Page 17 of 84 FirstFirst ... 715161718192767 ... LastLast
Results 337 to 357 of 1746

Thread: bau!!!

  1. #337
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nu stiu cum iti poate placea politica asa de mult, doar tre sa stii pe la ora asta ca mai nimanui nu-i pasa.
    Faza tare e ca daca-ti placea si tie mai putin, poate nu aveau astia atata chef sa te baneze. Oricum sunt prosti, dar macar se vedea mai putin.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #338
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Johnny - in politica intra doar tampitii.
    Motivul : acestia nu stiu sa faca altceva. De fapt, nici politica nu fac. Doar parodiaza ca intr-o piesa proasta la care ne uitam fara sa credem ca acesti imbecili chiar exista.
    Eu urasc politica, dar nu pot permite unor animale din afara si din interior sa ma calce in picioare. De aceea, cu toata scarba, le dau peste bot de cate ori ii prind ca incearca sa induca ideea ca romanii sunt sclavii Europei. Indiferent ca se numeste timmermans, merkel, jurova sau alte jivine asemanatoare. Iar cei de acasa sunt niste papusari si mai grotesti. Merita sa vorbesti de caricaturile orban-mandolina, turcan-curva lui 'draga stolo'? Astia se vor urmasii Bratienilor? Uneori mi se pare ca traiesc un film ireal. Nu cred ca este posibil ca acesti indivizi sa existe. Si totusi imi invadeaza viata in fiecare zi. Si, vreau sa vina o zi in care astia sa dispara definitiv. Pentru ca atunci voi fi liber.
    Last edited by Paul Atreides; 12th March 2019 at 14:39.

  3. #339
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post

    Ess, care tot ma futi la cap cu argumente suplimentare:
    Pe mainile cui zace sangele Doctoritei?
    eu te intreb cu ce argumentezi ca postarea mea este o mizerie, iar tu imi spui de nu stiu de doctorita.

    doua femei taiau apa minerala in podul pivnitei.
    - vezi daca mai sunt nuci!
    - proasta esti tu.


    cam asa dialogam noi pe acest topic.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  4. #340
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ess- repet - dormi bine noaptea cand ti-e groaza sa-mi spui pe a carei maini zace sangele mariei cociorvan si a doctoritei Dinu din Lehliu gara, moarte dupa ce au fost achitate?
    Mai bine taci.

  5. #341
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    """""""""""""""iar tu imi spui de nu stiu de doctorita.""""""""""""""

    Doctorita Dinu din Lehliu-Gara.
    A fost condamnata pentru ca satenii i-au dat o bucata de branza, niste ciocolata si o cutie de ness. Femeia a fost condamnata la 2 ani cu suspendare. Dar, inainte de asta a murit.

    Ai iesit in decor?
    Last edited by Paul Atreides; 12th March 2019 at 15:11.

  6. #342
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ma simt absolut singur pe acest forum.

  7. #343
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Asta e senzatia cand in loc de aprecieri pentru eforturile de deconspirare a gunoaielor politice, primesti ban in schimb ca ai incercat prea tare, cu prea multe consecutive, auzi ce pacat! Mortal!


    Rupe-i-as io coaiele aluia care se ia de asa ceva, si da-le-ash la shobolani! Dar... eu sunt eu, forumul e forumul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #344
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    """"""""""""Paul, te rog, inceteaza!

    Recunosc ca ai fost banat politic, chiar daca asta imi va atrage multe critici. Nu se vrea adevarul, trebuie musamalizat. Chiar daca ai dreptate, trebuie sa incetezi. Ai facut prea multe valuri, lumea vorbeste. Eu iti dau un sfat prietenesc. Nu ne-am inteles bine, dar nu iti vreau raul. Trebuie sa-ti calci pe mandrie si sa inchizi ochii la unele lucruri. Nu te mai lega de acele persoane sus-puse, spre binele tau...""""""""""""

    Sevilla, cand spui "persoane sus-puse" te referi la Hingheru?

  9. #345
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    """"""""""""Trebuie sa-ti calci pe mandrie si sa inchizi ochii la unele lucruri.""""""""""""
    Sevilla, fix de asta ne calca toti in picioare si ne trateaza ca pe niste ne-oameni. In timp ce ei se cred super-zei. Si nu sunt decat niste batranei obositi si niste babete scofalcite care cred, ca daca au ajuns la bruxelles, isi pot permite orice. Ar trebui, noi romanii, sa luam lectii, din cand in cand, de la polonezi si ungurii lui Ess.

  10. #346
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Am aproape 39 de ani si nu am relizat nimic sufleteste.
    Pacat ca realitatea e cam dura in ziua de astazi.
    Are cineva o iubita langa el care gandeste?
    Daca da spune-mi si mie ..sa mai caut sau sa renunt?!

  11. #347
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Si una care nu gandeste e buna, in lipsa a nimic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #348
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nu. As vrea una care gandeste.
    Last edited by Paul Atreides; 13th March 2019 at 15:54.

  13. 13th March 2019, 14:28

  14. 13th March 2019, 15:56

  15. #349
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Ma simt absolut singur pe acest forum.
    trist.
    de ce?
    problema este toata comunitatea, sau tu?
    nu vorbesc de cel care te injura de mama, vorbesc despre cel care ridica la fileu o idee de-a ta: el iti doreste moartea, sau este un bun partener cu care sa combati ceea ce ai afirmat tu? din pozitia extra-defensiva si agresiva din care postezi (se vede din spatiu asa), dai sentimentul ca crezi prima varianta.
    te mai intreb o data: nu ai nimic vesel in inima? are prioritate ura oarba, in lipsa argumentelor? pe acest pattern a mers - forumistic vorbind, habar n-am ce face in viata reala -stimabilul lordliv. care tot forumistic vorbind - este un cretin. asta e parerea mea, nu comunitatii...
    daca iti faci cont intr-o comunitate, de ce iti faci? ce vrei sa-ti ofere, pe monitor acea comunitate? un schimb de idei cu "dusmanii"? o informare? o caterinca? un "prieten" virtual precum ionel?
    inainte sa te plangi, gandeste-te.

    nu-i nevoie sa-mi raspunzi, o va face ionel.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  16. #350
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    trist.
    de ce?
    problema este toata comunitatea, sau tu?
    nu vorbesc de cel care te injura de mama, vorbesc despre cel care ridica la fileu o idee de-a ta: el iti doreste moartea, sau este un bun partener cu care sa combati ceea ce ai afirmat tu? din pozitia extra-defensiva si agresiva din care postezi (se vede din spatiu asa), dai sentimentul ca crezi prima varianta.
    te mai intreb o data: nu ai nimic vesel in inima? are prioritate ura oarba, in lipsa argumentelor? pe acest pattern a mers - forumistic vorbind, habar n-am ce face in viata reala -stimabilul lordliv. care tot forumistic vorbind - este un cretin. asta e parerea mea, nu comunitatii...
    daca iti faci cont intr-o comunitate, de ce iti faci? ce vrei sa-ti ofere, pe monitor acea comunitate? un schimb de idei cu "dusmanii"? o informare? o caterinca? un "prieten" virtual precum ionel?
    inainte sa te plangi, gandeste-te.

    nu-i nevoie sa-mi raspunzi, o va face ionel.
    Am sa-ti raspund, totusi. Johnny zburda prin alte zari.
    Problema e nu toata comunitatea, ci o parte din ea pe care o cunosti bine. Nemernici care iti injura mama fara ca, cineva sa miste un deget.
    Ar mai fi o incoerenta la tine: sunt extra-defensiv sau agresiv in postarile mele? Niciodata nu am fost si nu voi fi defensiv. Defensivi sunt numai lasii.
    Agresiv? Da. Dar numai cu unii pe care-i aperi.
    Iar la intrebarea ta, posibil, justificata, raspunsul este : Nu am nimic "VESEL" in inima.
    Mai spui, absolut aiuritor :
    """""""""""" inainte sa te plangi, gandeste-te.""""""""

    Ma vezi plangand, Ess?
    Doar daca ma confunzi, ceea ce nu prea cred.
    Last edited by Paul Atreides; 17th March 2019 at 13:35.

  17. 14th March 2019, 15:16

  18. #351
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Am sa-ti raspund, totusi. Ionelul zburda prin alte zari.
    Paul! Niciodata Ionel, doar Johnny sau John! :|

    Quote Originally Posted by Ess View Post
    nu-i nevoie sa-mi raspunzi, o va face ionel.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #352
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    olteanului ******* si lui novac salutari din partea poporului chinez!

  20. #353
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu exista.
    Vin sec este doar alb. Sau alb semi-sec sau dulce, rasistule


    Nu am pretentia dar o dau cu parerea mea ...

    Un forum exista prin diversificare. Degeaba se posteaza mult dar putine optiuni. Putini useri care posteaza mult dar la fel asta inseamna fin, finish, terminat, mort, Novac, Hingherul, Cip etc ...
    Asta a fost pe ala lui Tudose. Toti acolo erau de acord. Asta a fost scopul lor si scop gresit. A disparut in cateva luni de cand a fost infiintat. Aici a fost invers. Delaparis contra Yoyo, Inter contra Vadim, etc ... Si? Forumul exista... este , vorba lui Sevilla

    Trebuie mentinut un spatiu forumistic in care toti se pot exprima. Indiferent de opinie. Indiferent de aprecierea "elitei" in legatura cu IQ sau alte colturi distractive istete...

    Vreti forum? Forum insemna ca toti au loc sa se exprime. Nimeni exclus.
    Regulament si atat.
    pe ala a lui TUDOSE erau multi agitatori, nu lipsesc nici aici, dar sunt mai domoli.

  21. #354
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Paul! Niciodata Ionel, doar Johnny sau John! :|
    Sau macar Elton
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  22. #355
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    a revenit Alin, colegul tau pd(n)l ist...

  23. #356
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Delaoltenia, China te saluta! Iti da ce-ti place sa iei mai mult...mwje...

  24. #357
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    a revenit Alin, colegul tau pd(n)l ist...
    Sarbatoare! Cam o data la 2 ani il prinzi p-aici cateva zile, cand ii in concediu de la viata lui extrem de tumultoasa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •