Results 1 to 10 of 10

Thread: 1 decembrie 2018

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1

    1 decembrie 2018

    Ziua in care #rezistentii vor intoarce spatele autoritatii statului? Oare asta va scrie in istorie despre aceasta zi?


    Hai ca sunt curios.

  2. #2
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    pe aici nu esti decat o clona slinoasa asa ca nu te astepta la prea multe comentarii pe tema propusa.

    oamenii normali evita socializarea cu tomberoanele


    te pup,
    Nelu

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    ma simt atat de realizat in aceasta viata daca scursuri ca tine refuza sa dezbata cu mine pe un forum dovedit sekurist in curgerea vremii.


    confortul meu spiritual este gadilat la maxim.iti multumesc pentru asta, paraditorule de familii.


    ps. ai rabdare, iti vine randul.

  4. #4
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    futaciosule, kktul degraba prieten cu curva olteniei s-a dovedit a fi un kkt cu carnet de membru psd! Asta inseamna ca faptul ca manca balega pe aici si aducea osanale partidului are o oarecare justificare. Tu cand ne arati carnetul rosu?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    911
    Reputatie
    1
    puiule,am mai spus-o aici dar daca insisti ma repet:nu am fost nici macar utecist, in noiembrie 1989 am dat spaga sefului de partid pe intreprindere ca sa ma bage in PCR.Ori a fost spaga putina, ori nu aveam origini sanatoase ori....nu mai avea partidul apartamente de dat ( ca de aia am spaguit), dar NU AM FOST MEMBRU AL NICIUNUI PARTID POLITIC, NU AM FOST IN NICIO STRUCTURA POLITICA ,NU AM LUCRAT NICIODATA CA BUGETAR LA STAT , NU AM FOST SI NU SUNT COLABORATOR SAU TURNATOR AL VREUNEI STRUCTURI.Sunt un OM liber, atata cat mai sunt!


    acum arata-mi dosarul tau.
    Last edited by futbasisti; 29th November 2018 at 23:04.

  6. #6
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Adica esti lingator de moaste din convingere?
    Ma dezamagesti, la modul cel mai serios!

    Eu nu am dosar. Nu am nici macar cazier
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #7
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Romaniei nu pot sa ii transmit nimic, decat sa-si ia fraiele in mana. Eu doresc ca aceasta tara sa fie tara cea mai dulce, buna si generoasa, mai plina de sentimentul ca noi avem incredere in cei care ne conduc.
    La Multi Ani Romania mea draga!
    Attached Images Attached Images
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #8
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    'ai noroc!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #9
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    La multi ani Romania!

    E pacat ca la momentul centenarului Romania este divizata mai mult ca oricand.

    Niciodata romanii sau policienii romani nu s-au iubit total si neconditionat dupa cum nu e nicaieri cazul.
    Mereu am avut coruptie, demagogie si lupte interne pentru putere.
    Numai ca politicenii romani au avut stiinta si buna-cuviinta sa se uneasca atunci cand a trebuit.
    Au facut front comun in afara tarii, niciodata nu si-au externalizat meschinariile interne precum o fact in prezent.
    Au stiut unde este limita dintre interesul personal si interesul national.
    Au avut suficienta educatie sa inteleaga asta.
    Acum nu mai au asta, sunt o gashca gata sa sacrifice imaginea si interesul national pentru a fi la putere.
    Este trist, dar asta au ajuns romanii azi.

    Asa ca a doua urare este sa redevina unita si in fapt, nu numai in forma.
    Sa aiba iarasi politicieni capabili sa inteleaga si sa sa lupte pentru interesul national precum au facut-o cei de la 1918.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  10. #10
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    La multi ani tuturor care se numesc Romică sau Romina !
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •