View Poll Results: Pronostic

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    2 28.57%
  • x

    2 28.57%
  • 2

    3 42.86%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 79 of 79

Thread: Etapa 2: FC Steaua - Dinamo 3-3

  1. #64
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by 86 View Post
    Cati bani baga nea jiji in echipa, si cati bani scoate Negoita din echipa lui, to reusesc sa ramana egali. Mai bine nea jiji punea negdeoita manager la echipa lui, scutea niste bani.
    am retinut din cele cateva zeci de pagini doar acest post!

    ar mai fi de spus ca_cateaua lesinata si oaia_belita au doua aparari de rahat. un plus pentru echipa ciobanului ortodox, ridicata in slavi de o presa de rahat.
    fmm GgB!

  2. #65
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    on topic

    sclavetele de dica, un antrenor mic si fricos!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #66
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    no,amu ai priceput Claus?
    ca ti-o explicat Ionica simplu,ca pt militieni...
    Am priceput dar nu am inteles )

  4. #67
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Am priceput dar nu am inteles )
    no,nu-i bai...vreo poza de la golul ala n-ai?
    ca intru eu in photoshop si-ti pun niste sajeti acolo...
    granita la Orsova!

  5. #68
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    no,nu-i bai...vreo poza de la golul ala n-ai?
    ca intru eu in photoshop si-ti pun niste sajeti acolo...
    Hai ca vazui la reluari ca nu am respectat prima regula din fotbal (om la bara la corner, in plm)

  6. #69
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    important e sa fi bagat si Bratone sub freza aia de Simpson cum e cu regula aia...cu mingea asta OZN nu-i de joaca...
    granita la Orsova!

  7. #70
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    important e sa fi bagat si Bratone sub freza aia de Simpson cum e cu regula aia...cu mingea asta OZN nu-i de joaca...
    Ca tot zici de mingea asta ozn felicitari sincere fcsb-istilor de pe margini care ascundeau mingile la 3-2 sperand sa treaca timpul mai repede si sa obtina o victorie imensa. La un meci in care PCH-ul striga fain de tot "psd, m..e psd" iar po****tia fscb-ista tacea malc, eroii lui jiji se tavaleau pe gazon si ascundeau mingile ca sa isi arate dominatia ca sa nu ne mai miram de ce noi la 20 de milioane de capete stam acasa cand sunt Mondialele iar croatii cu 4 milioane joaca finala

  8. #71
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    La un meci in care PCH-ul striga fain de tot "psd, m..e psd" iar po****tia fscb-ista tacea malc...
    hmmm,la tv n-am auzit,cred ca au dat aia sonorul pe incet...
    daca auzeam, tineam cu voi ...

    pai lozinci nelozinci,dar de la carmendan ministresa de interne teleormaneanca ceva mai putin analfabeta decat consateanca dracila am inteles ca asteptati nu stiu ce semnaturi de finantare...
    eu ti-am explicat frumos cu mingea aia,acum e randul tau sa ma luminezi,ca si eu pricep uneori dar nu inteleg...
    granita la Orsova!

  9. #72
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Au strigat si unii si altii! Iar un suporter ras i-a indoit pifometrul unui danjarm. Lucru pentru care are tot respectul meu! La fel si ambele galerii, pentru scandarea asta dulce.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #73
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    i-auzi Clau,ca si ei au strigat
    pai ce mama naibii tot dezinformam pe-aici...

    plus ca aveam niste dubii,ai postat a 2-a zi dimineata dupa meci ca numai ce ai ajuns acasa...
    pai ce mama naibii,te-ai dus la Capitala cu caruta ca Moromete sau pe jos ca Badea Carnat ala...
    granita la Orsova!

  11. #74
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Apucaturi de militian. Chiar, o mai avea frati?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #75
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    important e sa fi bagat si Bratone sub freza aia de Simpson cum e cu regula aia...cu mingea asta OZN nu-i de joaca...
    Promit ca ii spun personal lunea viitoare la Medias vrei o poza cu el?

    Quote Originally Posted by cip View Post
    i-auzi Clau,ca si ei au strigat
    pai ce mama naibii tot dezinformam pe-aici...

    plus ca aveam niste dubii,ai postat a 2-a zi dimineata dupa meci ca numai ce ai ajuns acasa...
    pai ce mama naibii,te-ai dus la Capitala cu caruta ca Moromete sau pe jos ca Badea Carnat ala...
    Ia de aici: https://www.youtube.com/watch?v=5cxZVuWVplA

    Lasa-ma cu drumul, am facut in plm 6 ore jumate din Sibiu pana la stadion. Valcea blocata total, am stat in coloana minim 2 ore acolo iar la intoarcere cel putin o ora in parcarea de la Mega Mall

  13. #76

  14. #77
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Nu are treaba cu fotbalul analiza de mai sus. Cand zici ca Mahlangu e cureaua de legatura incepi deja sa iti pui intrebari. Nistor nu face niciodata faza defensiva, are libertate totala de miscare si travaliu foarte bun (are el hibele cu luminitele si cu IQ-ul < 60 dar merita felicitat pentru ambitie).
    Singura faza de fotbal e la golul de 2-2, dar si aici ajutata de bulevardele din echipa lui becali.

    Evident ca nu se spune nimic de ocazia lui Nistor din final, cand marcajul lui Benzar e de senzatie :O si te gandesti ca retardul e fundasul dreapta al nationalei https://www.digisport.ro/fotbal/liga...t-totul-492635

  15. #78
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Oltene, mi -se pare mie sau te dezici de echipa vatafului de la stana din pipera?
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  16. #79
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Incet, incet, toti se vor dezice pe masura ce Steaua va calatori pe urmele Rapidului prin ligi. Va fi foarte interesant sa-l vedem pe Dubel confuz, balbait intre FCSB - Steaua cand cele 2 vor juca una impotriva alteia!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •