View Poll Results: Cine se califica

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Steaua

    3 50.00%
  • Rapid Viena

    3 50.00%
Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 190 to 210 of 215

Thread: FC STEAUA - Rapid Viena ( play-off EL )

  1. #190
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    De joi seara Hinghi a disparut. Il declar pierdut.

  2. #191
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Fac o ciorba cu piept de porc! Mai du-te-n bashchetii mei d'acilisa...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #192
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    mare smecher,ai dublat din foarfeca curbura la fante si acum vezi mai bine,mare gaselnita,ce sa zic...
    granita la Orsova!

  4. #193
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Tu mai tii cu aia? Ca am vazut azi putin din meciul cu doamna aia in varsta si sa stiu cum te iau. Pierdut sau cu perciuni evazati
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #194
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    pai vezi,de-aia n-o iesit buna ciorba aia cu piept de porc,ca tot stai gat-lungila pe tot felul de babaciuni si uiti sa pui condimentele...fac pariu ca te-ai entuziasmat la 3-0 si ai lasat sa dea in clocot...
    granita la Orsova!

  6. #195
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Acum o fac, bre. Doar ce am pus ceapa
    Diseara, cam pe la orele cand oltenii ii taie-n sabii pe rasi, cred ca e gata
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #196
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    imi sunt intr-atat de antipatici rasii incat o sa tin cu oltenii la meciul asta...asa ceva...
    granita la Orsova!

  8. #197
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Cred ca si unii dinamovisti tin cu oltenii.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #198
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Ti-ai pus mileul la locul lui?

  10. #199
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1


    Da, l-a montat in acelasi loc, dupa triunghiul de praf care nici nu se stersese, asa lunga a fost aventura europeana Dai 15 meleoane da' stai in față, macar i-au rupt pe slovenii aia de liga a 3a! Daca intrai pe transfermarkt a 2a zi, valora fcsb mai mult decat Barcelona

  11. #200
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

  12. #201
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Se vedea de la o posta ca Vlad e cu pluta. Politica vanzarii tuturor jucatorilor, inclusiv portarii (Nita, de ex) si-a aratat efectele aseara.
    Lipsa 10 milioane.
    Deci cat a castigat Gigi prin vanzari vara asta? Daca peste 10 atunci este destept. Altfel e prost.

    Dario, ai cam postat la nervi... parerea mea
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #202
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Analistul Ilie Tigănie zici ca e Robert Mugabe, s-a depigmentat complet la golul austriecilor.
    S-a transfromat in tigan, ca tot e Dario cu cuvantul asta pe limba, poftim pe-al tau!

    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    balasa a respins din poarta, nu e nici vina lui si nici a portarului.
    Sincer, am vazut si eu faza aia de vreo 10 mii de ori, mai erau vreo 20-30 de cm pana la linie, insa ca tot fotbalistul de geniu, de ce sa puna el latul s-o lopateze in sus spre lateral, NU E VOIE SA RESPINGI IN LAERAL daca nu poti scoate mingea-n out, fundas fiind! Doar peste bara cu siretul, si poftim, ce te-au invatat aia la ce ti-a folosit! In situatii disperate tre sa respingi unde poti doar nu catre poarta, insa de la lectia aia a lipsit!

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post


    Da, l-a montat in acelasi loc, dupa triunghiul de praf care nici nu se stersese, asa lunga a fost aventura europeana Dai 15 meleoane da' stai in faČ›ă, macar i-au rupt pe slovenii aia de liga a 3a! Daca intrai pe transfermarkt a 2a zi, valora fcsb mai mult decat Barcelona
    Pacat ca nu l-au vandut pe Man cu 20 de milioane, cat valora acum o luna!
    Acuma nu mai da nimeni pe el nici 20 de mii, afacerea Alibec la puterea a 2-a in stil becaliot! A avut pe Alibec oferta de 7-8 milioane dar nu l-a dat din aceleasi ratiuni, ca valoreaza 20! Un afacerist desavarsit si un magnat cerebral de invidiat, ce sa mai!
    Pana la urma cat a luat pe superatacantul asta de la Iasi, Cristea? I-au dat moldovenii 75 de milioane? La cate CL-uri ii ia de sub nas lu Becali, mai ales cu golu ala de anul trecut in 10 oameni, nu e exclus sa-l coste pe becaliot 75 de milioane intr-un final!

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Dario, ai cam postat la nervi... parerea mea
    Iubeste prea mult FCSB-ul din pacate, dar spre binele lui peste vreo 3-4 ani o sa iubeasca iar Steaua care face furori in Europa.
    Si fura in campionat! De cand a aparut Steaua daca bagi deseama FCSB-ul n-a mai avut forta sa fure titlul aci la noi, fortele metafizice de furaciune au plecat si alea spre Liga a 4-a. Dar vor reveni in cativa ani in Liga 1, n-am nici un dubiu. Ce-i rau, nu piere, voma aia.
    Last edited by Johnny D; 4th September 2018 at 08:38.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #203
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    fcsb - milsami ovrei, meciul cu patroni infractori. Unul care a iesit din puscarie pt ca a scris carti, celalalt inca nu a fost prins ca sa le scrie.

  15. #204
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    dinamo cu cine a picat? Sper ca patronul adversarilor sa fi avut cel putin o "emenangita" ca sa am si eu de ce sa fac misto "rasc"

    In rest, antrenamentele merg conform programului?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #205
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    De ce esti asa agitat? Caldura asta ...

  17. #206
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    astia s in k.kt pan" la gat, mai bine zis "respira" kk si i f.ute de altii. tipic milogilor cu covrigi in coada!

  18. #207
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Discurs tipic tiganilor de pripas care au imbacsit capitala cu slinul la purtator.

  19. #208
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    app, ar mai fi de spus pentru amaratii astia cu covrigi in coada ca adventistul ar vinde dar nu prea are ce, palmares si alte rahaturi maidaneze pe firma sec.uristului, a ajuns la fundul sacului si i paste a doua insolventa.
    sa va fie de bine si la final o flegma pe zdreanta aia cu potai calare...si nu numai!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #209
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Mai lasa rautatile astea gratuite si deschide thread sa putem vota.

  21. #210
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    sunt rezonabil doar pana apare din boscheti cate un labagiu cu covrigi in nadragi. saracii cu ifose de telectuali de bucale!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •