Page 84 of 84 FirstFirst ... 3474828384
Results 1,744 to 1,746 of 1746

Thread: bau!!!

  1. #1744
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Deoarece Paul posteaza neregulamentar.
    Daca la Masa Cinei cea de Taina nu ma poti ajuta, macar repune-mi avatarul. Multumesc.

  2. #1745
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Fiind pe Valea plangerii inseamna ca e sanctionat, nicidecum tolerat. Vezi, de asta e imposibil de discutat cu voi (tu si Johnny). Desenati situatii imaginare apoi incercati sa le vindeti altora pe post de argumente.
    E imposibil? Eu si Johnny? Vindem situatii pe post de argumente? Esti sigur?

  3. #1746
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    andrei, dragule. savurez acum un vin rosu sec, deci probabil n-am sa fiu coerent dar:
    nu este nici o interpretare, este doar o parere. sa fie o interpretare, ar trebui un studiu pe caz, o formula matematica, un grafic, sau o opera de arta. (vezi luceafarul - prima dovada a teoriei relativitatii)
    eu nu interpretez nimic, din moment ce pt mine nici paul, nici acest forum, nu-mi servesc - material sau cognitiv - sa castig ceva, deci imprim, doar, niste pixeli fara valoare pe monitorul tau, si, spre plictiseala altor useri, pe monitoarele acestora.

    logica ma impinge spre o intrebare (stiu, ar trebui sa fie pm, nu aici, in vazul tuturor): ce interes ai tu (sau vadim, daca vb cu el pe acest subiect) sa ramana acest user unul activ si nesanctionat, care este nealiniat la cerintele acestui forum (nu o zic eu, ci regulamentul):
    1. este norma afectata, in detrimentul noimei (asta l-am intrebat si pe vadim acum 1 milion de ani)? adica creste traficul, deci grosimea bannerelor daca acest user este liber sa posteze fara numar?
    2. ai tu un alt sistem de valori, in ceea ce priveste comunicarea si toleranta? m-as mira, caci mediul unde traiesti tu a ramas cu ramasitele "valorilor" casei de valois, iar acolo nu tin minte sa fi fost o calitate iesita din comun in ce priveste toleranta si liberul arbitru. . nu degeaba s-a mutat papalitatea la vatican.
    3. vrei tu sa dai o pilda pe care noi, nu o intelegem?

    te rog sa raspunzi cu subiect si predicat. lasa-mi doar mie "sublimul de sub clar de luna".
    Logica mea ma impinge spre o intrebare: Ce cauti aici fara pempersi?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •