View Poll Results: Cel mai bun antrenor?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Dica

    0 0%
  • Teja

    1 16.67%
  • Neagoe

    2 33.33%
  • Rednic

    2 33.33%
  • Altul

    1 16.67%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 64

Thread: Cel mai bun antrenor al anului 2018

  1. #43
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Mda, cine n-are de lucru si cauta in gura altuia. Mari pierde-vara mai sunteti.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #44
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    ce sa mai zici si tu...recunoaste mah ca iar ai perlit-o si te lasam in pace...
    granita la Orsova!

  3. #45
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ion, stridia forumului!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #46
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    stridion...
    granita la Orsova!

  5. #47
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #48
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Hagi
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  7. #49
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    S-a trezit si Liviut
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  8. #50
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    S-a trezit din ce? Din prostie, poate. Unii au uitat, eu insa nu, ca pana cu ceva timp in urma din blatuitor nu-l scotea mimamovistul Liviut pe cel mai mare fotbalist roman, Gica Hagi. Arhiva, de altfel, sta marturie, iar Sevilla86 ne poate scoate de la naftalina toata porcaiala pe care play-out Liviut i-o facea nu cu f. mult timp in urma.
    Last edited by Duba; 12th January 2019 at 16:25.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #51
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Asta cu blatuitor e nimic... chiar il injura de morti. Parisele a spus ca nu injura userii asa ca e ok. Atunci am aplicat eu "teorema lu' Sevilla" care spunea ca pe principiul asta pot sa-l injur si eu de morti pe Hildan si nu ar trebui sa se ia nici o masura. Dupa ce am spus asta, Leo l-a calcat pe cap pe petea si nu i-a mai permis iesiri in decor de genul asta
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  10. #52
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Hagi are tot dreptul sa se schimbe. Ce e in trecut ramane in trecut.
    A fost, probabil nu mai e

    Hagi se schimba, Petea isi schimba opinia ... mi se pare normal.
    Doar Duba tot crede ca Steaua si FCSB a castigat CL
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #53
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    ca tot ai adus vorba despre, , spune-mi te rog de ce oare judeci cu jumatati de masura iar Duba nu primeste dreptul sa se schimbe respectiv ce motiv are ca de acum inainte sa nu raspunda atacurilor gratuite si provocarile total idioate facute de ionete?

    ca unul dintre laitmotivele din postarile zalauanului a fost ''pomenirea'' acestui user care, spre surprinderea tuturor, nu a raspuns in ultima vreme (sunt luni de zile presarate cu atacuri imbeciloide) provocarilor. Eu zic ca Duba este cel care s-a schimbat iar petea& ionel mai au nevoie de ajutor/timp in drumul lor spre maturizarea forumistica si ca, dupa cum ne-am obisnuit, tu practici discriminarea pe forumul ols. Cel putin in cazul asta




    ^ intrebarea la care mi-ar placea sa primesc raspuns este in top-ul postarii, cu <<?>> la sfarsit/ asta asa... sa nu te apuci iarasi sa arunci cu avioane de hartie prin clasa

    Ps. Foloseste functia search, gaseste postarea(rile, ca ie destule) lu ion cauta 2-3 in fata& spate si vei vedea ca am dreptate (din nou)
    Last edited by Novac; 13th January 2019 at 06:52.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  12. #54
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Petea posteaza "Hagi".
    Deosebitul il ia la misto iar Duba vine cu atac direct la persoana.
    Cine s-a schimbat bai mocofane? Incearca sa intelegi ce citesti inainte de a pune intrebari.
    Pute subiectivismul in tine de nu se mai apropie nimeni de postarile tale. Ai observat ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #55
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ca l-am luat la misto pentru ca a venit sa nominalizeze la 6 saptamani dupa ce s-a inchis poll-ul? Daca nici pentru asta...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  14. #56
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Care sase saptamani?
    Esti si tu la fel ca ala MULT mai multe ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #57
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Am gresit si eu. Se mai intampla
    Oricum, poll-ul era inchis de mult.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  16. #58
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Petea posteaza "Hagi".
    Deosebitul il ia la misto iar Duba vine cu atac direct la persoana.
    Cine s-a schimbat bai mocofane? Incearca sa intelegi ce citesti inainte de a pune intrebari.
    Pute subiectivismul in tine de nu se mai apropie nimeni de postarile tale. Ai observat ?
    Hmm cam prea irascibil si fara control pt un Wk-end asa frumos/ merg nasol negocierile pe RA, este ?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  17. #59
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Am gresit si eu. Se mai intampla
    Oricum, poll-ul era inchis de mult.
    Da, de un an de zile. L-am inchis in 2018, acum suntem in 2019.

  18. #60
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Hmm cam prea irascibil si fara control pt un Wk-end asa frumos/ merg nasol negocierile pe RA, este ?
    E imposibil de ajuns la un consens. Ionelu' are o atractie extrem de ciudata fata de toti ciudatii. Pauliciul a facut 8 ani trolling si spam incontinuu, nu poate fi considerat om ca noi, nu ai cum sa dezvolti empatie fata de specimene de genul asta. Bine, pentru el nici agresiunea sexuala fata de copii nu e ceva dezagreabil, pe principiul ca si lor le place...

    In astia trebuie sa dai ca-n animale turbate, fara nici un considerent pentru sentimentele lor.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  19. #61
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Hmm cam prea irascibil si fara control pt un Wk-end asa frumos/ merg nasol negocierile pe RA, este ?
    Daca descoperi cuvinte noi asta nu inseamna ca le poti utiliza la intamplare. Unde vezi tu irascibilitate in postul meu?

  20. #62
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    eh lasa ....


    am treaba


    Paaa!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  21. #63
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    De fapt nu te retine nimeni
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •