View Poll Results: U Craiova - FCSB

Voters
3. You may not vote on this poll
  • 1

    2 66.67%
  • x

    1 33.33%
  • 2

    0 0%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 57 of 57

Thread: Etapa 12: U Craiova - FCSB 2-1

  1. #43
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Pacat ca avem si probleme tehnice. La stelisti le-a cazut netul apoi le revine maine inaintea meciului lui Dinamo. Le cade iar dupa meci samd. Nasol merg vremurile in tara asta. Cred ca trebuie un referendum
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Uite unul, Novacelul. Nu e prima data cand il vad p-aici insa mai niciodata nu comenteaza!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ioane, am impresia ca te mananca la veverita
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pai el nu comenteaza, tu comentezi si de trebuie, si de nu. O fi de la veverita, nu stiu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #47
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Daca te mananca rau, ne vedem pe "Spania" si te scarpin
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #48
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Deci imi promiti ca-ti iesi din minti din nou!?


    Challenge accepted!


    Si ziceai de Paul ca-i expira abonamentul la casa de nebuni, nu-i problema ca i-l reinoiesti tu, si-ti faci si-o copie cu ocazia asta de aur, just in case!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #49
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eram sigur ca oltenii nu vor mai sta capra, fix de moartea lu Balaci nu puteau!
    Si ticneala continua.

    Trei goluri marcate de stranieri pe care-i doare in cot de Balaci. Nici nu erau nascuti cand punea ghetele in cui.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  8. #50
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Se pare ca FCSB doare
    Deci pierde la Craiova. Cu sau fara Balaci, astia care se cred Steaua pierd contra Craiovei
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Si ticneala continua.

    Trei goluri marcate de stranieri pe care-i doare in cot de Balaci. Nici nu erau nascuti cand punea ghetele in cui.
    Sa-i fi auzit ce frumos vorbeau de Balaci in limbi straine la interviu dupa meci! Mai mare dragu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    astia care se cred Steaua pierd contra Craiovei
    Astia care se cred Steaua pierd contra astora care se cred Universitatea.

    Asa-i mai corect.


    Ionelule, ai 33 de ani si nu cred ca l-ai vazut pe Balaci jucand. Oi fi vazut vreo secventa la tv sau pe youtube. Stranierii astia au maxim 28 de ani, dintre cei care au jucat la CSU aseara. Eu macar am vazut returul cu Benfica. Normal sa vorbeasca frumos despre el, ce-ai vrea?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  11. #53
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhōne-Alpes
    Posts
    9,945
    Reputatie
    0
    Rezultatul este mai putin important se vor intalni inca de 3 ori in acest sezon,arbitrajul dupa 2:1 a fost scandalos,in cupele europene ar fi dat 8-9 minute de prelungiri si cu sansa iesea un craiovean doar pentru simulare, plus gol in minutul 98 este scenariul perfect pentru o echipa romaneasca ce evolueaza in cupele europene.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  12. #54
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Se pare ca moartea minunii blonde a resetat scenariul de la palat, starea de emotie generala a fost prea puternica pt a o terfeli. Ilie a fost un rege iubit, nu ca astia de-i voteaza publicul oltenesc pt doi mici si-o bere. Desi bancu si mitrita au tras in jos cat au putut, aia 4-5 care au ramas in ghete au fost de ajuns pt a rapune mizeria. Aia e, Dumnezeu sa-l ierte, ca n-a fost om rau...

  13. #55
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ionelule, ai 33 de ani si nu cred ca l-ai vazut pe Balaci jucand. Oi fi vazut vreo secventa la tv sau pe youtube. Stranierii astia au maxim 28 de ani, dintre cei care au jucat la CSU aseara. Eu macar am vazut returul cu Benfica. Normal sa vorbeasca frumos despre el, ce-ai vrea?
    Nici pe George Best nu l-am vazut decat maxim 15% din momentele de geniu din cariera lui cat a reusit sa fie surprins pe camera si pus pe youtube! Sunt convins ca la fel este vorba si despre Balaci! Insa oamenii aia nu c-au vazut, mai mult s-au molipsit de la craiovenii din jurul lor si toti au jucat pt Balaci, am anticipat ca asa va fi, si asa a fost. Soreda kesa, cum ar zice niponu.

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Desi bancu si mitrita au tras in jos cat au putut, aia 4-5 care au ramas in ghete au fost de ajuns pt a rapune mizeria.
    Genial Capitane!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #56
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Soreda kesa, cum ar zice niponu.
    Niponu' ar zice sorede. Dracu stie ce vrei sa spui prin kesa. Poate koso? E drum lung de la kesa la koso
    Abia abia ai invatat sa pui cratima si i-urile unde trebuie in romana si acum violezi si japoneza?

    Sorede koso.
    Last edited by Sevilla86; 23rd October 2018 at 12:05.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  15. #57
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    las ca-i bine, macar nu ne-a mai rupt ochii in ultima vreme cu frazutze culese (randomly) de prin filmele americanesti



    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •