View Poll Results: Moderatorul anului

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Ess

    0 0%
  • Miril

    2 16.67%
  • Utilizator

    2 16.67%
  • Clau7_ D

    1 8.33%
  • Leo

    6 50.00%
  • JJ

    0 0%
  • Johnny D

    1 8.33%
  • Altul

    0 0%
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 151

Thread: Moderatorul anului 2018

  1. #64
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Ciudatule, nu este vorba de ura. Pur si simplu felul tau de a fi, de a se comporta, de a scrie. Asta te face un nesuferit. Tu esti ca Mourinho, orice ai face si ai spune ramai antipatic.

  2. #65
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,746
    Reputatie
    0
    Eu nu vorbeam despre mine, ci despre Paul. Cu mine ai ce ai, dar cu Paul?

    Eu cred ca trebuie sa-ti revizuiesti un pic prioritatile, in loc de-ai placea pe toti care te pupa-n fund, ar trebui macar sa nu-i urasti pe cei care-ti spun adevaru vazut de ei in fata. Pupincuristi sunt destui si sincer mie mi-e lehamite de ei, chiar daca tu-i consideri placeri personale.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #66
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Du-te la medic, ai probleme grave.

  4. #67
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    al doilea individ cu marota pupaturilor in cor, ce aveti babaietilor?


    ca sa inchidem subiectul (sau ca sa nu-ti iei tu ban pt trolling) zic sa o lasi moarta sau sa te certi cu mine pe sectiunea tenis. nu ma intereseaza subiectul paiul ... e banat deci nu exista/ auguri

    3. mie Leo nu mi-e draga dar spre deosebire de tine, ca tot atarni pe aici/ citesti, ea face ceva palpabil- modereaza, urca topicuri noi, da up-uri celor considerate de ea ca merita, adica are zilnic activitate de moderator iar eu respect munca altora, in plus este femeie ma si ....in fine, treaba ta probabil ca faci ceea ce ai fost invatat atunci cand te formai ca om

    4. repeti a nu stiu cata oara ca ea este de vina, ca te uraste inca din paleolitic dintr-un moment cand, nu's ce i-ai fi zis tu de rau (huh, bad bad bad) iar ea a ramas cu ciuda pe tine si te tranteste (pe tine and your nice friend care, fie vorba intre noi tot un labar nefericit este ) pe unde te prinde.

    Din modul vulgar in care i te adresezi si urmarind furia bolovanoasa cu care rabufnesti in mod random dovedesti exact contrariul si anume ca tu esti cel care (o) uraste/ poarta pica/ nu poate uita in ruptul capului faptul ca a fost umilit

    ps. ti-au mai zis lucrul asta Hinghi, cip, altii eu doar repet (''poate-ti intra bine in capatzana'') ca e timpul sa-ti gasesti o prietena de sex feminin
    -> ai +30 de ani si devine periculos
    Last edited by Novac; 18th December 2018 at 15:57.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #68
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Eu de ce nu apar in poll?

  6. #69
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Lasati gargara si cereti scuze dilimandrosului!
    Astept
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  7. #70
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,746
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    3. mie Leo nu mi-e draga dar spre deosebire de tine, ca tot atarni pe aici/ citesti, ea face ceva palpabil- modereaza, urca topicuri noi, da up-uri celor considerate de ea ca merita, adica are zilnic activitate de moderator iar eu respect munca altora, in plus este femeie ma si ....in fine, treaba ta probabil ca faci ceea ce ai fost invatat atunci cand te formai ca om
    O fi, dar eu nu m-am suparat ca m-a trimis la medic, tu te ataci ca am trimis-o la cratita pentru ura. Ura pe care nu si-o ascunde, deci e indisputabila. Ia gandeste un pic cu formatul tau c-am impresia c-a fost oprit in plin proces!

    Cat despre abilitatile de moderator, niciodata n-am afirmat c-as fi moderator. Sau c-as fi mai bun decat ea per total. Eu sunt egalizator, atat, nu las dobitoaca sa zburde libera pe capul nenorocitului. Mai trebuie si nenorocitul macar s-o impunga in copita din cand in cand. Atata tot. Ai noroc ca am nitel respect, ce tie iti lipseste cu desavarsire si aproape total lu Leo la adresea mea si a lu Paul, ca altfel i-as da tunul si nu acul nenorocitului, si daca n-ar putea el, as trage eu!
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    4. repeti a nu stiu cata oara ca ea este de vina, ca te uraste inca din paleolitic dintr-un moment cand, nu's ce i-ai fi zis tu de rau (huh, bad bad bad) iar ea a ramas cu ciuda pe tine si te tranteste (pe tine and your nice friend care, fie vorba intre noi tot un labar nefericit este ) pe unde te prinde.
    Repet pentru ca e on topic si era de interes intr-o discutie la un moment dat, insa problema mea nu e cu ura ei pentru mine chiar daca poate la un moment dat a fost, insa m-am obisnuit cu genul asta de caractere. Problema mea e cu ura ei referitoare la Paul, preluata de la altii, din motive josnice: ce cred altii trebuie sa cred si eu. Asta nu e trolling bai ala in plina formare, asta e realitate!
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Din modul vulgar in care i te adresezi si urmarind furia bolovanoasa cu care rabufnesti in mod random dovedesti exact contrariul si anume ca tu esti cel care (o) uraste/ poarta pica/ nu poate uita in ruptul capului faptul ca a fost umilit
    Care vulgar? Ca am zis ca-i cer scuze daca tu ii ceri scuze lu Paul? Am mai zis-o-n acel post dar in formarea ta nu ti-a permis sa bagi la cap cum n-ai bagat la cap un amarat de link de wikipedia: cei care urasc nu sunt instare sa-si ceara scuze de la cei pe care ii urasc, adica tu si lelea. Nu-i cazul meu. Ca dovada, am facut-o deja cel putin o data relativ recent.
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    ps. ti-au mai zis lucrul asta Hinghi, cip, altii eu doar repet (''poate-ti intra bine in capatzana'') ca e timpul sa-ti gasesti o prietena de sex feminin -> ai +30 de ani si devine periculos
    Periculos pentru ce? Cancer la coaie?

    Sarbatori fericite sa aveti, si tu si Leo! Atat de mult va urasc.
    Last edited by Johnny D; 19th December 2018 at 08:18.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #71
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    da!
    eu iubesc leo!

  9. #72
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu sunt egalizator, atat, nu las dobitoaca sa zburde libera pe capul nenorocitului. Mai trebuie si nenorocitul macar s-o impunga in copita din cand in cand. Atata tot. Ai noroc ca am nitel respect, ce tie iti lipseste cu desavarsire si aproape total lu Leo la adresea mea si a lu Paul, ca altfel i-as da tunul si nu acul nenorocitului, si daca n-ar putea el, as trage eu!
    Bravo, noi sa nu-l facem chilot ca sa-l faci tu nenorocit de trei ori intr-o postare.
    O sa-ti dau report
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  10. #73
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    Moderatorul anului este Leo.

  11. #74
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,447
    Reputatie
    0
    felicitari!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #75
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    dap, pe merit luat titlu!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  13. #76
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    La fel ca Franta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #77
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    As vrea sa multumesc celor care m-au votat, dar si celor care nu ma inghit.

  15. #78
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Aia care nu te inghit sa te scuipe! Zice o vorba batraneasca
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #79
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,746
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    As vrea sa multumesc celor care m-au votat, dar si celor care nu ma inghit.
    Felicitari!


    As vrea si eu sa multumesc lu Dardarel ca nu-s pe ultimul loc!


    Macar am fost nominalizat, vorba aia, altii nici atat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #80
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Felicitari Leo
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #81
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Felicitari Leo! Si felicitari meseriasilor cip, Ess, JJ, Novac, Sevilla86, Utilizator
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  19. #82
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    felicitari pentru ce mah, ca am fost echidistanti in a aprecierea la valoarea reala a muncii depuse (si timpul aferent consumat) in folosul acestui forum in agonie?

    enumarand doar zecile de topice noi deschise saptamanal si aportul de click-uri colectate in folosul comunitatii cu ocazia campionatului din vara vreau sa-i intreb pe moderatorii delaparis si ionica de ce votul lor a mers in balarriiii Este rea intentie, orbeala de la vodca proasta au ce?


    Care plm dintre moderatorii OLS-ului a muncit mai mult ca Leo pt forumul asta in 2018 mah ''intelectualilor'' ratati?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  20. #83
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,746
    Reputatie
    0
    Hopa! Novacelul si-a pus manusile de Anul Nou si-a iesit la palmuit!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #84
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    felicitari pentru ce mah, ca am fost echidistanti in a aprecierea la valoarea reala a muncii depuse (si timpul aferent consumat) in folosul acestui forum in agonie?

    enumarand doar zecile de topice noi deschise saptamanal si aportul de click-uri colectate in folosul comunitatii cu ocazia campionatului din vara vreau sa-i intreb pe moderatorii delaparis si ionica de ce votul lor a mers in balarriiii Este rea intentie, orbeala de la vodca proasta au ce?


    Care plm dintre moderatorii OLS-ului a muncit mai mult ca Leo pt forumul asta in 2018 mah ''intelectualilor'' ratati?
    Mocofane, nu ai butoane deci vorbesti aiurea in tramvai.
    Vezi ca in continuare sunt ala care are cele mai multe thd deschise la activ pe acest forum si la fel ala care are cele mai multe postari dintre toti userii.
    Daca ea are obiceiul sa se cace pe campioni atunci ce crezi ca fac eu pe nasul tau? ha?

    Mai du-te'n plm de ******* ... hai de anu' nou asa sa traiesti
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •