Page 4 of 56 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1161

Thread: Liga Campionilor - Men's & Women's

  1. #64
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,856
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by milanezu View Post
    iti dai seama ce frica are gyor fata de csm.
    sezonul actual este unul din cele mai slabe in ultimii 10 ani.
    nu e vorba de asta...
    ideea e ca e ultimul meci...gyor are deja primul loc...acolo lunde de la kristiansand e "mama" norvegiencelor de la gyor...
    plus ca nu cred ca gyor va folosi titularele in ultimul meci...

    pe de alta parte, meritam locul 3 avand in vedere ca am pierdut cu kristiansand acasa...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #65
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Ba io zic ca Gyor bate la alea. Call it a gambler's instinct.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #66
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Deja ma gandesc la sezonul urmator. Lekic ramane, a confirmat ieri. Sper sa ramana si Neagu si sa vina Moooooork!!!

  4. #67
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    N-are cum sa mai vina si Nora, cica revine Carmen Martin si morto-lata aia de elefant Torstenson. Unde s-o mai bage si pe Mork? Nu ma refer in teren, ma refer la bani, de unde sa mai fie bani si pentru ea cand aud ca Neagu cere marire de salar desi anu asta n-a reusit sa joace mare lucru! Eu as fi fost multumita sa-mi tina salarul la fel in locul ei, prea pretentioasa cand altii mor de foame p-aci prin Romanica muncind pe branci si nu stand degeaba 6 luni si prin tribune, uitandu-se la meci gratis cand altii platesc bani buni din salaru lor mizer.
    Cristina nu e o fata antipatica deloc... la televizor, insa dupa perdea, nu stiu, sincer.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #68
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Cred ca stim ca presa spune multe. Dar eu nu as condamna o nici pe Cristina. Sa fii cel mai bun, meriti sa si castigi. De ar fi acolo pierderea Romaniei, in salariul ei.. Am avea cu totul alta fata.
    Cred ca Nora va veni, dupa spusele Amandei Lurtovic, dupa insinuarile din interviu mai degraba.
    Chiar mi-as dori sa le vad pe cele 3 la 9m.

  6. #69
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,319
    Reputatie
    0
    Încă nu e nimic concret la CSM. Gyor a anunțat deja transferurile, Kurtovic, Edwige, Nze-Minko. Vedem ce va fi sezonul viitor, mie îmi pare rău că pleacă Hagman, trebuia păstrată mai ales ca pleacă și Radicevic.

  7. #70
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Alina Nicoleta View Post
    Cred ca stim ca presa spune multe. Dar eu nu as condamna o nici pe Cristina. Sa fii cel mai bun, meriti sa si castigi. De ar fi acolo pierderea Romaniei, in salariul ei.. Am avea cu totul alta fata.
    Cred ca Nora va veni, dupa spusele Amandei Lurtovic, dupa insinuarile din interviu mai degraba.
    Chiar mi-as dori sa le vad pe cele 3 la 9m.
    Cine nu si-ar dori, Alina? Dar de unde atatia bani?


    Ungurii nu si-ar dori!

    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    mie îmi pare rău că pleacă Hagman, trebuia păstrată mai ales ca pleacă Č™i Radicevic.
    E buna, dar mai buna e Carmen Martin, am zis de-atunci ca n-am inteles de ce i-au dat drumul, se pare ca si-au dat seama c-au gresit.

    Daca au minte ar trebui sa renunte la Torstenson si s-o ia pe Mork, atunci chiar ar avea o superechipa, dar eu nu prea pot sa cred in basme d-astea.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #71
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,856
    Reputatie
    0
    Carmen Martic e sub Radicevic, dar ff buna totusi

    si o tripleta cu Inter Stanga: Neagu ; Centru: Lekic ; Inter Dreapta: Mork ar fi cu adevarat geniala...
    dar nu cred ca exista un buget de salarii ptr toate 3.

    Also, eu nu as aduce-o pe Buceschi sa stea eterna rezerva a lui Lekic cum face Bazaliu cu Neagu
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  9. #72
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nora Mork a semnat cu primaria municipiului Bucuresti. In curand se vor termina... nu, nu banii, capitala inca produce multa rupere de coif pt resursele aruncate dea-mpulea, ci scuzele pentru prestatiile penibile ale galacticelor.

  10. #73
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Oho, deci visul Alinei s-a implinit? Asta da veste buna!

    O mai asteptam pe Carmen Martin si atunci chiar am avea o echipa sa ne batem de la egal la egal cu Gyor anul viitor!



    Dincolo de asta, azi in putin peste o ora avem
    MARE, MECI MARE! Ii SPARGE DINAMO P-ASTIA OARE!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #74
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Retur de foc pt dulai in seara asta, ora 20.00, in sala Dinamo. Sala va fi arhiplina, si-au anuntat prezenta multe VIPuri. Sa speram ca suporterii o vor duce pe Dinamo pe culmile succesului.
    Exact dar vorbiti aici ca nu e meci oarecare de discutat pe Dinamo!
    E meci de CL si trebuie discutat in CL, ontopic!

    N-ai invatat sa moderezi ieri, nu?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #75
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Meci s

  13. #76
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Meci tareeee azi. Si mai tare vesteaaaaaa!!! Vis implinit, fetele vor fi colege best 9m ever!

  14. #77
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,319
    Reputatie
    0
    Arata genial linia de 9m. Acum le trebuie o extrema stânga de calitate, plus jucătoare care sa facă defensiva. Cică vine Ryde ca antrenor.

  15. #78
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Vine Simona Halep la meci!


    Si toata echipa de fotbal a lui Dinamo! Cred ca facem meci de Fed Cup azi!
    Cine zicea ca nu participa in CL dupa atatea pregatiri, macar la meciul colegilor handbalisti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #79
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Haide Dinamoooo!! Am vrut sa merg si eu, niciun loc ramas chiat din prima zi.
    Inca puuutin!!

  17. #80
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    6-5 de la 3-5 cu gol cu poarta goala pt noi! E bun!


    7-5 cu om in minus!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #81
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Ce meci intens si ce diferenta fata de handbalul feminin.

  19. #82
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Bine draga Nicoleta, tu ai vazut meci de grupa principala?

    Aici nu e ca la feminin, aici sunt grupe de cate vreo 10 echipe, alea tari sunt dincolo, din alea slabe s-au ales Sporting si Dinamo! Ce vezi tu aici e CL categoria B, daca vrei sa vezi diferenta adevarata, uita-te la Flensburg, Barcelona, Rhein Neckar, Vardar, Vesprem, PSG, Montpellier, Pick Szeged, Nantes, Vive Kielce sau Kiel. Acolo vezi diferenta intre CL feminin si CL masculin.


    Intre timp 14-10 Dinamo, excelent!
    Last edited by Johnny D; 28th February 2019 at 20:43.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #83
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Imagineaza-ti ca diferenta e atat de mare de s-au facut grupe valorice separate, deci practic intre Sporting si Vive Kielce e diferenta mai mare decat intre Gyor si Kristiandstat, daca vrei!

    In traducere libera, pentru noi asta e finala de CL, in turul urmator dau aia cu noi de pamant, de la 10 in sus ne bat tur-retur!


    15-11 la pauza, excelent!
    Last edited by Johnny D; 28th February 2019 at 20:50.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #84
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Hai sa te iau altfel, echipa de pe ultimul loc din grupa principala valorica, care n-a avut nici o sansa sa se califice mai departe, ar termina doar cu victorii in grupa lu Dinamo sau Sporting. Cam asta e diferenta intre zei si muritori! Asta e finala noastra de muritori, daca o castigam suntem cei mai buni muritori din CL, avem cu ce ne mandri!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •