View Poll Results: pronostic

Voters
4. You may not vote on this poll
  • victorie Serbia

    1 25.00%
  • egal

    3 75.00%
  • victorie Romania

    0 0%
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 91

Thread: Liga Natiunilor: Serbia - Romania 2-2

  1. #64
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Eh, asta e altceva. Scrisul n-are nici o legatura cu asta.
    Idiotii care tin la modul de-a scrie al cuiva sunt sustinatorii formelor fara fond, n-au absolut nimic in scafarlie in afara de forme goale si tin s-o spuna mereu altora. De fapt, asta e cea mai mare dovada de incultura! La care adaugi, fatarnicie, aroganta si prostie, simpla si nedisimulata.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #65
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Pe mine m-au scos ratatii de italieni, care n-au fost in stare sa aiba macar o ocazie ca lumea cu Portugalia... 7 verzi si-un rosu bleah.

  3. #66
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Da dar tu esti si incult si agramat. Nici nu stii sa scrii si nu ai nici cultura generala

    JJ, ne lasi cu ontopicul tau? Nu vezi ca il trag pe Ionel de urechi aici?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #67
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    ce meci??!!

    suspans!

    adrenalina!

    sarbatoare nationala!

    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #68
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Pe mine m-au scos ratatii de italieni, care n-au fost in stare sa aiba macar o ocazie ca lumea cu Portugalia... 7 verzi si-un rosu bleah.
    La mine a fost de 1X clar meciul ala, Italia a avut bulan ca n-a pierdut cu Polonia acasa, e o echipa penibila.
    Insa n-am avut tupeu sa pun, portughezii au talentul sa nu joace prea bine in meciurile cu importanta redusa.

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Da dar tu esti si incult si agramat. Nici nu stii sa scrii si nu ai nici cultura generala

    JJ, ne lasi cu ontopicul tau? Nu vezi ca il trag pe Ionel de urechi aici?
    Poate o fac intentionat sa-mi bat joc de prostia ta de-a pune pe piedestal formele fara fond!
    Cert e ca-mi iese mereu maxim, fie c-o fac intentionat sau nu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #69
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Pai da, la turci a intrat Akbaba si a intors la 3-2 cu doua goluri , la noi a intrat Mitrita si cu doua minute mai devreme, si nici macar un gol n-a fost in stare sa dea.

  7. #70
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Neah, esti "decat" incult
    Si mai du-te-n plm ca plictisim lumea!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #71
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Bleg mai poti fi, pai tu mereu incepi cu molestarea userilor nevinovati cu astfel de subiecte penibile!

    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Pai da, la turci a intrat Akbaba si a intors la 3-2 cu doua goluri , la noi a intrat Mitrita si cu doua minute mai devreme, si nici macar un gol n-a fost in stare sa dea.
    Se poate zice c-a fost in stare sa le rateze, ceea ce turcul n-a fost in stare!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #72
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Pai eu incep cu o molestare usoara dar tu prea esti nesatul
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #73
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Piedestalule fara fond! Molestarile tale ma amuza!
    Last edited by Johnny D; 11th September 2018 at 01:41.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #74
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Stiu, da-te dracu de pervers
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #75
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Hai ca te iert ca nu esti mai rau, tre sa faci si tu ceva sa echilibrezi balanta celor 3 titluri de vice-campion in ciuda cumpararii tuturor jucatorilor de valoare si devalorizandu-i teribil.
    Explicatia: tricoul ros-albastru devalorizeaza!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #76
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    radem glumim dar taranusul hormonel chiar trebuie sa inceteze cu limbajul licentios pe ols - plm! e moderatpor/ formator de opinie in colectivitate *


    ps. nu-mi amintesc exact exact cand a avut ultimele bufeuri de genu' dar tot asa cu coaiele si muia era in gura la maxim 3 postari.

    Delafranta ai tu grija sau te duci si tu cu el, ca si acolit??






    *vai de noi cat de jos am ajuns cu forumul asta
    Last edited by Novac; 11th September 2018 at 02:07.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #77
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Oho, formator de opinie. Novacelul scoate armele grele.

    Bun venit la o lectie de anatomie, sper sa nu te sperii de organele genitale ale omului prea rau!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #78
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    ultima data cand ai fost la ciclu ai incetat numai dupa ce ti-a batut obrazul Leo.... cand a fost asta?

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  16. #79
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,948
    Reputatie
    0
    Fara sa stiu ce rezultat va fi la under21 peste nationala aceasta vine o generatie cu 2 clase peste ,tranzitia nu va fi usoara
    pentru ca Stanciu,Chipciu,Chiriches,Keseru sunt titulari de drept din ce se vede.

    Stanciu nu este nr 10 insa este un bun executant de lovituri libere,cornere,suturi la poarta,a avut gol si asist
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  17. #80
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    ultima data cand ai fost la ciclu ai incetat numai dupa ce ti-a batut obrazul Leo.... cand a fost asta?
    Batut obrazul? S-a comportat ca o proasta sclifosita, fara motiv, si-a batut joc de decenta umana.
    Am vrut doar sa nu se simta prost vis-a-vis de propria-i prostie avand in vedere ca Dinamo o lua-n freza urat in paralel, atat.
    Realitatea e ca sclifosita-mi datora scuze, dar nu e instare sa-si dea seama de asta, asa ca mi-am cerut eu ca sa impacam cumva situatia.
    Nici de la tine n-am pretentii sa-ti fi dat seama ce s-a intamplat, tu esti un golan fara pic de discernamant.

    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Stanciu nu este nr 10 insa este un bun executant de lovituri libere,cornere,suturi la poarta,a avut gol si asist
    Exista si portar executant de penalty-uri.

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    radem glumim dar taranusul hormonel chiar trebuie sa inceteze cu limbajul licentios pe ols - plm!
    Sterge-te la gura golane, ca-ti curg balele de ipocrizie printre dinti!
    Last edited by Johnny D; 11th September 2018 at 08:15.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #81
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,782
    Reputatie
    1
    Ce moralist e Novac pe la tricolori apoi se mai si vaita.

    Ia sa vedem ce posteaza omul cad decat

    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Tu-ti crucea maicutei tale de moldoveanca nespalata si troglodita.

    Ola.
    Pai bine te simti?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #82
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Pai acolo se exprima despre jegoasa Voluntariului. Nici nu prea ai cum sa vorbesti altfel de mizeria aia.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #83
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    trecand peste mitocania exprimarii teeducatului de zalau si peste faptul ca francezul mani****nt de forum se face (iar si iar ... oare pana cand?) ca nu intelege sensul interventiei mele rezultatul chiar exista - de aseara nu mai miroase forumul a bordel

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  21. #84
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,782
    Reputatie
    1
    Pai daca nu mai postezi pe politica,da, se discuta mai civilizat. Dar tot incerci sa ma ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •