Page 1 of 84 1231151 ... LastLast
Results 1 to 21 of 1746

Thread: bau!!!

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0

    bau!!!

    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    "Se aprinde scanteia usor, usor.
    Dar e nasola treaba. Am auzit ca pleava aia de 20% vrea razbunare. Cica vor sa boicoteze alegerile urmatoare ca sa vedem si noi cum e! "

    pleava aia, nereprezentata politic, sper sa dea o lectie care sa usture la gaoz partidele politice si gasca de tefelisti gaozari si limbisti!
    'tu va n gura de basinosi_fomisti!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #3
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Bau!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Betivilor, nici nu mai stiti va scrie corect verbul, de beti ce sunteti!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ioane, tu ai observat ce buci ferme are Dario de la o vreme?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Nu, asta e ceva ce doar tu poti observa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Daca ai scoate putin nasul si te-ai uita de la distanta ai observa si tu
    Eu nici nu trebuie sa il vad. E logica pura. La cat a strans din buci in ultimele saptamani pe aici, acum are cel putin un merisor de Voinesti!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #8
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Bau!
    'te dreaq de simpatic!


    Quote Originally Posted by cip View Post
    Dario.
    pai nu-i vezi cum se tot complimenteaza si se tot imbarbateaza reciproc in ultima vreme?
    si e mai degraba cimpanzeu,o sa-l vezi cum o sa faca ca toti dracii pe toate thd-urile cat de curand...
    bau!!

  9. #9
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Etapa 12/Pronosticuri

    Voluntari - Chiajna 2
    CFR Cluj - Poli Iasi 1
    AFC Sibiu - Astra x
    Viitorul - Sepsi 1
    Gaz Metan - Botosani x
    U Craiova - FC Steaua x
    Dinamo - Calarasi 1
    Leuto, stii ce ai de facut. Multam, te iubesc!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  10. #10
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Drept urmare si conform legii, greseala a fost pastrarea bann-ului la #### din iunie incoace. Nu scoaterea lui acum. Asadar "PLEAVA" n-a facut decat sa corecteze greseala tuturor celorlalti moderatori inclusiv eu care nu l-au debanat dupa o saptamana pe ####.
    zdrentelor!

    multam rapidistule! rusine maestrului de ceremonii, chiar si-asa, nu stie stanga ce face dreapta.
    am impresia ca-i ciudos la beutura, nu suporta concurenta!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  11. #11
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Currently Active Users
    There are currently 444 users online. 2 members and 442 guests

    delaparis+, Hingherul*+



    sa traiti bine!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #12
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Glorie celor care n-au capitulat la ciripitul păsărilor de sezon. Glorie apostolilor credinței în neam. Glorie urmașilor eroilor care au refuzat să se predea trivialității de bulevard, ignoranței habotnice, săditorilor de ură. Glorie celor care nu acceptă internaționalismul ideologizat până în stratosferă. Tradiționaliștii au demonstrat că sunt o echipă, chiar o oaste. Ei sunt fericiții câștigători ai partidei de duminică dintre echipa care a jucat pe teren propriu și cea din deplasare, cu jambiere de firmă și cu trusou transgender de morală.

    Cineva a avut interesul să prezinte meciul la dimensiune galactică, în termenii Armaghedonului, cu saltimbanci cu peruci și ghiare de inorogi?

    Jucătorii echipei tradiționaliștilor au intrat în teren într-un cor de huiduieli. Au avut curajul să lupte în tricourile naționalei. S-au expus oprobiului și injuriilor nepoților duși cu pluta de cea mai mare mizerie ideologizantă a secolului prezent.

    Tradiționaliștii vs neomarxiștii. O încăierare de etapă.
    p$d a infipt un cutit in spate Bisericii Ortodoxe Romane!
    #ue p$d!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,783
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Currently Active Users
    There are currently 444 users online. 2 members and 442 guests

    delaparis+, Hingherul*+



    sa traiti bine!
    *
    Pai vezi mai ce ai facut? Distrugi forumul cu atitudinea ta

    A propos, ai reputatie 0
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Eu ce nu-nteleg e cum e Paul iarasi banat daca n-a aparut nici o infractiune p-aici?
    Intre timp e jignit in continuu papagal, maimulta, schizofrenic, cimpanzeu, etc.
    Si nimeni nu ia nici o masura in afara de-al bana nemotivat pe Paul.
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    zdrentelor!

    multam rapidistule! rusine maestrului de ceremonii, chiar si-asa, nu stie stanga ce face dreapta.
    am impresia ca-i ciudos la beutura, nu suporta concurenta!
    E meserias JJ, de azi il vad cu ochi si mai buni.
    Last edited by Johnny D; 11th October 2018 at 12:31.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. 11th October 2018, 13:19

  16. 11th October 2018, 13:22

  17. #15
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Sa-ti mai explic o data, chiar daca inutil.
    In Romania, a considera ca teoretica dorinta de casatorie a 10 cupluri de homalai reprezinta cea mai mare problema, e ca si cum ai fi foarte indignat ca ai mizerie sub unghii si te hotarasti sa le tai si mai scurte, pana la baza.
    Dar nici pring gand nu-ti trece ca mizeria de sub unghii provine de la faptul ca nu te speli cu lunile si ca aia e de fapt pamantul in care scormonesti de foame dupa un cartof ranced.

    Da, 3,75 milioane de oameni s-au mobilizat exemplar impotriva unei non-probleme, iar in rest, pentru cele mai mari si mai arzatoare, nu misca un deget.
    Nu se uita ca tiganii asistati sunt cat ei la numar si primesc case gratuite de la stat.
    Nu se uita ca inutilii din institutiile de stat ii depasesc pe ei ca numar.
    Nu se uita ca popa cheltuie pe o catedrala bugetul tarii pe un an doar ca sa avem ce aveau altii in secolul 10 la care pluseaza cu un clopot personalizat.
    Last edited by Doctor_Satan; 11th October 2018 at 13:35.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  18. 11th October 2018, 14:07

  19. #16
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    bau!!

    vive la revolution!


    in atentia maestrului de ceremonii, nu e dat nimic din casa. nu sunt genul, nu sunt libidinos, "bocanc cu doua fete"! defect sau calitate, te las pe tine sa meditezi!
    Last edited by delaoltenia; 11th October 2018 at 16:01.

  20. #17
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    bai Ionele, daca aruncati o geana pe charta paulei gaseai rugamintea maestrului din 2016. va doare la basca, albastritii paulei mele, aici sunteti zei, pe strada fomisti si rupti in cur. curg basinile dupa voi!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #18
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    free Paul!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  22. #19
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,783
    Reputatie
    1
    Ce sa mai spun?
    Este momentul tau de glorie bre Dario. Bagi, scoti, emiti tampenii pe banda rulanta... vai de curu' tau

    Nemaivorbind ca postezi de parca te uiti in oglinda. Ia si te citeste putin sa vezi si tu care e ala care se crede mare voinic de tastatura.
    "fmm Becali" ? parca asa spuneai. Fii si tu mai prudent zic eu, cine stie... la o betie te poti scapa sa te lauzi cu asta. Vezi apoi ca aia sunt puscariasi si nu au scrupule si nici cu legea nu sunt bine impacati. Daca pun mana pe tine te invata aromana


    Si acum serios. Cred ca ai ceva la mansarda altfel nu-mi explic comportamentul tau. Faci efort intens sa te faci de kkt.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  23. #20
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    in primul rand pocire nume!

    invidios ca-ti fac concurenta. atentie la limbaj, nu esti bre cu mine sa te tragi de sireturi.
    multe as avea sa-ti spun, mai Andrei dar nu aici, nu acum...poate ne vom intalni sa spui ca-s tampit...

  24. #21
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,783
    Reputatie
    1
    Bre, tu sa stai la rand daca vrei sa te intalnesti cu mine.
    Nu stiu daca esti tampit ca nu te cunosc si nici nu ne vom cunoaste vreodata. Dara asa arati cateodata pe forum cand iti sare siguranta.

    Pai daca ne vedem asa amenintator cum pari o sa faci ca toti ceilalti.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •