Page 16 of 84 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast
Results 316 to 336 of 1746

Thread: bau!!!

  1. #316
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    De data asta Hingheru are dreptate. Am postat mai multe consecutive. Va cer scuze.

  2. #317
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Mda, isi va cere si el scuze, viata viitoare. In viata asta n-are vreo scuza.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #318
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    mda...
    pacat...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  4. #319
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Ess regreta ca Paul e banat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #320
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    nu regret asta, regret ca am avut dreptate si eu si majoritatea comunitatii.
    nu fac tumbe si nici nu sar intr-un picior de bucurie pt asta...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  6. #321
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    hmmm ... daca imi pot permite...
    Nu cred ca majoritatea comunitatii este de acord cu tine si Hingherul. Este interpretarea ta. Daca citesti bine pe RA vei vedea ca la un moment dat am pus un rezumat pe thd dedicat subiectului. Am adunat toate opiniile moderatorilor si nu cred ca sunt in majoritate pro ceea ce spui. Si in plus eu nu m-am exprimat.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #322
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    andrei, dragule. savurez acum un vin rosu sec, deci probabil n-am sa fiu coerent dar:
    nu este nici o interpretare, este doar o parere. sa fie o interpretare, ar trebui un studiu pe caz, o formula matematica, un grafic, sau o opera de arta. (vezi luceafarul - prima dovada a teoriei relativitatii)
    eu nu interpretez nimic, din moment ce pt mine nici paul, nici acest forum, nu-mi servesc - material sau cognitiv - sa castig ceva, deci imprim, doar, niste pixeli fara valoare pe monitorul tau, si, spre plictiseala altor useri, pe monitoarele acestora.

    logica ma impinge spre o intrebare (stiu, ar trebui sa fie pm, nu aici, in vazul tuturor): ce interes ai tu (sau vadim, daca vb cu el pe acest subiect) sa ramana acest user unul activ si nesanctionat, care este nealiniat la cerintele acestui forum (nu o zic eu, ci regulamentul):
    1. este norma afectata, in detrimentul noimei (asta l-am intrebat si pe vadim acum 1 milion de ani)? adica creste traficul, deci grosimea bannerelor daca acest user este liber sa posteze fara numar?
    2. ai tu un alt sistem de valori, in ceea ce priveste comunicarea si toleranta? m-as mira, caci mediul unde traiesti tu a ramas cu ramasitele "valorilor" casei de valois, iar acolo nu tin minte sa fi fost o calitate iesita din comun in ce priveste toleranta si liberul arbitru. . nu degeaba s-a mutat papalitatea la vatican.
    3. vrei tu sa dai o pilda pe care noi, nu o intelegem?

    te rog sa raspunzi cu subiect si predicat. lasa-mi doar mie "sublimul de sub clar de luna".
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  8. #323
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    savurez acum un vin rosu sec,
    Nu exista.
    Vin sec este doar alb. Sau alb semi-sec sau dulce, rasistule

    Quote Originally Posted by Ess View Post
    3. vrei tu sa dai o pilda pe care noi, nu o intelegem?
    Nu am pretentia dar o dau cu parerea mea ...

    Un forum exista prin diversificare. Degeaba se posteaza mult dar putine optiuni. Putini useri care posteaza mult dar la fel asta inseamna fin, finish, terminat, mort, Novac, Hingherul, Cip etc ...
    Asta a fost pe ala lui Tudose. Toti acolo erau de acord. Asta a fost scopul lor si scop gresit. A disparut in cateva luni de cand a fost infiintat. Aici a fost invers. Delaparis contra Yoyo, Inter contra Vadim, etc ... Si? Forumul exista... este , vorba lui Sevilla

    Trebuie mentinut un spatiu forumistic in care toti se pot exprima. Indiferent de opinie. Indiferent de aprecierea "elitei" in legatura cu IQ sau alte colturi distractive istete...

    Vreti forum? Forum insemna ca toti au loc sa se exprime. Nimeni exclus.
    Regulament si atat.
    Last edited by delaparis; 11th March 2019 at 02:53.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #324
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    ce interes ai tu sa ramana acest user unul activ si nesanctionat, care este nealiniat la cerintele acestui forum
    Bine ca s-a aliniat Hingherul banandu-l pe Paul de vreo 50 de ori 24 de ore, dintre care jumatate datile pe degeaba, doar de ciuda, si nimeni n-a putut sa-i faca nimic! Ba o singura data a fost banat dar si de-acolo din mortii lui l-a banat pe Paul 24 de ore! Utilitatea unui astfel de "moderator" nesanctionabil imi place mie!


    Si Paul si-a cerut scuze acum, desi a fost banat de o gramada de ori, ca trebuie, ca nu trebuie. Nesanctionabilu pwlii O DATA nu si-a cerut scuze nimanui, nu doar lu Paul! Imi place insa foarte mult utilitatea lui, enorm!
    Last edited by Johnny D; 11th March 2019 at 02:35.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #325
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    A intrat si el in greva, vad ca!
    Greva dreptului de-a sanctiona si-a bana pe cine mi se scoala mie, fara sa fiu jignit gratuit de tot felu de tantalai!
    Oare cat o sa tina, 2 sau 3 zile?! Ii urez succes cu greva lui!
    Last edited by Johnny D; 11th March 2019 at 10:45.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #326
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    andrei, dragule. savurez acum un vin rosu sec, deci probabil n-am sa fiu coerent dar:
    nu este nici o interpretare, este doar o parere. sa fie o interpretare, ar trebui un studiu pe caz, o formula matematica, un grafic, sau o opera de arta. (vezi luceafarul - prima dovada a teoriei relativitatii)
    eu nu interpretez nimic, din moment ce pt mine nici paul, nici acest forum, nu-mi servesc - material sau cognitiv - sa castig ceva, deci imprim, doar, niste pixeli fara valoare pe monitorul tau, si, spre plictiseala altor useri, pe monitoarele acestora.

    logica ma impinge spre o intrebare (stiu, ar trebui sa fie pm, nu aici, in vazul tuturor): ce interes ai tu (sau vadim, daca vb cu el pe acest subiect) sa ramana acest user unul activ si nesanctionat, care este nealiniat la cerintele acestui forum (nu o zic eu, ci regulamentul):
    1. este norma afectata, in detrimentul noimei (asta l-am intrebat si pe vadim acum 1 milion de ani)? adica creste traficul, deci grosimea bannerelor daca acest user este liber sa posteze fara numar?
    2. ai tu un alt sistem de valori, in ceea ce priveste comunicarea si toleranta? m-as mira, caci mediul unde traiesti tu a ramas cu ramasitele "valorilor" casei de valois, iar acolo nu tin minte sa fi fost o calitate iesita din comun in ce priveste toleranta si liberul arbitru. . nu degeaba s-a mutat papalitatea la vatican.
    3. vrei tu sa dai o pilda pe care noi, nu o intelegem?

    te rog sa raspunzi cu subiect si predicat. lasa-mi doar mie "sublimul de sub clar de luna".
    Vinul iti intuneca judecata. Altfel n-ai spune "acest user". Stii foarte bine ca tot ce debitezi mai sus este o mizerie. Ai fost primul care ai contribuit la bannarea mea dintr-un motiv penibil si infect.
    Si nu-l mai invoca pe Vadim. Stiu sigur ca el stie bine cine sunt ticalosii de pe acest forum. Si nu sunt printre ei.
    Ai inteles ce-ti transmit?
    Last edited by Paul Atreides; 11th March 2019 at 14:21.

  12. #327
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Stii foarte bine ca tot ce debitezi mai sus este o mizerie.
    nu stiu. argumenteaza, te rog, de ce este o mizerie.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  13. #328
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Pentru un motiv simplu: Stiu ca pasiunea voastra este sa ma vanati continuu. Si tu si altii ca tine. Este o abjectie cu care m-am obisnuit. Va e frica de adevar, ca de dracu. Am fost bannat din nou pentru ca am spus ca, cea mai mare spurcaciune din acest moment se numaste Laura Codruta Kovesi. Cea care, a omorat-o pe biata batrana din Radauti - Maria Cociorvan - adusa la DNA pentru o "mita" de 4 oua. Si apoi aruncata in strada ca pe un caine. Aceiasi Kovesi care a distrus-o fizic, psihic, pe Nella Secara din Oradea. Aceiasi care .... Ma opresc de scarba. Este ultima data cand mai vb de aceasta mizerie umana.

    Intrebarea mea e una simpla : de ce absolut nimeni de pe acest forum, cu exceptia lui Tim, nu vb de toate aceste abuzuri care au condus la moartea unor oameni nevinovati?
    Ess, dormi bine noaptea?

  14. #329
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Banat pe motive politice, partea a 6-a, editia a 3-a, netiparita electronic.


    Mai radeti doamnelor si domnilor excroci! Mai radeti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #330
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post


    excroci!
    inseamna ex-rockeri, cu un "c" parasit?
    mama ei de limba romana.


    Paul> problema este ca n-ai respectat la ceea ce ai spus "da" pe pagina anterioara si ai deviat de la ce ne-am "inteles".
    este atat de simplu.
    ce spui tu sunt povesti cu pesti, futbasisti este mult mai "deranjant" decat tine pe tema asta, dar nu este banat, sanctionat, etc.

    alte argumente?
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  16. #331
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    inseamna ex-rockeri, cu un "c" parasit?
    mama ei de limba romana.
    Esscroc?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #332
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Esscroc?
    Era in nume si nici nu mi-am dat seama. Ar fi fost culmea sa nu ma fi corectat tocmai el.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #333
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Jale mare la stana, se pare ca haji nu mai sta capra. Ghinion!

  19. #334
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Ce frumos erai tu liber acuma sa comentezi acolo. Dar unora nu le convine sa li se spuna verde-n fata adevaruri.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #335
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Slugile de la SNSPA :
    Timmermans - Honoris cum Laude.

    Cine este Timmermans? Un jeg de olandez care isi bate joc, permanent, de Romania. Acest jeg are in tara lui (care este 50% si tara mea) doar 6% cu un partid de kk de care rad toti olandezii. Dar jegul isi permite sa ne dea lectii despre coruptie si justitie.
    Absolut "intamplator" slugile romanesti, gen Negrescu, il decoreaza.
    Cand dracu' vom scapa de toti cei care stau in genunchi si-i pupa in cur pe toti cei de la UE care isi bat joc de noi?

    ps- Sectia pentru investigarea infractiunilor din Justitie a deschis pe numele lui Frans Timmermans si al altor oficiali ai CE un dosar penal ca urmare a plangerii depuse de publicatia online 'Lumea justitiei'. Publicatia i-a acuzat de falsificarea raportului MCV. Plângerea îi vizează si pe comisarul european pe Justitie Vera Jourova, Procurorul General al României, Augustin Lazăr, si pe sefa reprezentantei Comisiei Europene în România, Angela Cristea.
    https://observator.tv/politic/frans-...ie-286787.html
    Last edited by Paul Atreides; 12th March 2019 at 12:53.

  21. #336
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    De ce oare se tem unii ca de dacu' de aceasta Sectie pentru investigatia magistratilor? Daca nu stiti am sa va spun eu. Aceasta sectie va curata foarte curand toate javrele din justitia romana. Cei care au bagat oameni nevinovati in mormant.
    Un ultim caz: Doctorita DIMA de la Lehliu-gara care a fost condamnata pentru ca amaratii din Lehliu au "mituit-o" cu o bucata de branza, o ciocolata sau un borcan de ness. Asta dupa ce au inregistrat-o video/audio peste 1000 ore in dispensar. Dupa ce a fost condamnata la 2 ani cu suspendare ( !!!!!) biata femeie a murit.

    Ess, care tot ma futi la cap cu argumente suplimentare:
    Pe mainile cui zace sangele Doctoritei?

    ps- Marile mani****ri sunt facute de oameni mici. Poate e momentul sa ne trezim. Sa nu ne mai ducem după fenta.
    Last edited by Paul Atreides; 12th March 2019 at 13:02.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •