View Poll Results: CFR Cluj - FCSB

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    3 75.00%
  • x

    0 0%
  • 2

    1 25.00%
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 85

Thread: Etapa 8: CFR Cluj - FCSB 1-1

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0

    Etapa 8: CFR Cluj - FCSB 1-1

    Duminica, 16 septembrie, ora 21.00.
    Last edited by delaoltenia; 16th September 2018 at 22:54.

  2. #2
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    1 solist.

  3. #3
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Tragem ungurenii pe falus!

    2 erotic!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #4
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    CCA a delegat urmatoarea brigada de arbitri:

    A: Petrescu Radu (Bucuresti)
    A1: Ghinguleac Adrian Radu (Bucuresti)
    A2: Grigoriu Mircea Mihail (Bucuresti)
    R1: Dumitru Robert George (Sfantu Gheorghe, Covasna)
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #5
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Cu 2 puncte in fata franarilor, ros-albastrii vor razbunare dupa titlul pierdut anul trecut. Steaua abordeaza acest meci si din postura de lider, iar fotbalisti pregatiti de Nicolae Dica stiu ca daca nu vor pierde in acest joc vor ramane in continuare pe prima pozitie in clasament indiferent de celelalte rezultate, aspect ce ar putea conta destul de mult in economia acestei partide.

    Casele de pariuri o vad favorita pe CFR si o crediteaza cu o cota de 2,5 (Steaua 3,15).


    Echipa probabila a Stelei:
    Balgradean - Benzar, Planic, Balasa, Al. Stan - Nedelcu, Slatinski/Filip - Man, Tanase/Morutan, Coman/Teixeira - Gnohere
    Last edited by delaoltenia; 16th September 2018 at 10:57.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #6
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    "Singurul meci care contează. Nu mai e foarte mult până vom avea ocazia să ne duelăm cu FCSB pe arena din Gruia. Ori de câte ori aud că urmează meciul cu formaČ›ia ros-albastră, simt cum fierbe sângele de rapidist în mine. Am crescut de mic în religia numită ''Rapid'', în care Steaua sau FCSB este demonul pe care trebuie să-l doborâm. Anul trecut am luat titlul, satisfactia fiind si mai mare stiind că l-am câstigat în detrimentul lor. În acest sezon războiul abia începe si se anuntă extrem de aprig, iar orice pas gresit făcut de noi este o oportunitate pentru ei de a se detasa.

    Astept cu nerăbdare confruntarea. Aceste două săptămâni, de la înfrângerea nemeritată de pe teren propriu cu Viitorul si de la eliminarea dureroasă cu Dudelange, au venit ca un pansament, iar gândurile tuturor s-au aliniat, având un singur tel: victoria cu FCSB si recapătarea primului loc.

    Partida vine într-un moment în care motivatia si ambitia trebuie să depăsească orice limită, iar caracterele puternice trebuie să iasă la iveală. Suntem montati, suntem conectati si nu concepem să nu aducem un zambet pe chipurile celor care vor sustine formata noastră. Suntem datori fată de suporteri si e momentul să începem să facem uitate dezamăgirile din ultima perioadă.

    Mă simt pregătit, mă simt gata să dau totul din mine, iar faptul că familia si prietenii îmi vor fi aproape, îmi dă încredere că, împreună cu acesti colegi minunati pe care îi am, vom iesi învingători! Vă asteptăm la stadion să ne sustineti si să obtinem o mare victorie, care se poate transforma într-un nou start pentru CFR Cluj în această editie de campionat.

    P.S: Adrian Păun, tinta e poarta lui Bălgrădean", a scris Alex Ionită pe contul său de Facebook
    Last edited by Leo; 16th September 2018 at 15:32.

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    1 solist.
    N-ar fi rau, am si uitat de cand CFR n-a mai batut-o pe FCSB! Cred ca de cand se numea Steaua!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    S-a gasit tusea si junghiul
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Imi place cum faci acordul intre subiect si predicat, ca tot esti expert in ale gramaticii!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #10
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Incult si agramat

  11. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    That's what you call irony!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #12
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Eu nu inteleg cum poate un analfabet incult sa stie cand e ceva scris gresit sau corect??

    Care ii dai, ma, mesaje private?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #13
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Incult si agramat
    cat decat....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Eu nu inteleg cum poate un analfabet incult sa stie cand e ceva scris gresit sau corect??

    Care ii dai, ma, mesaje private?
    Prea multe intrebari cand putem sa ne ocupam de lucruri certe! IA:
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    analfabet incult
    Pai sa stii ca analfabetii culti sunt majoritari, cei inclulti sunt specimenele speciale!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Esti chiar incult daca analfabet incult inseamna pleonasm la tine

    Tu chiar vrei sa domini lista aia cu perle ca dinamo coada clasamentului?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #16
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Pleonasm nu, insa stupid da.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #17
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Pai trebuia ceva cel putin la fel de stupid ca tine.
    Despre meci ce ganduri ai? Ce echipa mai adopti azi?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #18
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    "Singurul meci care contează. Nu mai e foarte mult până vom avea ocazia să ne duelăm cu FCSB pe arena din Gruia. Ori de câte ori aud că urmează meciul cu formatia ros-albastră, simt cum fierbe sângele de rapidist în mine. Am crescut de mic în religia numită ''Rapid'', în care Steaua sau FCSB este demonul pe care trebuie să-l doborâm. Anul trecut am luat titlul, satisfactia fiind si mai mare stiind că l-am câstigat în detrimentul lor. În acest sezon războiul abia începe si se anuntă extrem de aprig, iar orice pas gresit făcut de noi este o oportunitate pentru ei de a se detasa.

    Astept cu nerăbdare confruntarea. Aceste două săptămâni, de la înfrângerea nemeritată de pe teren propriu cu Viitorul si de la eliminarea dureroasă cu Dudelange, au venit ca un pansament, iar gândurile tuturor s-au aliniat, având un singur tel: victoria cu FCSB si recapătarea primului loc.

    Partida vine într-un moment în care motivatia si ambitia trebuie să depăsească orice limită, iar caracterele puternice trebuie să iasă la iveală. Suntem montati, suntem conectati si nu concepem să nu aducem un zambet pe chipurile celor care vor sustine formata noastră. Suntem datori fată de suporteri si e momentul să începem să facem uitate dezamăgirile din ultima perioadă.

    Mă simt pregătit, mă simt gata să dau totul din mine, iar faptul că familia si prietenii îmi vor fi aproape, îmi dă încredere că, împreună cu acesti colegi minunati pe care îi am, vom iesi învingători! Vă asteptăm la stadion să ne sustineti si să obtinem o mare victorie, care se poate transforma într-un nou start pentru CFR Cluj în această editie de campionat.

    P.S: Adrian Păun, tinta e poarta lui Bălgrădean", a scris Alex Ionită pe contul său de Facebook
    ca tot ii place leutei sa citeze din prostsport si gesepe, luati de aici cu permanent drept bonus...

    "Altul care e războinic in presa si la teveuri, că si prostii nostri de la Dinamo, Ionită slăbeste vreo 10 kile si lasă figurile daca mai.vrei fotbal, momentan esti doar prieten cu fotbalistii, vrem mentalitate si reusite pe teren de *** steaua în ziare si la tv suntem Satui!!!"
    de la @zidane92 zicere, fan al echipei din groapa aia si cititor prostsport, asemeni leutei noastre.


    "Stimabililor, această asa-zisă mentalitate anti-Steaua cu care se laudă diversi practicanti (fără succes) ai fotbalului, e un amestec de frustrare, circ si marketing care să dea bine în fata unor "suporteri" fără prea multă minte. Realitatea incontestabilă este ca Rapidul a fost una dintre primele echipe muncitoresti/comuniste din România. Că n-a fost o echipă a sistemului dupa 1947, spre deosebire de Steaua si Dinamo, asta e deja altă discutie..!"
    @legenda visinie, fan fcR, fosta rapid, fosta academia, fosta, fosta, fosta...asemeni amicului orfan din zalau.
    Last edited by delaoltenia; 16th September 2018 at 16:59.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #19
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Despre meci ce ganduri ai? Ce echipa mai adopti azi?
    Pai eu sunt visiniu, se stie! Si mai sunt si ardelean, astia de v-au facut de petrecanie anul trecut!


    Nush ce tot comentati voi acolo dar Ionitza v-a spart anu trecut cand era la Astra, 3p=1.5p la final cu care erati campioni, dar vi le-a suflat prietenul cu fotbalistii! Ce voi nu sunteti nici macar daca v-a spart!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #20
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    visiniu, ardelean si tigan! ingrediente de succes!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #21
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ... Si pedofil
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •