View Poll Results: Cine considerati ca va castiga titlul ?

Voters
18. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    1 5.56%
  • Chelsea

    1 5.56%
  • Liverpool

    8 44.44%
  • Manchester City

    6 33.33%
  • Manchester United

    2 11.11%
  • Tottenham

    0 0%
  • Alta

    0 0%
Page 3 of 60 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1240

Thread: * Barclays Premier League 2018/2019 *

  1. #43
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Spurs cam idioti... ma rog, de aia nu vor lua niciodata campioantu, daca te chinui cu din astia acasa... 2-1 hai ca bat, intrebarea mea e doar una: de ce n-a fost Dembele titular? Ai ceva panarama in locul sau.... Sanchez sau cum plm il cheama? Cine muia lumii e si ala? Bag rezerva de la FCSB care e peste panarama aia... dar ma rog, nu te poti pune cu inteligentii astia de antrenori. Cum a iesit panarama si-a intrat Dembele, cum Spurs s-au kkt pe adversari. Cam asta e diferenta intre a baga jucatori in teren si imitatii de jucatori.


    Noi avem iar "derby", daca-l pierdem si pe asta-mi bag pwla-n Muceai Nimery, daca nu-l dau afara sunt niste jegmaneli in conducerea echipei! Niciodata n-am inceput campionatul cu 2 infrangeri la rand!
    9 jucatori in semifinalele CM. Acesti jucatori, Dembele printre ei, au venit in lunea din saptamana debutului noului sezon. Tu ce crezi, exista vreo legatura? Uitasem, COYS!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Nu conteaza, valoarea se vede, ii bagi titulari si bagi panaramele pe parcurs dupa ce meciul e rezolvat, altfel risti sa te faci de kkt si sa pierzi puncte importante in meciuri ce sunt insemnate cu 3p, meciurile care dor cel mai rau daca nu le castigi.


    La noi rahatul de Eyezil - ochi bulbucati rateaza prima ocazie si aia dau gol la prima ocazie, cam asta e diferenta intre un jucator bun de la noi si un jucator bun de la ei. E un meci la care nu vreau sa ma uit, ca si cel din prima etapa. Aubumeyang cu toata poarta in fata nu e instare sa dea pe poarta = alta panarama. Giroud spargea poarta de aici, deci nu e bun, iei panarame retardate care nu stiu baga mingea-n poarta de la Dortmund pe 60 de milioane care rateaza cu toata poarta-n fata si dai atacant care-ti baga din juma de ocazie mingea-n poarta.


    Si la fel inca o data dupa ce retardul rateaza, aialalti dau gol. Afara cu antrenorii astia de kkt, si afara cu jumatate de echipa! Am mai zis eu asta, pana nu rezolvi retarzii si-i dai afara din echipa, nu faci treaba. Aubumeyang ala e mai slab ca si Lacazette, nu-nteleg de ce-a fost adus.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. 18th August 2018, 20:58

  4. #45
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Umilitor Arsenal.In ritmul asta o sa ia peste 5.

  5. #46
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Daca ai niste conducatori handicapati, asa patesti. Eu de-as fi fost aici demult dadeam afara pe Xena aia retardata, Aubumeyangu pwlii care-a fost adus de un prost sa completeze o echipa de prosti si pe EYEZIL reetardatul cel mai mare din toata echipa caruia ii e frica sa suteze ca-si rupe unghiile de la picior. Ii dai afara pe astia, aduci 3 buni in locu lor si o sa vezi ca altfel arata echipa.

    Degeaba aduci antrenor daca-i dai o marfa de rahat. Tre sa triezi si marfa, retardatii afara!
    Uite si Mikhtarian ce face alt handicapat dar pe asta-l iert ca nu e treaba lui sa dea gol din centru portii.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #47
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Suferi tare Ioane?

    Il luam noi pe Auba, nu-i bai....dam pe Mata la schimb.

  7. #48
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Il iau, ala macar nu da eseu din 5 metrii fara portar ca dobitoocu ala sau astalalt de-a venit de la MU.
    Sufar ca vad atata "profesionalism", conducatori handicapati care aduc antrenori fricosi care habar n-au ce jucatori au si ce trebuie facut cu ei, si chiar daca ar avea, n-au coloana vertebrala sa-i puna pe lista de transferuri. Niste catzelushi plouati de oameni, atat in conducere cat si pe banca. Ce se-aseamana se-aduna, suporterii aia prosti din trbituna daca au vreo treaba ar trebui sa intre peste conducere si sa-i linses-n plm pe prostii aia. Dar n-au coaie, niste pushlamale ca si conducerea administrativa si tehnica a echipei lor.


    Cum ziceam Miki e bun, da gol de unde e locu lui, nu din 5m!
    Asta e bun de Arsenal, de MU n-a fost bun doar.
    Last edited by Johnny D; 18th August 2018 at 21:07.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #49
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Mereu tu gura aurita. Il blastemi pe unu si-ti da gol. Mereu...

    Io il injur pe Mata de 3 ani degeaba.

  9. #50
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Gooolll Mikitaryan...ce jucător v-am dat ba.Hai ca aveti sansa sa reveniți

  10. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Mereu tu gura aurita. Il blastemi pe unu si-ti da gol. Mereu...

    Io il injur pe Mata de 3 ani degeaba.
    Am zis asa din elan, daca ai observat de el am zis ca nu e treaba lui sa dea gol de acolo. Omu e bun unde e. Doar cei 3 retarzi trebuie dati afara de la echipa, si ai vedea ca va futem pe MU-ul vostru antifotbal pe unde vi-l prindem! Problema e ca oricum n-o sa putem sa verificam niciodata treaba asta deoarece n-o sa se-ntample sa fie dati afara cei 3 grand-retarzi.


    Auzi la ala, ca si Arsenal a jucat ceva. Futa-l Dumnezo de comentator handicapat, ca noi am jucat mai mult ca aia si ocazii mai multe. Panarame de comentatori, 2-2 meritat! Hai cu 2-3 pana la pauza!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #52
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Echipe de Europa League, ce sa astepti de la meciul asta?

  12. #53
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Asta nu pot sa contest.



    Uite retardul ce face, nu face nici 2-3 iar cu toata poarta... handicapat imputit, cum sa-l bagi in locu lu Lacazzette? Lacazzette saracu e ghinionist dar stie unde-i poarta spre deosebire de handicapatu asta imputit. Dar mai trebuie sa-ti si cunosti jucatorii sa-ti dai seama de asta... pentru treaba asta mai trebuie sa fii si antrenor, nu imitatie imputita.



    Ce aparare de kkt are Chelsea, alta ocazie mare de 2-3!
    Au scapat spurcatii repriza asta, trebuia minim 2 sa avem avans la ce s-a jucat!
    Last edited by Johnny D; 18th August 2018 at 21:16.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. 18th August 2018, 21:13

  14. #54
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Ce aparari svaiter...
    Hai cu 4-4 .
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  15. #55
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Ce răsturnare de situație...v-a călarit Chelsea 30 de minute iar acum ii calariti voi )) Cred ca v-ati vorbit la vestiare.Hai cu victoria ca nu suport Chelsea..sau un egal macar si nu mai ratati ca handicapații)

  16. #56
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Ne-a calarit o pwla Chelsea, au scapat pe contra-atac, doar asa. Doar de-atat sunt instare.
    Golurile si ocaziile noastre mari au fost pe constructie! Vedem in a 2-a repriza cine calareste pe cine.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #57
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    De 3 ori au dat astia de la Arsenal in plop, singurei cuc din zona centrala 10 metri maxim de poarta.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  18. #58
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Pai daca-l vinzi pe Giroud care stie suta pe poarta si aduci Aubumerganguri din astea varza, ce vrei?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #59
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Prima repriză foarte electrizanta fata de ce-am văzut la PSG sau in in prima repriză la Juventus .De aia iubesc Premier League.Sper sa se mai dea o căruță de goluri si in repriză secundă dar sa piardă celsocii.Ioane cred ca jubilezi prin casa de fericire si faci cruce cu picioarele si cu limba )

  20. #60
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    frumos derby-ul, dar greseli mari de tot in aparare...

    si chelsea...draq...putea fi 2-6...

    vazand acest meci, imi intaresc convingerea ca din nou, cele 2 vor fi echipele de pe 5 si 6...
    dar vedem...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #61
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cr7luci View Post
    Prima repriză foarte electrizanta fata de ce-am văzut la PSG sau in in prima repriză la Juventus .De aia iubesc Premier League.Sper sa se mai dea o căruČ›ă de goluri si in repriză secundă dar sa piardă celsocii.Ioane cred ca jubilezi prin casa de fericire si faci cruce cu picioarele si cu limba )
    Fac pe dracu, trebuia sa conducem la pauza, scorul ne dezavantajeaza urat de tot.
    E greu de crezut c-o sa ai 7 ocazii din 10 metrii fara adversar in proximitatea ta si-n repriza a 2-a ca-n prima.

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    vazand acest meci, imi intaresc convingerea ca din nou, cele 2 vor fi echipele de pe 5 si 6...
    dar vedem...
    Adica raman tot pe 5 si 6 vrei sa spui, nu vor fi, ci vor ramane. Mai corect asa.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #62
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu conteaza, valoarea se vede, ii bagi titulari si bagi panaramele pe parcurs dupa ce meciul e rezolvat, altfel risti sa te faci de kkt si sa pierzi puncte importante in meciuri ce sunt insemnate cu 3p, meciurile care dor cel mai rau daca nu le castigi.


    La noi rahatul de Eyezil - ochi bulbucati rateaza prima ocazie si aia dau gol la prima ocazie, cam asta e diferenta intre un jucator bun de la noi si un jucator bun de la ei. E un meci la care nu vreau sa ma uit, ca si cel din prima etapa. Aubumeyang cu toata poarta in fata nu e instare sa dea pe poarta = alta panarama. Giroud spargea poarta de aici, deci nu e bun, iei panarame retardate care nu stiu baga mingea-n poarta de la Dortmund pe 60 de milioane care rateaza cu toata poarta-n fata si dai atacant care-ti baga din juma de ocazie mingea-n poarta.


    Si la fel inca o data dupa ce retardul rateaza, aialalti dau gol. Afara cu antrenorii astia de kkt, si afara cu jumatate de echipa! Am mai zis eu asta, pana nu rezolvi retarzii si-i dai afara din echipa, nu faci treaba. Aubumeyang ala e mai slab ca si Lacazette, nu-nteleg de ce-a fost adus.
    Am inteles, tu vrei sa se accidenteze. Arsenal putea sa conduca la pauza dar se putea si invers. Mikhtarian, un jucator care face doua greseli la golurile lui Chelsea dar se revanseaza cu primul gol pentru tunari. Iwobi, cel mai bun de pe teren pana acum. Se vede ca sunt doua echipe cu antrenori noi la inceput de sezon.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  23. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by miril View Post
    Am inteles, tu vrei sa se accidenteze.
    Nu vreau sa se accidenteze, atata poate si se stia.
    Adica stiam eu, retarzii de la echipa care l-au adus nu stiau, aia daca s-ar accidenta, atunci as fi satisfacut!


    PS: Cu Ramsey a fost alta poveste, ala putea mai mult dar dadea doar la adversar, m-a scos din minti in acel meci si chiar merita sa i se rupa piciorul la cum si-a batut joc de toata echipa si de suporteri in acel meci!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •