Page 16 of 31 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 316 to 336 of 642

Thread: se intampla astazi

  1. #316
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Mare-i gradina Domnului. Un barbat din Botosani a ajuns la spital cu un borcan introdus in fund. Cu un an in urma s-a prezentat cu un pahar in fund. Dorea sa scape de mancarime.
    https://adevarul.ro/locale/botosani/...f37/index.html

  2. #317
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Oare unde sa te gasesc Leo, aici. Ia uita-te la asta, pentru toti fanii canini din lume si nu numai! Fabulosul cel mai bun prieten al omului! De anul trecut de la Romanii au Talent, nu stiu cum mi-a scapat! Eu l-am numit "iubire asasina", e prea dulce: https://www.youtube.com/watch?v=2V-Z-yL6EFE
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #318
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Minunat.

  4. #319
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ala cu borcanu e mic copil. Stati sa vedeti cand s-o impiedica Ion si ii intra tubul ala de oxigen in cur
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #320
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Barbatul din Timisoara care a pierdut un plic cu 30.000 de euro in Kaufland s-a prezentat dupa 2 saptamani la politie si a demonstrat ca banii sunt ai lui.

  6. #321
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    America dementului de Trump sta sa dea in foc:

    https://news.yahoo.com/protests-cont...l&uh_test=2_15

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  7. #322
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Da, sa votati pt populisti si aveti viata buna
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #323
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Astazi mai puteti vedea concertul integral Led Zeppelin - Celebration Day 2007 pe canalul de youtube al trupei: https://www.youtube.com/watch?v=HkqIEeyOz4w
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  9. #324
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Multumesc, Uti, splendid !!!

    Sincer, nu stiam ca la acea incredibila "reunificare" a participat si John Paul Jones, si cu atat mai putin ca la tobe a fost fiul inegalabilului Bonzo
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  10. #325
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    da, a fost un concert misto, l-am vazut pe DVD cu niste ani in urma.
    tipii sunt fabulosi tinand cont ca in 2007 aveau in jur de 60 de ani, varsta la care alti oameni normali o lasa mai moale si se gandesc la pensie daca nu sunt deja pensionari.
    Doar azi mai vezi concertul acolo, l-au dat liber numai pentru 3 zile incepand de sambata.

    Cred ca JP Jones inca mai presteaza in diverse combinatii.
    De ex poti sa-l mai gasesti pe youtube in super-trupa de a prestat la Sunflower Jam charity concert in 2012 (cu Bruce Dckinson, Bryan May, Ian Paice si inca vreo cativa).

    Pe Plant, dar cu the Sensational Spaceshifters, l-am vazut in concert live in 2014, pe cand avea 65+.
    Intr-adevar senzational ca prestatie, a cantat inclusiv cateva bucati Led Zep rearanjate.

    Jason Bonham e baterist de forta.
    Pe langa alte proiecte, cred ca inca mai canta in The Circle, trupa lui Sammy Hagar ex-Van Hallen.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  11. #326
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    2012: Deep Purple, Queen, Iron Maiden si progenitura Led Zeppelin... Fara cuvinte. oameni, artisti, care mi-au incantat existenta
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  12. #327
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Nu sunt sigur ca Iron Maiden are loc intre Deep Purple, Queen si "progenitura" Led Zeppelin. In locul lor as fi plasat un Black Sabbath sau / si Jethro Tull. Si am uitat de Uriah Heep.
    Dar toate astea cam se incadreaza in "s-a intamplat ieri"
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #328
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #329
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Am ajuns acasa cand a inceput. Vreo 10 minute a tras cu grindinoace de-au ajuns crengile copacilor pe asflat. Au facut praf toate culturile oamenilor, nimic special. Daca ar fi prins pe cineva in camp deschis, nu e exclus sa nu-l mai fi prins nimic niciodata de-acolo-ncolo. Se vor resemana recoltele, schimba parbrizele si aia e, mergem mai departe.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #330
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Stai ca fatalaul si scrii pe net in loc sa alergi cu tubul de oxigen in spinare prin oras ca sa dai primul ajutor!


    Fac pariu ca esti genul care poarta pantaloni scurti ca sa i se vada gleznele...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #331
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Ti-as fi dat tie, oxigen cu mwie.
    Macar una din cele doua servicii ce le primesti regulat, sa o meriti si tu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #332
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ti-as fi dat tie, oxigen cu mwie.
    In schimb iti dau eu tie
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #333
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Esti super prompt si la obiect, asta-mi place la tine ... urmatoarea intrebare:

    Crezi ca banarea timp de 60 de zile a lui Colo este politica?


    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  19. #334
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    In schimb iti dau eu tie
    Bine, dar tu o meriti.

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Esti super prompt si la obiect, asta-mi place la tine ... urmatoarea intrebare:

    Crezi ca banarea timp de 60 de zile a lui Colo este politica?

    Nu, e doar pt ca nautilul poate bana si nu face rabat, iar cel banat nu. Ca de obicei.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #335
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  21. #336
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    E cald, cald rau, 35 Celsius iar Covid-ul nu pare sa cedeze


    probabil ca la toamna nu mai vine anuntatul val doi pentru ca primul continua sa se propage







    spalati-va Ioane pe manutze cat mai des si lasati pupatul copiilor pentru timpuri mai bune

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •