View Poll Results: Pronostic

Voters
2. You may not vote on this poll
  • 1

    1 50.00%
  • x

    0 0%
  • 2

    1 50.00%
Results 1 to 10 of 10

Thread: Etapa 4: Concordia - FC Sibiu 2-0

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0

    Etapa 4: Concordia - FC Sibiu 2-0

    Sambata, 11 august. Ora 18.00
    Last edited by delaoltenia; 11th August 2018 at 20:53.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Castiga sibienii.

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Echipele probabile:

    Concordia Chiajna: Caparco - G. Matei, Leca, Marc, Ivanovici - Prepelita - Nivaldo, Gorobsov, R. Deaconu, R. Gradinaru - Guessan

    FC Sibiu: Cabuz - A. Coman, Stoica, Dandea, Tatar - Dalbea, Antonov - P. Petrescu, Halkiadakis, Nkololo - Blanaru
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #4
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bă, da slabe rau prestatiile echipei de fotbal si a presedintelui Romaniei in zilele astea tumultoase...

  5. #5
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    2-0 pentru Concordia.
    au marcat Batin si Bawab.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #6
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Castiga sibienii.
    Au castigat pe dracu. Scorul putea fi mult mai mare, dar au ratat cu seninatate.

  7. #7
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Pelici isi demonstreaza cu brio limitele lasa-i ba, in plm, sa joace fotbalul pe care il stiu jucatorii, nu ne mai freca la cap cu tactica ta de *****. Daca nici pe Voluntari nu ii batem in etapa viitoare vom avea primul antrenor schimbat din Liga 1.

  8. #8
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Mie mi-a placut cum a jucat pana acum dpdv tactic. Se pare ca atunci cand vrea sa se extinda putin, raman prea multe gauri in spate. S-au apucat sa atace deampulea si au ajuns sa fie prinsi pe contră, cand se stie ca Chiajna e pelea pulei pe pozitional. Ce sa mai zici de basina aia de Blanaru, care de cand a marcat un gol jumate si a pus ochii stâna pe el, a jucat numai pe tocuri, zici ca era vreun Jurgen Klinsmann. Daca Rusu ăla ti-a facut tot jocul si ti-a dat o caruta de goluri -nu stiu de ce e rezerva, si daca tot vrei sa joci ofensiv, joaca in **** mea macar cu 2 varfuri, nu? In fine, hai sa nu luam decizii pripite la cald echipa asta nu poate avea probleme intr-o ligă de ***** cum e Liga 1.

  9. #9
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Rusu e rezerva pentru s-au adus fel si fel de jucatori de prin Bolivia, Congo si alte judete limitrofe. Ai dreptate cu gaurile din spate, asa patesti cand joci cu un Dalbea de 36 de ani la mijloc...nu mai duce, sincer l-as pastra doar pentru meciurile de pe teren propriu iar in deplasare sa joace altii. Iar in aparare Stoica a facut niste traznai azi de parca era prima zi de fotbal pentru el. Anul trecut era meserias, mult mai direct si mai incisiv...l-a pus dracu' sa faca nunta si ui ce s-a ajuns din el

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Avem multe echipe de teren propriu care prin deplasare dau la numar doar. Imi pare ca acestea doua sunt printre primele intre ele, rezultat previzibil.
    Last edited by Johnny D; 12th August 2018 at 11:58.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •