Results 1 to 14 of 14

Thread: Reported Post by Novac

  1. #1
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1

    Reported Post by Novac

    Novac has reported a post.

    Reason:
    VLE - very late edit

    le: rezolvat/
    Post: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)
    Forum: Politica
    Assigned Moderators: miril, Utilizator, Hingherul

    Posted by: Novac
    Original Content:
    nope ca's plecat.

    oricum, sudul ie baieti educati care nu participa la golaneli d'astea ieftine, programate in laboratoarele pesede


    VLE: Si daca tot mi-a marit statulparalel puterile pe OLS zic sa editez aici adaugand doar trei cuvinte:

    WUIEPSD CIUMA ROSIE!
    Last edited by Novac; 25th September 2018 at 00:13.

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,985
    Reputatie
    1
    Last edited by Novac; Today at 23:12.

    Tu chiar ne crezi prosti ca tine ?

    Stim cu totii ca acum putem edita oricand postari indiferent de vechimea lor. E alegerea lui Vadim.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    e rezolvata treaba dupe cum am si editat acolo. tu citesti dar nu intelegi mare lucru (stiu- pentru ca esti destept siprofesor universitar sicompozitor, si




    vezi ca iar te arunci ca rata la muci folosind fraze care nu-ti sunt permise din postura fonctiei.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,985
    Reputatie
    1
    Azi am timp si de tine. Saptamanile trecute am predat la amarati dar acum discutam "prieteneste" daca doresti.
    Care mai sunt problemele tale? Prostata sau prostfiu? Nu ne-ai precizat niciodata de ce suferi de tot injuri pe politica ca un adevarat intelectual
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Novacelul buclucas contra-ataca. Sincer, nu-i inteleg problemele. Cred ca vrea sa fie mai catolic decat Papa! Nu prea conteaza asta, la fel cum nu conteaza regulamentul, ala e facut doar pentru nebuni care sar de orice limita si trebuie gasita o scuza pentru pedepsirea lor! Conteaza doar sa ai bun simt si respect fata de ceilalti useri.

    Multumesc Novacel pt interes. Oricand.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #6
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    aha, deci pe politica acolo


    cum crezi ca ma pot auzi altfel decat in limbajul familiar lor? cum cand primul ministru viorica nu reuseste sa citeasca un text simplu de pe o foaie iar altu, deputat de frunte al pesedeului striga prin parlament ca are poze cu un alt deputat (femeie din USR) facand sex anal . stai chill ca postez exact cum si ce trebuie ACOLO, pe acea sectiune,

    tu oricum nu intelegi absolut nimic din ce se intampla ''acasa'' asa ca intreb, oare nu-i mai bine sa_ti vezi de saracia aia de Macron si sa ne lasi pe noi sa dezbatem pe tema politicii din Romania?

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Last edited by Novac; Today at 23:12.

    Tu chiar ne crezi prosti ca tine ?
    problema reala aici nu-i ca va consider eu prosti ci ca te crezi tu destept.

    si intelectual,

    Last edited by Novac; 25th September 2018 at 11:21.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  7. #7
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Multumesc Novacel pt interes. Oricand.
    daca_mi amintesc bine tie ti_am raspuns de doua ori coborand LOW, acolo (si tocmai pentru ca in acea perioada preferai sa stai cu organele in gura la fiecare doua postari), pe topicul unde-ti varsai excesul de hormoni.

    ai incetat ceea ce inseamna ca actiuneamea a reusit.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Imi place cum te supraestimezi fara rusine! Ti-o repet, limbajul nu e o problema atat timp cat nu e jignitor la adresa userilor, cat nu se adreseaza lor.

    Eu n-am o problema cu cat si cum injuri tu politicienii, ba chiar cred ca-i ok. Trebuie anihilati cu totii si schimbata constitutia, fara partide politice si vot electronic direct al tuturor. Acolo doar 30 de gestionari de voturi trebuiesc si cativa care sa debiteze noi legi pe care sa le votam noi atat. Rostul politicianului cu mersul cu caruta la 1000 de km cum a fost inventat el acu 200 de ani ca eu nu ma pot duce la Bucuresti nu mai exista, votul meu acum circula cu viteza luminii, e suficient. Rostul curent al policiticanului e acela de-a manca banii tarii prin salarii si concendii luate drept "cursa de lucru" PE FATA si furt grosolan cat incape PE ASCUNZIS! ATAT! Ar trebui desfiintati cat mai urgent, si tuturor ne va fi apoi mult mai bine.

    Multumesc de interes. Oricand.
    Last edited by Johnny D; 25th September 2018 at 11:30.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #9
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,985
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Last edited by Novac; Today at 10:21.
    Pe limbajul lor? Il cunosti perfect daca observ bine... limbajul lor.
    Ti-am mai zis, habar n-ai tu cat si ce inteleg eu ce se intampl "acasa" si ce am de gand sa spun pe forum si ce nu.
    Dar tot te vad agitat asa. Cauti un post, o maslina, vrei o pila? Spune-mi si aranjez ceva
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #10
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    limbajul ESTE o problema atata timp cand expresiile licentioase sunt utilizate ''in public'' (in cazul de fata pe forum). parerea mea. eu nu cred ca atunci cand te duci in oras (la teatru, primarie, farmacie, totce se termina cu ''ie'') vorbesti in gura mare despre ****, coaie, gaoaza sau alte organe), nu cred!

    ps. daca te deranjeaza ceva in postarile mele foloseste-ti cu incredere dreptul de a da report

    si lasa-i sa decida pe cei ce raspund (administrator, owner, whatever) sa decida daca afecteaza sau nu bunul mers sau reputatia ols-ului.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  11. #11
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    , vrei o pila? Spune-mi si aranjez ceva
    chiar nu am nevoie, multumesc mult de intrebare

    pentru ca, dupa cum stii, ti-am mai spus dar nah, o repet, ai o varsta: am fost moderator pe ols si am renuntat. 2. ma stiu cu Vadim (suntem colegi ) asa ca daca-mi trebuie ceva apelez direct 3. nu cred ca-i cazul sa-ti consumi energia pentru altul cand ....am auzit pe surse despre ceva remanieri ''de ministrii''

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  12. #12
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,985
    Reputatie
    1
    Nu de forum vorbeam.
    Maslina la un partid ceva daca tot activezi anti PSD. Dar lasa ca eu nu prea inteleg ce se intampla "acasa"
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #13
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,278
    Reputatie
    1
    n-am nimic de comentat,am vrut doar sa-i iau frontpage-ul lui Cretinides ala...
    granita la Orsova!

  14. #14
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Dar lasa ca eu nu prea inteleg ce se intampla "acasa"
    hui, ce pot sa mai zic??? m-ai citit!
















    perspicace (!, nu-i nimic jignitor aici ) precum prietenul (lui) tim care poate jura ca's procuror

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •