View Poll Results: Cel mai antipatic user?

Voters
7. You may not vote on this poll
  • Novac

    2 28.57%
  • Sevilla

    0 0%
  • Johnny D

    2 28.57%
  • Lordul

    1 14.29%
  • futbasisti

    0 0%
  • Altul

    2 28.57%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 72

Thread: Cel mai antipatic user al anului 2018

  1. #43
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Eu nu am ce sa votez aici pentru ca nu imi e nimeni antipatic. Enervanti, da, dar antipatic nu.
    Exceptie kktul oltenesc degraba prieten si coleg de ciordeli cu curva olteniei. Imi provoca o stare de voma doar cand ii vedeam numele. Mai rar asa ceva...
    Last edited by Hingherul; 17th December 2018 at 18:44.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #44
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,975
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    ba din contra/ doar tie-ti place sa crezi (sau mai rau, sa ti-o doresti) asa ceva

    ps. urate naravuri ati adoptat traind in occidentul decadent, degeratilor
    Pai atunci de ce ...?

    Nu-ti place occidentul?
    Sunt trist sa te informez ca nici occidentul nu prea va are la inima. Opinia majoritara din pacate este reticenta la ideea UE cu tarile din est. Oamenii considera ca UE s-a intins prea mult. De cand tarile din est au fost primite numai necazuri au occidentalii. Impozite marite, delocalizari, somaj etc ...


    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    "In general un moderator este obiectiv, politicos, cultivat si civilizat."
    Eu sunt supermoderator. Nu indeplinesc criteriile

    Nu am citat ad litteram dar m-am inspirat mult. De bun simt sa precizez
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #45
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,846
    Reputatie
    0
    Cum suna numele thread-ului asta, parca ar zice "Cel mai sevillos user al anului 2018!"
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #46
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    N-are cum. Pai, sunt in poll si nu m-a votat nimeni
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #47
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,975
    Reputatie
    1
    Ai rabdare

    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Votarea se inchide pe 31 decembrie.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #48
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Voi doi ati votat deja, paulicius e sedat, iar priecenii olteni aia doi nu mai sunt pe forum.
    N-are cine.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  7. #49
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    slap slap, biachi


    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #50
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    ciufutilor, vrea si baiatul un loc in poll. daca se poate!!??
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,846
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    slap slap, biachi

    Corect, de tine n-a fost votat, i-ai luat fata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    ciufutilor, vrea si baiatul un loc in poll. daca se poate!!??
    ai 2 variante sa-l obtii peste rand:

    - mai injura-l o data pe betivul ala sau

    2. redeschide discutia pe RA despre necesitatea celui de-al doilea supermoderator si propune-o pe LEO


    Garantez ca se reactiveaza cel putin zece clone care sa te voteze (trei ale lui Paul trei des si restul ... tot din tabara aceea); depinde doar de tine sa capeti locul pe lista

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #53
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    de ce Leo si nu eu??!!

  12. #54
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    ha, ha si hi, hi. te pocni ionica direct in reputatie. fecesebistule!!!

  13. #55
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,846
    Reputatie
    0
    Dupa ce i-am facut, m-as vota si eu drept cel mai antipatic user al forumului si drept fazan si ce mai vreti voi! Cand ai talent esti fie iubit, fie urat de moarte! Pai la cat talent am daca m-as fi apucat si eu sa dau in Paul si-n Lordliv si-n Olteanu si mai stiu eu in cine, la ora asta Novac, Hingherul, Sevilla si tot neamu lor de namile ce sar pe cap amaratilor se bateau care sa-mi suga pwla primul! Niste oameni ce n-au parcurs clasele primare unde-nveti ca nu e frumos sa-ti bati joc de omul de langa tine care are si el ceva de spus. Nu e frumos, putin spus, e chiar inuman!

    Zicea Novacelul ceva de Leo, ca nu e frumos c-am trimis-o la cratita! N-a zis nimeni ca e frumos, insa ca sa-i dau dreptate mai trebuie si el sa se uite la el insusi si sa vada cum se comporta la adresa lui Paul si nu numai! Paul nu e coleg, doar Leo e? Sau face referire la coleg moderator si nu coleg user!? Pai stai asa atunci, noi moderatorii suntem o rasa superioara ce intervine neaparat si necesar inaintea oricarei alte colegialitati, ceva arieni sau ce dracului ca n-am inteles?

    Asta-mi aminteste de vechile clase sociale, taran - boier, cum indraznesc eu sa-l trimit la cratita pe colegul meu boier doar pentru un amarat de taran imputit, calcat pe cap de toti boierii si neboierii, operat pe inima si cu medicamentele dupa el! Tzucu-ti izmenele tale de boier nesplate de 3 luni, cum ti-am putut gresi in asa hal!? Iadul ma manance de viu!

    PS: Daca nici macar pe net unde nu ne vedem mai deloc nu putem trece peste prietenii, peste favoritisme si alte coruptii umane de joasa factura si sa-i tratam pe toti cu respect si eticheta, atunci cand o s-o facem vreodata in lumea reala? In pwla amin, si nici atunci.
    Last edited by Johnny D; 18th December 2018 at 13:01.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #56
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    ciufutilor, vrea si baiatul un loc in poll. daca se poate!!??
    Te-ai trezit cam tarziu.

  15. #57
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,846
    Reputatie
    0
    Cine sa-l mai urasca si pe el?



    Ce, pt nimica toata aia de debanat Paul!? O ZI A TINUT! Aproape ca mi-e mila de bietu Dario, face si el ceva o data cu coaie si valabilitatea actului: una bucata zi. Chiar ca s-a trezit tarziu, mai are de muncit mult si bine sa se bata cu baetii de baeti!



    Valabilitatea actului poate fu de o zi, dar persecutia pentru acel act pare vesnica. Numa Delaparis stie de ce.
    No good deed stays unpunished! Right Delaparis? Ah, am uitat, el nu vorbeste engleza.
    Last edited by Johnny D; 18th December 2018 at 14:00.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #58
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Asta i-a baut vinu' pariselui, ori a luat-o razna de tot.
    Pai, era si timpul sa se intample
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  17. #59
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,846
    Reputatie
    0
    Ai vrea tu, when you make more sense than ever, your enemies would paint you crazed!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #60
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Te-ai trezit cam tarziu.
    stiu ca poti, doar sa si vrei!

    fac o mobilizare de n a vazut (dela)parisu si ies detasat.

  19. #61
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ai vrea tu, when you make more sense than ever, your enemies would paint you crazed!
    Asta sigur e productie proprie, nu e citat... stiu pentru ca-i o exprimare defectuoasa
    "Will" in loc de "would". Nu stiu daca intelegi de ce sau nu, dar asa ar avea sens.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    maximo,ai terminat de ingurgitat porcul?inceteaza sa mai ragai peste tot!

  21. #63
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Din cauza Hingherului care nu a vrut sa voteze, avem 2 useri antipatici la egalitate de voturi, Johnny D si Novac.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •