View Poll Results: Scudetto?

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Juventus

    5 50.00%
  • Napoli

    0 0%
  • Roma

    1 10.00%
  • Inter

    3 30.00%
  • Lazio

    0 0%
  • Milan

    1 10.00%
  • Alta

    0 0%
Page 21 of 31 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast
Results 421 to 441 of 636

Thread: Serie A 2018 - 2019

  1. #421
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    In sfarsit un comment ok

    Si vorbind serios acum. La cat de slab este lotul overall..plus fara conducere, fara antrenor, va fi foarte greu sa facem ceva in sezonul viitor.
    Juve oricum e la ani lumina distanta. Inter se va intari clar...

    Mai ales, daca nu prindem UCL, nu stiu ce am putea sa aducem. Chiar si cu 2-3 jucatori buni, si tot va fi slab lotul...
    Sper macar sa incepem cu un antrenor de fotbal...
    Cumva, trecand prin 1/6 cu Benevento, 0-4 cu Juve in finala Cupei, eliminare dintr-o grupa cu Betis si Olympiakos, 0/12 cu Inter si Juve, si probabil ratare loc 4 de UCL, dar Gattuso rezista...

    pacat...cam sterge cu buretele tot ce a facut ca jucator si va lasa o imagine fara urata in spate..
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #422
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    S-o iau pe Wanda! Da, rece
    In mod normal (dar cum nimic nu e normal) in urmatoarele 2 meciuri ar trebui sa sodomizam orasu Torino! Haide bafta! Nu te uita in gura Ionicilor, ca vorbesc pe langa fenomen
    iar te-ai facut de ras...

    am sodomizat total orasul Torino, incat am luat un 0-2 de toata frumusetea...si Inter i-a omorat pe Juve )

    se pare ca iar am avut dreptate...lipsa de valoare combinata in special cu lipsa de mentalitate, face ca orice meci cu miza sa fie facut kkt-ul praf in el...

    cupa cu lazio cu retur acasa (fara Juve in competitie) 0-1 fara lupta
    acum baietii s-au revansat in fata fanilor cu un 0-2 superb la torino, ratand intr-o sapt si cupa si UCL-ul.

    si in mare stil 0/6 si 0 goluri marcate.

    si a fost superb ca am iesit din EL, sa pregatim mai bine accederea in UCL. Am fost Dinamo, sa ne pregatim ptr UCL...

    Bravo Dardar, esti mare de tot, cunoscator fin
    Respect !
    Last edited by YoNuTzz; 29th April 2019 at 00:07.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #423
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,348
    Reputatie
    0
    La cum jucați sa ziceți mersi dacă prindeți EL. Atalanta poate trece azi pe 4.

  4. #424
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    La cum jucaČ›i sa ziceČ›i mersi dacă prindeČ›i EL. Atalanta poate trece azi pe 4.
    sanse mari sa terminam pe 8

    ar fi amuzat...un campionat intreg pe 4 si sa termini pe 8 in ultimele 4 meciuri...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #425
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Pana una alta, joc de glezne puisori, Milan e pe 4.
    Unde? Ca eu nici pe loc de EL n-o mai gasesc! Pe 4 e Atalanta daca vad eu bine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #426
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Yep Atalanta castiga pe final 82 si 85 si urca pe locul 4.
    Milan a cazut etapa asta de pe locul 4 pana pe 7...
    O sa fie greu deja ca trebuie sa se incurce mai multe echipe.
    Atalanta si Roma plus si Torino cu Lazio stau la cotitura.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  7. #427
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Dardarel saracu! Crede ca are echipa.


    Am vazut cu totii anu asta, daca Olympiakos - vicecampioana Greciei e echipa, are si el aproape o echipa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #428
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dardarel saracu! Crede ca are echipa.


    Am vazut cu totii anu asta, daca Olympiakos - vicecampioana Greciei e echipa, are si el aproape o echipa!
    Olympiakos care imediat a fost eliminata de Kiev, care a luat 8 de la Chelsea
    si Betis care imediat a fost eliminata de Rennes

    dar lasa-l pe Dardar, omul e in lumea lui...
    el spunea ca sodomizam Torino si cea mai amuzanta declaratie a lui. Foarte bine ca am iesit din Europa League, eliminati in grupe, ca sa pregatim mai bine intrarea in UCL, cu pauze de 6-7 zile intre meciuri )
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  9. #429
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Nu-l las ca mi-e drag, e simpatic omu, ce sa mai. Incearca si el acolo sa se incurajeze ca macar intr-un campionat de carpe poate sa fie in primele 4! Si noi suntem slabani cu Arsenal si MU, dar mai avem ligi bune de retrogradat pana sa-i ajungem pe Milan!


    Intre noi fie vorba, Arsenal sau MU cred ca n-ar avea probleme sa ia locu 2 in Italia. Si astfel ar fi primele 4 acontate, si ar avea si Italia echipe de CL prin Juve, Arsenal, MU si Napoli!
    Astea-s aberatii, normal, Arsenal si MU sunt sufletul Angliei. Nu joaca pentru amaratii astia.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #430
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Am fost Dinamo, sa ne pregatim ptr UCL...
    Ei, nici chiar asa, mai aveti pana sa fiti Dinamo, nu anticipa Cand se pregatea Dinamo - ma rog, cand a fost data aceasta declaratie care a facut furori printre amatorii de cancan, adevarul e ca Dinamo era calificata in preliminariile CL, castigand campionatul la pas (erau 12 puncte avans, ceva de genul). La ce atac avea Dinamo atunci (N&D) cred ca si Milan s-ar uita cu jind . Ulterior, s-a denaturat sensul si momentul in care a fost data, fiind preluata de toti habarnagii, frustratii si cretinii ignoranti. Daca era altcineva nu interveneam, dar fiind vorba despre tine, care poti ridica nivelul mi-am permis sa recurg la aceasta aducere aminte...

  11. #431
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Cazzo, cazzo, cazzo... cam asa ceva joaca Rino. Din vara, o luam de la zero. Forza Milan!

    PS: frumos mesajul verisorilor la accidentarea lui Caldara (6 luni): "Forza Mattia! Ti aspettiamo in campo nel derby!

  12. #432
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    Torino dupa ce a batut-o pe Milan, era sa bata si la Juve..
    daca le iesea, cred ca terminau pe 4
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  13. #433
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Ei, nici chiar asa, mai aveti pana sa fiti Dinamo, nu anticipa Cand se pregatea Dinamo - ma rog, cand a fost data aceasta declaratie care a facut furori printre amatorii de cancan, adevarul e ca Dinamo era calificata in preliminariile CL, castigand campionatul la pas (erau 12 puncte avans, ceva de genul). La ce atac avea Dinamo atunci (N&D) cred ca si Milan s-ar uita cu jind . Ulterior, s-a denaturat sensul si momentul in care a fost data, fiind preluata de toti habarnagii, frustratii si cretinii ignoranti. Daca era altcineva nu interveneam, dar fiind vorba despre tine, care poti ridica nivelul mi-am permis sa recurg la aceasta aducere aminte...
    chiar..nu am mai urmarit campionatul intern in ultima vreme, dar imi amintesc ca se zvonea ca Dinamo - Lazio a fost blat pentru a facilita vanzarea unor jucatori.
    Ce crezi ?
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #434
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    A fost blat.

  15. #435
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #436
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    Cik Mou ar veni la Roma, daca termina pe 4.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  17. #437
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,845
    Reputatie
    0
    Adica nu vine la Roma.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #438
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Adica nu vine la Roma.
    are sanse mari Roma sa termina pe 4...

    Atalanta are 2 deplasari crima la Lazio si Juve...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  19. #439
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cum se spune pe la noi, le fff... bate cu **** sculată pe amandoua. Sau ar trebui, pt putinul bine al fotbalului italian Sa faci calcule in Italia, de la locul 3 in jos, e ca si cum ai juca ruleta ruseasca cu tesla printre ouă. Ca se califica in uefa Milan sau Frosinone e acelasi lucru: va fi scoasa de Bate Borisov in tur preliminar.

    Salut promovarea randunelelor lui nea Mircea, al caror suporter am fost inca de cand nu mijisera parul pe ouă! De abia astept sa le rupem muia vecinilor bergamasci

    Revin si cu blatul. Care nu a fost blat, nici pe departe. Tocmai pt ca e Romania, o tara de cretini, nu stam sa dezmintim toate porcariile, insa posibil sa revin si la acest subiect

  20. #440
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,348
    Reputatie
    0
    Inter nu mai bate pe nimeni, foarte slab nivel și aici. Iar legat de Ronaldo, cred ca mai sta sezonul viitor și după își cauta altceva. Nu ii se potrivește deloc fotbalul din Italia.

  21. #441
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,870
    Reputatie
    0
    vrb de un campionat in care Napoli a luat 0/6 cu Arsenal, care e o echipa slabuta.
    Inter a luat 1/6 fara gol marcat cu Frankfurt
    Iar Milan a terminat pe 3 o grupa de Europa League

    e f slab fotbalul din Italia.

    Altfel nici nu avea Juve 8 titluri la rand.
    In Anglia si Spania daca lua 2 tituluri in acesti 8 ani sa fi zis merci...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •