View Poll Results: Dinamo - CFR Cluj

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    2 50.00%
  • X

    0 0%
  • 2

    2 50.00%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 121 of 121

Thread: Etapa 18: Dinamo - CFR Cluj 0-3

  1. #106
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Da, da, Oracolul din Matrix e pistol cu apa pe langa tine
    Stii ce a spus Novacu', toate datele personale pe care le-a postat, tot, tot, tot. Si daca vrea cineva sa le vada, zici ca nu vrei sa le arati

    Nu ca nu exista, dar le tii pentru tine
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  2. #107
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,914
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Stii ce a spus Novacu', toate datele personale pe care le-a postat, tot, tot, tot. Si daca vrea cineva sa le vada, zici ca nu vrei sa le arati

    Nu ca nu exista, dar le tii pentru tine
    Nu le tin pt mine ci imi fac superdatoria. Nu las date personale postate in public.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #108
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ionelule, abia schimbasem subiectul dar te incapatanezi sa tii atentia asupra ta si ideilor tale ciudate.
    Prin evul mediu maritau fetele si la 11 ani. Ai vazut tu prin desene animate ca executau pedofilii in evul mediu? Pentru ca, eu unul, nu pun mare baza pe spusele tale. De regula, nu prea stii ce spui.

    Tu ori fumezi verde in fiecare zi ori ai ficatul prastie de la atata bautura. Un om sobru nu e capabil sa refuleze atatea idei proaste.
    Ca de obicei, te comporti ca un dobit.oc si jignesti gratuit, locul tau e in locul lui Paul, ma gandesc la o rocada de zile mari, ca la marile partide de sah!

    Apropo la subiect: Rapists of virgins and children are also attested to have been buried alive, with a stake driven through them. In one such judicial tradition, the rapist was to be placed in an open grave, and the rape victim was ordered to make the three first strokes on the stake herself; the executioners then finishing the impalement procedure.[61] Serving as an example of the fate of a child molester, in August 1465 in Zurich, Switzerland, Ulrich Moser was condemned to be impaled, for having sexually violated six girls between the ages four and nine. His clothes were taken off, and he was placed on his back. His arms and legs were stretched out, each secured to a pole. Then a stake was driven through his navel down into the ground. Thereafter, people left him to die.[62]

    Sursa Wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/Impalement
    Capitolul Europe/Transversal Impalement

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Pai ce, ma, tu esti pedofil?
    Era un post care atesta clar si evident ca Sevilla jigneste si cand vorbeste despre ce habar n-are. Ideea era ca eu sunt aparatorul pedofililor, asa e vazut ce-am scris acolo, daca-n trecut pedofilii erau tratati extrem de brutal, prin antiteza, eu trebuie sa fiu din viitor.
    Last edited by Johnny D; 7th December 2018 at 22:13.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #109
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Deci esti sau nu?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #110
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Nu se lasa si crede, din motive incerte, ca pedofilii vor fi tratati mai bine in viitor...
    Iar eu dau vina in continuare pe parise
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  6. #111
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,914
    Reputatie
    1
    Trageti concluzii prea Rapid

    Omul vorbea de cum erau tratati pedofilii, nu daca a fi sau a nu fi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #112
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Din moment ca a spus ca prefera viitorul pentru ca aia ar fi mai milosi cu pedofilii....

    Cu Marius ai facut galagie sa fie indepartat pentru ca e jurnalist. Sa ne modereze pedofilii e ok?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #113
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,914
    Reputatie
    1
    Ba pardon.
    N-am facut galagie sa fie indepartat ca e jurnalist. Am pus veto sa fie pus SM in momentul acela cand erau alegeri in Romania deoarece e angajat politic.
    Ulterior el a plecat dezamagit
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #114
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Din moment ca a spus ca prefera viitorul pentru ca aia ar fi mai milosi cu pedofilii....
    Vor fi. Acu 500 de ani ii trageau in teapa. Azi doar cateva state santimbalice din America in civilizatie mai pedepsesc cu moartea astfel de acte si o moarte infinit mai usoara. Peste 500 de ani vor fi cu totul alte pedepse.

    Posibil chiar sa fie pur si simplu scanati si opriti in apropierea oricarei persoane sub 15 ani, sau cat or sa aiba setajul. Nici nu ne putem imagina ce ne rezerva viitorul, Unghierus.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #115
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    pfoai mah, asta chiar ca bate campii precum paul



    nimic nimic despre bulangii aici: https://ro.wikipedia.org/wiki/Vlad_%C8%9Aepe%C8%99, care e sursa ta Johnnyca?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #116
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Novacel!
    Nu stiu ce vrei dar am intrat sa nu zici ca nu intru sa vad ce zici daca esti arhivat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #117
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    ...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #118
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    vreau doar sa stiu cine ca cat te-a invatat pe tine ca acum 500 de ani bulangii erau trasi in teapa, ce .... ce fel de scoala ai facut tu acolo?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #119
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Catre ce esti inutil, mai esti si fudul, citeste dracului ce e scris ca ti-am dat mura-n gura ca la prosti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #120
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,914
    Reputatie
    1
    Dasi? De ce i-ai dat mura-n gura?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #121
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Ca sa citeasca, sa nu mai intrebe!
    Dar e din categoria aia care nu citeste ce scrii si pe urma te-ntreaba din propriul tau text!

    Cred ca elevii lui la scoala il iau la misto mult, domn profesor, dar cititi ce-am scris, ce ma tot intrebati ce-am scris deja, vreti sa vedeti daca-am copiat!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •