View Poll Results: Scudetto?

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Juventus

    5 50.00%
  • Napoli

    0 0%
  • Roma

    1 10.00%
  • Inter

    3 30.00%
  • Lazio

    0 0%
  • Milan

    1 10.00%
  • Alta

    0 0%
Page 24 of 31 FirstFirst ... 142223242526 ... LastLast
Results 484 to 504 of 636

Thread: Serie A 2018 - 2019

  1. #484
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Atalanta a scos pct de care avea nevoie ca sa nu depindă de alte rezultate.
    Acum Inter și Atalanta au în ultima etapă acasă,vreți UCL câștigati atunci .

  2. #485
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Sa ma pis pe ei de blatani ordinari. Cazzo si lu Allegri, lu Ronaldo si la toata suflarea blatista. Forza Empoli! Forza Sassuolo! Sa ne pisam pe batrana si sa le luam titlu-n ****. Haide pa! Forza Wanda!
    auzi, mister dardar...

    sper ca acum ma intelegi dc am fost atat de suparat si cat am insistat pe acel 0/6 cu inter...

    acum ai asa inter 66 si milan 65

    si repet ptr a mia oara...

    noi am avut 6 zile la dispozitie atunci, inter doar 2, erau in criza, erau si fara icardi, si au venit si ne-au dat cu terenul in cap...

    apoi imediat, iar 0 goluri marcate...0-1 cu lazio si 0-0 cu atalanta, inainte era 0-0 si 0-1 cu frankfurt...

    tie atunci ti se parea perfect normal ca am luat 0/6 cu acest inter foarte slab...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #486
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Sa ma pis pe ei de blatani ordinari. Cazzo si lu Allegri, lu Ronaldo si la toata suflarea blatista. Forza Empoli! Forza Sassuolo! Sa ne pisam pe batrana si sa le luam titlu-n ****. Haide pa! Forza Wanda!
    Pai au bagat prima echipa ca s-o defileze in fata suporterilor pentru titlu luat!


    Condoleante Dardarel si Yonutz! Cya in EL next year... maybe, beat ya in EL next year, certainly if we play there!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #487
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Da-i in plm pe hoti, Empoli joaca la victorie, altfel pica in B, Sassuolo e Barcelona din Cizma... Dai dai dai... avanti ragazzi!

  5. #488
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    cand iei patrula in campionat,nu prea mai ai ce pretentii sa emiti in CL...
    ceva bani de-acolo si cam atat...buni si aia dar cam putin pt ce mi-as dori pt Inter...Spaletti,un antrenor fricos,sa mearga la echipe de talie mijlocie gen Fiore sau Lazio si sa joace acolo mai mult decat prudent,noua nu ne trebuie asa ceva...
    o sa imi mentin parerea si daca ne calificam in CL,sa ne fie clar
    Last edited by cip; 20th May 2019 at 19:23.
    granita la Orsova!

  6. #489
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Io nu stiu cum poti tu sa iti alegi doar echipe de-astea slabe profita de pontul meu si hai acum in randul suporterilor dinamovisti face Rednic trupa de trupa si asa ai voie sa postezi acolo la noi pe Cafenea

  7. #490
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Io nu stiu cum poti tu sa iti alegi doar echipe de-astea slabe profita de pontul meu si hai acum in randul suporterilor dinamovisti face Rednic trupa de trupa si asa ai voie sa postezi acolo la noi pe Cafenea
    haha,buna asta...o sa-ti zic " baiatul simpatic de langa Medias de-amu"...
    granita la Orsova!

  8. #491
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Hai ca Sebesul nu e chiar langa Medias

  9. #492
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sa iti marcheze Mertens, cu capul, e ca si cum ai primi gol de la Tyrion Lannister.

    Dai, Empoli, dai, dai, dai!

  10. #493
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    e ca si cum ai primi gol de la Tyrion Lannister
    Imi si imaginez cum sar toti taranii si smardoii pe el dupa gol! Mai bine sa nu dea!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #494
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,268
    Reputatie
    1
    bine ca la Florentin Petre nu te-ai mai mirat...
    granita la Orsova!

  12. #495
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Treaba e simpla fratilor milanisti, verisori, hoti si habarnisti Duminica, ori e Liga, ori ne facem ca ploua si acceptam suspendarea de un an de la UEFA din cupele europene. Le face o bucurie sinistra celor din Torino prin cele 12 tururi preliminare inaintea de faza grupelor.
    Singura necunoscuta e Gattuso. Tare mi-e teama ca acceptand spasiti pedeapsa, nu vom schimba nici atrenoru Gazidis ala vrea Milan U23, un fel de Arsenal de Italia, fara trofeu an de an. Oribil. Jucam frumos si cam atat.

    Amin. Forza Empoli, Sassuolo si tanti Wanda!

  13. #496
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    ar fi culmea culmilor dupa 0-4 cu juve in finala cupei, dupa eliminare dintr-o grupa cu betis si olympiakos, dupa 1/18 in camp cu juve, inter si napoli, sa ramana gattuso
    ar fi o bataie de joc extrema la adresa fanilor.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #497
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Se zvoneste ca pleaca totusi cineva pana la urma giuda interista: Leonardo. I-a adus degeaba pe Paqueta, carioca fara dribling si Piatek, pistolaru fara gloante Ehee, glumim si noi un pic. Rino, el saracu ar ramane, dar nu e decizia lui.

  15. #498
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Treaba e simpla fratilor milanisti, verisori, hoti si habarnisti Duminica, ori e Liga, ori ne facem ca ploua si acceptam suspendarea de un an de la UEFA din cupele europene. Le face o bucurie sinistra celor din Torino prin cele 12 tururi preliminare inaintea de faza grupelor.
    Singura necunoscuta e Gattuso. Tare mi-e teama ca acceptand spasiti pedeapsa, nu vom schimba nici atrenoru Gazidis ala vrea Milan U23, un fel de Arsenal de Italia, fara trofeu an de an. Oribil. Jucam frumos si cam atat.

    Amin. Forza Empoli, Sassuolo si tanti Wanda!
    Gazidis e un cancer pentru club. Trebuie dat afara imediat.

  16. #499
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Dardarica, ti-ai revenit!? Ma bucur!


    Daca vrei opinia mea, Milan e o pierdere pt CL, daca ne calificam si noi, cu greu imi imaginez un adversar mai accesibil din urna a 3-a pe care l-as dori la noi in grupa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #500
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Atalanta e condusa de Sassuolo acasa. Sa ii ajute pe interisti tocmai cosmarul lor sa prinda in extremis CL?

  18. #501
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Neah, revine si castiga, ca si cu Juve! Asa le place lor, mai dramatic.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #502
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    surprinzator ca atalanta e condusa acasa...cred totusi ca vor intoarce...

    iar milan, avea 2-0...acum e 2-1...ar fi culmea sa nu bata
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  20. #503
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Dardarica deja e cu sufletul la gura!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #504
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Milan e pe 3 în acest moment. Atalanta mai înscrie sigur, nu știu ce face Inter, dar probabil vor câștiga pe final cu 1-0.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •