View Poll Results: Pronostic

Voters
4. You may not vote on this poll
  • 1

    1 25.00%
  • x

    1 25.00%
  • 2

    2 50.00%
Results 1 to 8 of 8

Thread: Etapa 2: Dunarea - CFR 0-0

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,449
    Reputatie
    0

    Etapa 2: Dunarea - CFR 0-0

    Sambata, 28 iulie/18:00
    Last edited by delaoltenia; 28th July 2018 at 20:05.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    1 solist.

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    Hai ca cu dunarenii vor avea mai mult curaj decat cu Malmo cu care joaca de zici ca e Real Madrid!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Meciul de kaka al etapei, doua echipe care fug de poarta adversa ca maica tereza de sfantul penix.

  5. #5
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,449
    Reputatie
    0
    Echipele de start

    Dunarea: Straton - Gligorov, Sandru, Dobrosavlevici, Ispas - Monroy, Puscas - Missi Mezu, Simion, Kanda - V. Alexandru

    CFR: Arlauskis - Manea, Vinicius, Muresan, Camora - Ionita, Djokovic, Culio - Deac, Tucudean, Omrani
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #6
    junior CaptainClaw's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Arad
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Pfai, doar egal pt CFR, trebuie neaparat demis Conceicao, nu se mai poate asa.

  7. #7
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,449
    Reputatie
    0
    fluier final! 0-0

    pe teren am avut un tigan rozaliu! daca doriti sa comentati!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #8
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,773
    Reputatie
    0
    In prima repriza antrenoru l-a pus prost in teren, am avut impresia ca CFR a jucat cu 3 atacanti!
    El n-are ce sa caute in careu, iti bati joc de el, mai bine in extrema ca-n a 2-a repriza, 20 de minute cat a jucat a avut 2 ocazii bune, un sut de pe stanga si o recentrare f periculoasa dintr-o minge foarte grea, dar s-au uitat prostii la ea in loc s-o bage-n poarta.
    Apoi l-a schimbat si parerea mea de aia nici n-a dat CFR-ul gol, Djokovic saracu tot zmei tot meciul, Ionita nici sa vrea nu poate suta atat de infect. Insa probabil mai are de tras la pregatirea fizica sa duca 90 de minute. Totusi, in centru, in spatele varfurilor, in afara careului, acolo ar da el cel mai bun randament!
    CFR-istii au o scuza la meciul asta, s-a jucat polo prima repriza, in a 2-a au avut acele 2 ocazii imense ale lui Tzucu-te-ash si Omrani, bune patrunderi, slabe finalizari. S-a simtit terenul un pic mai practicabil.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •