembe cum a zis JJ, incredibil Pe Se Jale va fi eliminata pe 3 prostii handicapate a fundasilor! Mi-e mila de parizian, dar si are acel antrenor handicapat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #107
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    E penalty bre!

  3. #108
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    babaiatule

  4. #109
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Si din nou, il futi pe Neymar in meci de cupa absolut inutil, il futi pe Mbappe in centru careului, cea mai buna extrema de departe din echipa ta, te futi si singur cu 3 greseli de amatori in aparare = eliminare.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #110
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    E gata

  6. #111
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Lovitura de teatru. Surpriza si in seara asta.

  7. #112
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    Ce puii mei nu l-a bagat pe Cavani de acum 20 de minute daca poate sa joace?

  8. #113
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Si exact ce ziceam Di Maria pwlii cand te arde la buza, are 2 faze pe stanga si da-n pwla de 2 ori centrarea din interiorul careului. O panarama imputita in meciurile importante, nici rezerva la Arsenal nu l-as lua. Am tot zis, dar... degeaba.

    Cavani a atins o data mingea in careu si-n loc sa faca ceva bun, aproape a degajat mingea!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #114
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Haha s-au facut de ras din nou .
    Astia veci nu vor lua UCL .
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  10. #115
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Ar trebui linsata carpa aia de antrenor imputita, pt ca l-a futut pe Neymar intr-un meci aproape fara miza, pt ca l-a inchis pe Mbappe absolut imbecil in careu!


    Si va fi, dar prea tarziu sa salvezi un sezon.


    Neymar cred ca e ca si plecat dupa ce-a vazut in seara asta.

    Quote Originally Posted by sannicola View Post
    Haha s-au facut de ras din nou .
    Astia veci nu vor lua UCL .
    Daca aduc antrenori handicapati, n-am ce le face.

    Si Buffon e destinat sa nu ia CL in veci, deci si asta ar trebui dat afara. Cert.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #116
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,094
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    MU a mers pe o singura reteta, un antrenor care sa-i antreneze multi ani plus un varf de mare clasa.
    Ferguson dupa ani de antrenat echipa nici nu avea nevoie de nr 10, totul mergea ca o masinarie doar in fata avea nevoie de un varf de mare clasa.

    Reteta ramane aceasi dupa 3-4 ani de antrenat echipa, trebuie sa prinzi un varf fenomenal cum a fost Ronaldo, in rest Pogba si restul sunt extravagante.
    Apropo il mai au pe Valencia? Baiaul asta este de pe vremea lui Alex.

    Ai nevoie in defensiva, la mijloc de oameni fara fite si muncitori, asta a fost reteta lui Ferguson de baieti care sa care pianul in caz contrar....o gheata in mecla.
    Am privit prima repriza multe ocazii de contraatac irosite, au avut 3 contra 2, cu minge data in spate, pe vremea lui Alex se juca rapid, era cel putin 1-0 pentru MU, daca nu au rabdare cativa ani cu vechea reteta nu vor ajunge niciodata in top.

    PSG lenta la constructie insa orice minge cat de cat scoasa in fata, cat de prost o ajungea Mbappe si de acolo au iesit faze, pentru nivelul asta al competitiei este suficient.
    Din pacate numai eu am vazut un alt meci in tur.

    Permis suporterilor PSG-ului sa injure, facem o abatere de la regulament.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  12. #117
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    delaparisule> inseamna ca tu tot ai noroc in dragoste.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  13. #118
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Sincer de vreo 5-6 de la United eu nici nu am auzit de ei,cel putin aia ce au intrat ca si rezerve .
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  14. #119
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,361
    Reputatie
    0
    Hahahahahhah)))) bine ma seicilor, mai băgați și la anul 200 de milioane și iar o luați în bot. ))

  15. #120
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    Cum era aia, prost sa fii, noroc de prosti in aparare sa tot ai.
    United: 4 suturi la poarta, trei goluri si un sut blocat de cotul lui Kimpembe. Cu exceptia lui Lukaku, sa nu joci nimic si sa te califici in sferturi. Asta da performanta!

  16. #121
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,993
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    delaparisule> inseamna ca tu tot ai noroc in dragoste.
    'te'n plm
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #122
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Si ne tot amenința cineva ca "vine psg" )
    Istoria nu o poți cumpăra niciodată, indiferent de cât petrodolari ai in buzunare

  18. #123
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,993
    Reputatie
    1
    Va urasc. E clar?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #124
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    super sincer acum, man utd si cu titularii e o echipa slabuta..s-a vazut in tur...iar rezervelor, trebuiau sa le fi dat 5-6 astazi...

    dar v-ati kkt pe voi, ca o echipa mica cu mentalitate de carton ce sunteti...

    gafa imensa min 2...gafa imensa mosul ala de 55 de ani si faci penalty la un sut deloc periculos min 90...

    absolut rusinos si patetic PSG...in locul arabilor imi bagam **** si plecam...

    nu se poate asa ceva...

    iar man utd...ce pot sa zic...slab sa fii, noroc sa ai...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  20. #125
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Si ne tot amenința cineva ca "vine psg" )
    Istoria nu o poČ›i cumpăra niciodată, indiferent de cât petrodolari ai in buzunare
    Ar fi echipa buna daca ar repara niste greseli cat se poate de evidente: sa aduca un antrenor care sa dea afara 3 jucatori: A lu Maria, Cavani si Buffon si sa aduca macar un jucator care stie juca si cand echipa are nevoie de el in locul lor. Si au sanse la CL in fine. Pana atunci, pwla.

    Evident acel antrenor va sti sa nu fie destul de retardat sa joace cu Mbappe in centru careului, singura pozitie care-i anuleaza aproape toate atuurile pe atac pozitional. Goes without saying.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Va urasc. E clar?
    Cu mine n-ar trebui s-ai nimic, eu n-am fost deloc multumit pe parcursul celor 2 meciuri tocmai cand vad ce gogomanii face handicapatul ala de antrenor. Si uite c-a fost pedepsit de soarta. In plus, Neymar e nr. 1, sa-l futi intr-un meci de cupa cand toti antrenorii in toate campionatele tari isi menajeaza jucatorii in meciurile astea slabe... absolut halucinant de imbecil antrenor. LINSAT AR TREBUI, o zic de o mie de ori.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #126
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Stați numa' sa apară Lucica, nici la alocație nu se bucura așa )
    Mai trebuie sa iasă și City din ucl și apoi sa câștige cine o vrea Cipanu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •