Page 70 of 84 FirstFirst ... 2060686970717280 ... LastLast
Results 1,450 to 1,470 of 1746

Thread: bau!!!

  1. #1450
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Bantui-mea-i cu limba anusul pe dinauntru, ca simt un disconfort acolo!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #1451
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    lectii de gramatica, nimic mai mult
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #1452
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Andrei, pot sa-l pun de cioroi sa-mi sufle-n preput?
    Zic sa nu ma cac pe pieptul lui fara sa socializam putin...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #1453
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Ai si tu tot felul de obsesii ... sandilai cu sandilai, cum zicea alalalt
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #1454
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    """"""""Esti prost intentionat
    Am zis "Tu"... deci insistat literar. Lasa-ma cu seviliste ca macane. Apoi mai iese cu hingheriste sandiliste de zici ca moare soacra forumului. Va tineti mana-n p* toti?"""""

    Eu sunt mai bland!

  6. #1455
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    """""Schimbati acest regulament care prevede printre alte tampenii si enormitatea "moderatorul are intotdeauna dreptate".
    De aici si subiectivismul exacerbat al multor moderatori ai lui Vadim...care a dus la banarea celor indezirabili lor si nu numai pe criterii politice.
    Pariziene, sa tii cont si de faptul ca pe acest forum posteaza si useri cu puternica personalitate, care nu se lasa calcati in picioare de orice mucos care se crede buricul forumului.'''''''''''

    Cine a spus asta? Nu eu.

    ps- din pacate imi lipsesc Bobi si Lordliv.

  7. #1456
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Dilimandros, iar esti agitat?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #1457
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Niciodata n-am stiut daca esti perpendicular, paralel sau oblic.

  9. #1458
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Dilimandros, iar esti agitat?
    Ce ai bai Unghier? De data asta a postat fara copy-paste! Acu nu mai are voie nici sa posteze!?
    Cred ca esti sarit de pe fix serios de tot, ca la faza cu sarit gardul cand n-avea cum fiind tot aici!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1459
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    In dreapta cavoului se afla inscriptia :

    Lege: 'Nu necinsti....Nu necinsti pe tine insuti, ca sa te cinsteasca altii. Nu necinsti pe altii, ca sa te cinsteasca pe tine insuti. Nu necinsti munca, caci munca e viata'. Legea filozofica: 'Cand atunci...Cand faptul stii, atunci adevarul stii. Cand nu vrei sa crezi, atunci nu poti sa vezi. Cand cauti dovada, atunci gasesti tagada'.

    Despre a cui cavou este vb?

  11. #1460
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    """"""""""Ati vrut o tară a procurorilor lui Lazăr si Kovesi, venali, corupti si aserviti unui presedinte penal, cu salarii si pensii nesimtite de care nu se pot atinge nimeni! O aveti!
    Ati vrut o Politie si Jandarmerie slabe, timorate si fricoase în urma incidentelor din 10 august 2018, de care să vă bateti joc si să le manevrati cum vreti pentru a vă realiza interesele meschine! Le aveti!
    Ati vrut o tară condusă de un presedinte slugarnic, care n-a făcut nimic bun pentru români, dezbinându-i si instigându-i la ură si răutate, dar care a făcut tot ce se putea face pentru interesul si bunăstarea lui personală! Si o aveti!
    Ati vrut un referendum costisitor si neconstitutional contra coruptilor răi! L-ati avut si l-ati votat (degeaba)!
    Ati vrut să nu se modifice legile justitiei în folosul cetăteanului pentru că trebuiau apărati magistratii puterii, asa cum v-a ordonat Macovei, Junker si Timmermans! Si ati reusit!
    Ati boicotat sau ati votat împotriva familiei traditionale si a bisericii ortodoxe, militând pentru promovarea homosexualilor si lesbienelor într-o tară majoritar crestin-ortodoxă! Si ati câstigat!
    Ati vrut să-l vedeti pe Dragnea la puscărie, nu pentru motivul banal că ar fi angajat două functionare la C.J., ci pentru că voia o justitie corectă si independenta României fată de multinationalele nesătule din tară. Si ati obtinut!
    Ati vrut si vreti în continuare desfiintarea SIIJ! De ce vă nemultumeste faptul că-i anchetează pe magistratii corupti?



    E pe cale să obtineti si asta la cât de naivă e noua sefă a PSD! Si dacă ati vrut toate acestea si le-ati si obtinut, atunci de ce vă plângeti? De ce deplângeti soarta Sorinei, săltată de procuroarea pe care ati apărat-o si adoptată în mod straniu de niste 'americani' cu interese meschine? De ce plângeti după Alexandra, fata de 15 ani ucisă cu sânge rece de criminalul din Caracal, ca urmare a incompetentei si indolentei sistemului mafiot din justitie, politie si servicii pe care l-ati apărat, împreună cu presedintele vostru? Asta ati vrut, asta aveti! Vorba proverbului biblic: 'Cine seamănă vânt, culege furtună!'
    Când o să votati un presedinte patriot român, cu dragoste de tară si popor, echilibrat si echidistant politic, atunci veti scăpa! Când veti promova procurori si sefi de servicii corecti si independenti, nu slugarnici, corupti sau aventurieri, atunci veti avea liniste. Până atunci, acceptati mizeria în care trăiti!""""""""""""

    ps- am fost 14 zile in cabana mea din munti. Fara tv, internet, lumina, gaze. Fara nimic.
    Cand m-am intors am aflat de cele de mai sus.
    Romanii sunt un popor tolerant, bland si civilizat. Singura problema este la varf. De acolo incepe totul. Pana cand acest varf nu va disparea nu se va schimba absolut nimic.


    ps2- in timp ce Alexandra murea, presedintele vostru se prajea la soare.
    Last edited by Paul Atreides; 6th August 2019 at 13:54.

  12. #1461
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Dic sandilaul!


    Ascunde-te, ma, inapoi!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #1462
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Bravo Paul! Bine-ai revenit! Imi facusem griji!


    Sa moara Unghierii de ciuda, nu alta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. 6th August 2019, 14:17

  15. #1463
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Raspunsul la #1462 este : al Iuliei Hasdeu.
    Sevilla, nu te mai ajuta nici Google? Atunci pune si tu mana pe carte.

  16. #1464
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Dic sandilaul!


    Ascunde-te, ma, inapoi!
    Ia niste praf de mers.
    Last edited by Paul Atreides; 7th August 2019 at 21:17.

  17. #1465
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Mai nou Hingherul s-a cam ascuns, la cat de bune echipe are FCSB si Viitorul, rusinile Romaniei!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #1466
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Prof.dr. Dumitru Constantin Dulcan:
    'Dupa ce am scris 'Mintea de dincolo', multa lume ma intreaba de ce nu vorbesc despre Iad. Si eu spun: Nu va ajunge Iadul de aici?! Mai vreti altul?'

  19. #1467
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Dilimandros, vezi ca intreaba codrul verde de tine!
    Ia fa-ti de lucru prin el si nu mai deranja lumea!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #1468
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Dilimandros, vezi ca intreaba codrul verde de tine!
    Ia fa-ti de lucru prin el si nu mai deranja lumea!
    Repet : Ia praf de mers. Chiar nu realizezi ca "esti in plus"?
    Ti-a mai spus cineva ca mintea ta e o tabla goala inca de la nastere? Stii ce-i aia electrofrenologie? Sau ce-i ala "creierul divizat"? Nu realizezi ca gandesti putin si de ani de zile n-ai postat decat banalitati, idiotenii. Cauza poate fi numai si numai un traumatism al cerebelului. De aceea poti fi capabil doar sa articulezi cuvinte fara sens. Ai probleme de afazie si dislexie. Nu cred ca stii.
    Last edited by Paul Atreides; 8th August 2019 at 12:55.

  21. #1469
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Dan Barna a sustinut că dacă el ar fi fost presedintele României, tragedia de la Caracal nu s-ar fi produs.

    'Dacă eu as fi fost presedinte, drama de la Caracal nu s-ar fi întâmplat, pentru că nu a fost un incident nefericit, ci efectul unei degradări continue de ani de zile a ceea ce înseamnă functionarea institutiilor statului pe standarde minime, adică asigurarea sigurantei cetăteanului, furnizarea sigurantei pentru cetăteni', a afirmat Dan Barna.

    https://evz.ro/lider-pnl-reactie-exp...sau-nebun.html

  22. #1470
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    După declaratia de presă de la Cotroceni, în care lansat noi atacuri la PSD si a cerut CSM să se ralieze la solicitările GRECO, presedintele Klaus Iohannis a plecat la o partidă de golf. Jurnalistul Radu Soviani a publicat pe pagina de Facebook o înregistrare video cu presedintele la golf. Momentul nu a fost trecut cu vederea de jurnalista Sorina Matei, care lansează un atac dur la adresa presedintelui.

    "Tara arde si baba Iohannis aka presedintele României s-a dus astăzi, miercuri, în mijlocul săptămânii, la golf nene după declaratia de înfierare pe Justitie de la Cotro. Pe relax, pe boiereală asa. Filmare: Radu Teodor Soviani

    https://www.stiripesurse.ro/pe-relax...s_1366000.html

    #ÎnCeȚarăTrăim?, scrie Matei, care distribuie filmarea lui Soviani.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •