View Poll Results: Viitorul - Dinamo

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    2 50.00%
  • X

    1 25.00%
  • 2

    1 25.00%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 58 of 58

Thread: Etapa 17: Viitorul - Dinamo 4-1

  1. #43
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Renic e ca ăla care gaseste ranitul pe marginea drumului, proaspat busit de un autostivuitorist, cu mainile rupte si capul patrat. Si il imbarbateaza: coae, hai ca ai noroc, am chemat salvarea. Si daca tot vine, hai sa-ti rup si picioarele, ca si asa sunt strambe, sa ti le puna aia la loc cum scrie la carte. Cam asta e cronica meciului.
    chiar era pacat sa nu inceapa pagina cu asa comentariu


    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  2. #44
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ne-am jucat vreo juma de oră cu puțulica in nisip, dupa care s-a jucat si Fesnic de-a arbitrul - eliminare gratuita Olteanu, dupa care, nicio surpriza, viitorenii nu s-au mai jucat deloc si ne-au umplut frigiderul cu de-ale gurii. Nu e motiv de suparare, e tara in care Deaconu a fost decorat pt ca a fugit de la serviciu de catre o pramatie ordinara, de un betiv imputit care a dat foc Anversului dupa ce a suflat pe langa etilotest. Suntem pe locul 32 la coeficienti, sa ne mai pupe in pulă marii fotbalisti care sunt pupati la ouă de analisti ce impart curvelor tablouri de patrimoniu.

  3. #45
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    scad sansele la liga 1! Play off-ul e deja un vis frumos



    Fetili e la un punct de retrogradare. Dar se pune Dinamo pe picioare.
    Noroc ca urmeaza niste meciuri mai usoare... cu CFR, Sibiu, CSU si Astra...

    Viitorul nu mai batuse la mai mult de un gol de vreo 12 etape. Abia asteptau sa vina Dinamo
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  4. #46
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Hai Claule cu rezumatul ca pe astia doi nu pot pune baza. Pana si livescorul imi spune mai multe decat ei.
    Mna a fost OK pana la eliminarea boului ala . Golul nostru a fost fain, sincer cred ca puteam scoate cel putin un punct daca nu se trezea Olteanu sa ia 2 galbene in 10 minute. Apoi a intrat grigore in locul lui si tot asa bulevard a fost
    Nu avem nici o varianta decenta de fundas stanga, olteanu si popovici sunt unul mai prost decat celalalt imi place ca dincolo Sorescu isi face treaba tot mai bine, e singurul castig a lui Rednic pana acum. De fundasii centrali nu mai are rost sa comentez, as putea sa trimit o cerere sa joc eu, mai prost decat oricare dintre ei nu cred ca as juca

  5. #47
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #48
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Mna a fost OK ...
    lasa bre ca a lamurit-o toasu' capitan intre timp...ca in comentariile mele si-ale lui Hinghi n-a avut pic de incredere,cica erau prea rautacioase...
    granita la Orsova!

  7. #49
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,949
    Reputatie
    0
    Multi pe aici dati cu Rednic de pamant,Dinamo era in joc pana la eliminare,consider ca Viitorul a fost ajutata prin acea eliminare nu era de galben,un arbitraj non-european as spune.

    Rednic daca ramane la Dinamo si este lasat anul viitor este intre primele 3-4 locuri,apoi in urmatorul an trage la titlu si nu se pune problema retrogradarii la ce joaca.

    Acum la ce manageri sunt la Dinamo nimic nu este sigur,in cazul ca pleaca Rednic nu m-ar mira chiar sa retrogradeze.
    Last edited by iulian_1976; 2nd December 2018 at 20:10.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  8. #50
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    N-ai cum sa-ti faci planurile cu Rednic. Omu', cel mai probabil, are in contract clauza ca poate sa plece cand vrea el. Si o sa plece la prima oferta de prin Arabia Saudita, Qatar, etc. Oricum, asta nu a stat in viata lui mai mult de 18 luni la o echipa. Poate doar adunat in mandate diferite.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  9. #51
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,949
    Reputatie
    0
    Mie imi pare bine intentionat,eu personal il urmaresc din punct de vedere tactic si observ lucruri care se imbunatatesc la Dinamo poate ar trebui sa aiba un contrct pe minim 2-3 ani...

    Nu cred ca mai pleaca afara cred ca doreste sa conduca Dinamo si ca antrenor si ca manager...
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  10. #52
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Daca te bag la origini, te calmezi?
    Tot cu mine ai treaba!? Hingherul fu baiat cuminte?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #53
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Rednic ramane sa faca treaba la Dinamo.

  12. #54
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Asa ramase si Bratone, cel care distruse tot in returul din play out si va zisei ca meciurile amicale nu conteaza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #55
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Fostul mare arbitru international Ion Craciunescu considera suspecta maniera de arbitraj a lui Horatiu Fesnic.

    "Mă duc cu gândul la altceva, nu la regulament"
    "După părerea mea, nu a fost fault de galben, după cum nu a fost fault de galben nici la Mladen. Nu poti să dai galben, mai ales al doilea galben, pentru asemenea fault. Nu mi se pare un atac imprudent. Un picior care vine în fată nu e un atac imprudent. De la fault până la imprudentă este diferentă mare"

  14. #56
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Cineva nu vrea rasii in liga 1. Ca altfel nu-mi explic


    Sau altcineva ii doreste cu ardoare in "B"! Asta imi explic

    Sa fiu sincer, eu i-as desfiinta. Ca prea au suferit mult
    Last edited by Hingherul; 2nd December 2018 at 20:58.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #57
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Asa e cu oile tinere dupa cateva injectii cu ozon in funduleț: incep sa pri da aripi, au impresia ca pot lua locul cainilor

  16. #58
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ce naiba, ne bat astia cu anticarcel si lumea crede ca se dopeaza stelistii?
    Terminati cu naivitatiile astea.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •