View Poll Results: Moderatorul anului

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Ess

    0 0%
  • Miril

    2 16.67%
  • Utilizator

    2 16.67%
  • Clau7_ D

    1 8.33%
  • Leo

    6 50.00%
  • JJ

    0 0%
  • Johnny D

    1 8.33%
  • Altul

    0 0%
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 151

Thread: Moderatorul anului 2018

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

    Moderatorul anului 2018

    Multi au fost putini au ramas. Si totusi unul trebuie sa fi fost cel mai bun.

  2. #2
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ess

    Se mai joaca pe coltul distractiv al istetului cu mine si l-a banat pe cap de mort ala. Io zic ca-i de ajuns pentru vreo doua premii Nobel
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Tot respectul pt Ess dar nu el a banat pe Paul ci sistemul pus la punct de noi
    Ce cap de mort? Lordul este liber si chiar moderator

    Eu il propun pe Miril Foarte putini realizeaza plusvaloarea pt acest forum adusa de Miril. Foarte discret, citeste tot, intervine cand e necesar si totodata reuseste sa-si exprime opinia limpid. Meserie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Uti tot timpul la subiect. O placere sa ii citesti postarile. Propunere valabila si pentru Userul anului

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    Aici e clar, il votez pe cel mai activ si mai intransigent moderator: Fansportromania.

  6. #6
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by futbasisti View Post
    Aici e clar, il votez pe cel mai activ si mai intransigent moderator: Fansportromania.
    In sfarsit o parere pertinenta te fac o bere cand mai ajung prin Banat poate prin mai-iunie, o sa fie autostrada aproape gata si in 2 ore arunc ancora la voi in comuna

  7. #7
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Claudiu a promis solemn ca va deschide un topic la fiecare kilometru de autostrada construit de Ŗova pe axa Comarnic - Brasov. Si s-a tinut de cuvant

    Nominalizez pe moderatorul Leo la functia suprema, pt devotament olsist si prezența nețarmurita, vultureasca as spune, pe topicurile cu gradul cel mai inalt de pericol: internele (unde, de ex, alta doamna - C Dan, se face de ***** cu brio). Succes!

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ess

    Se mai joaca pe coltul distractiv al istetului cu mine si l-a banat pe cap de mort ala. Io zic ca-i de ajuns pentru vreo doua premii Nobel
    Nobel pt flatulenta.

    Aici l-as fi propus iar pe Delaparis daca n-ar fi dat-o-n balta cu bata oribil in ultimele 3 luni cu Paul si Dario.
    Asadar ii propun pe JJ, Uti si Miril. E baiati de baiati, activi, isteti, cu seva-n glande.
    Sau pe unul dintre ei cum ceilalti 2 au fost deja propusi. Nu s-a zis daca e voie vot multiplu, asadar votez pentru toti 3!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E voie cu multiplu, dar in final trebuie sa iti asumi o optiune, totusi. Asta e o boala mai grea pe la noi, de la 101 īen incoace. Si eu apreciez inca 5-6 moderatori, dar sa nu pui pe Leo, care tine internele updatate, concursurile, catelaria , plus alte contributii, inseamna ca luam prea de-a gata totul pe aici

  10. #10
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Avem tendinta de a nominaliza pe baza unui simplu aspect, asa cum am facut si eu, nu pe efortul general depus si implicare.

    Parise, il mai faci general? Ti-o mai da din cand in cand la ficati si el si pauliciul.
    Da stiu ca ai facut box si esti rezistent
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  11. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    E voie cu multiplu, dar in final trebuie sa iti asumi o optiune, totusi. Asta e o boala mai grea pe la noi, de la 101 īen incoace. Si eu apreciez inca 5-6 moderatori, dar sa nu pui pe Leo, care tine internele updatate, concursurile, catelaria , plus alte contributii, inseamna ca luam prea de-a gata totul pe aici
    De-acord. Daca n-ar fi atat de-mpotriva lui Paul doar pt ca Sevilla e iar eu sunt cu Paul (deci dublu impact), as vota-o si pe ea.

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Parise, il mai faci general? Ti-o mai da din cand in cand la ficati si el si pauliciul.
    Da stiu ca ai facut box si esti rezistent
    Anul trecut am fost acuzati de pupincurism, acum ca facem box. Nu stiu ce va mai ramane pe la anul!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #12
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Leo e moderatorul anului, fara Leo o treime din OLS ar fi ca-n Mad Max.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  13. #13
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Anul trecut am fost acuzati de pupincurism, acum ca facem box. Nu stiu ce va mai ramane pe la anul!
    Cine a spus ca va schimbati pozitia de la an la an? Io zic ca v-o schimbati de la zi la zi


    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Aceleasi slugi, o ling in piz-.da pe muis.tele macovei, stanciu, lulutza, bogdan si alte cu.rve care au nenorocit mii de oameni nevinovati.

    Te-ai inconjurat de personaje infecte care te slujesc pentru 2 centi : hingherul- jegul jegurior, satan si alte forme de viata la fel ca astia de care mi-e scarba sa-ti aduc aminte.
    Te-ai folosit de sluga numita Delaparis. Pe care, initial, l-am crezut om, pana cand mi-am dat seama de ce reprezinta de fapt. Rubish.
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    La multi ani Andrei Dlp.

    La multi ani cu veselie / Sanatate pe vecie / Casa plina de bucate / Dragoste pe saturate / Bani la greu / Noroc cu carul / La mulai ani si sus paharul!!!
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Si forza PSG, desi Coman e mai bun decat Neymar!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cine a spus ca va schimbati pozitia de la an la an? Io zic ca v-o schimbati de la zi la zi
    Eu vorbeam de acuze, nu de schimbari! A fi acuzat nu este tot una cu a fi vinovat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,459
    Reputatie
    1
    Votez cu Jhonny! (sigur nu se astepta ) Pentru umorul involuntar si perseverenta de care da dovada la pariuri sportive!

  16. #16
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Liber la votat. Votarea se inchide pe 31 decembrie.

  17. #17
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Votez cu Jhonny! (sigur nu se astepta ) Pentru umorul involuntar si perseverenta de care da dovada la pariuri sportive!
    Mersi, daca votez si eu cu mine chiar am sanse sa nu termin pe ultimul loc!



    Votez si eu cu Utilizator pentru ca... stie el de ce (are de facut).
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #18
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Eu nu votez atat timp cat nu sunt in poll
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #19
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai vezi, tu esti supermoderator. Nu indeplinesti criteriile
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  20. #20
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Am uitat de atat timp
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #21
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Hingherul si Leo...
    pe Hinghi nu-l vad in poll
    asa ceva,sa votez dinamovista,sper ca nu citeste domnul Jackie pe aici...
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •