View Poll Results: Cine merita trofeul?

Voters
5. You may not vote on this poll
  • Varane

    1 20.00%
  • Messi

    0 0%
  • Ronaldo

    1 20.00%
  • Modric

    1 20.00%
  • Griezmann

    1 20.00%
  • Neymar

    0 0%
  • Salah

    0 0%
  • Mbappe

    1 20.00%
  • Courtois

    0 0%
  • altul, mentionez pe thread

    0 0%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 26 of 26

Thread: Ballon d'Or 2018

  1. #22
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    L-am urmarit pe Modric si am scris ca e un jucator excelent.
    Dar daca te citesc bine pot spune ca ala Kante e superior, nu Di Maria. Deci vezi nivelul ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #23
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,917
    Reputatie
    0
    Eu il consider din categoria jucatorilor rari gen Zidane,Robben...pe alocuri DiMaria.

    La Real daca incepea si el cu dribinguri mai bine priveste aici 7 minute de ce este fain fotbalul : https://www.youtube.com/watch?v=x9dhWUS_A7I

    Poate face Griezmann ce face Modrici ? Nu...Griezmann este ok,eu nu am vazut un nr10 in echipa Frantei cand o sa-l vad iti transmit
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  3. #24
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Interesant e ca jegurile de la digi insinuasera inaintea decernarii ca va fi o formalitate sa castige un francez. Ca francezii nu s-au pretat, e greu de priceput pt tigvele lor de lătrăi second hand. Ce ma surprinde e ca avand cea mai buna nationala din lume si viitoarea cea mai buna echipa de club , cei care au votat sunt totusi niste ziaristi de căcat.

  4. #25
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,455
    Reputatie
    1
    Balon D'Or are fix aceeasi insemnatate ca premiile anuale Onlinesport. Cei care votau nu erau jurnalisti, ci utilizatori... Faptul ca s-a afisat pana si lista cu ce au votat jurnalistii L'Equipe din Vanuatu () ma face sa cred ca unii nu au treaba cu sportul rege. Ala din Vanuatu l-a votat pe primul loc pe Harry Kane.

  5. #26
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,215
    Reputatie
    0
    Totuși trebuie remarcat și ca Neymar a mers la PSG sa câștige balonul de aur și nu a prins top 10. Bine boss! )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •