View Poll Results: ...and the winner is:

Voters
9. You may not vote on this poll
  • CFR Cluj

    5 55.56%
  • Malmo

    4 44.44%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 81

Thread: CL - Turul 2 preliminar - CFR Cluj - Malmo 1-2 (0-1, 1-1)

  1. #43
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,215
    Reputatie
    0
    Și aia din conducerea CFR-ului au fost bătuți în cap când l-au adus pe Iordănescu. Antrenor de duzina. Își merită soarta.

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Corect. Nu l-au vrut pe Shumudik, acum isi merita soarta. Mara = mucialau.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,919
    Reputatie
    0
    Asta cred si eu ca Mailat si Ionita sunt singurii care pot sa mai schimbe ceva la CFR,probabil este prea tarziu pentru returul cu suedezii.
    D.Petrescu a tras cat a putut de o echipa imbatranita.

    Sumudica este peste Iordanescu este clar cred pentru mai toata lumea,probabil are si alt pret in momentul de fata.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  4. #46
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,824
    Reputatie
    0
    prost e Jiji ca pierde campionate in fata unor echipe precum Viitorul sau CFR care ajung in UCL si fac figuratie o runda, si aia a fost...

    fotbalul romanesc e in cel mai minim punct ever si foarte probabil vom avea 0 echipe in grupele EL anul asta, si cel mai mic coef ever...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #47
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Sumudica este peste Iordanescu este clar cred pentru mai toata lumea,probabil are si alt pret in momentul de fata.
    Nu e vb de pret, ar fi venit la o asemenea echipa si pe mai putin. L-a deranjat pe el ca n-a fost contactat de Mara macar sa discute putin pe motiv ca e prieten cu Gigi Becali, auzi! Ce-i drept, daca-i reprosez ceva lu Shumudik e ca i-a dat sfaturi lu Becali, nu se face asa ceva. Eu as fi ramas la ce-a zis "Cu FCSB eu luam campionatu la 15p distanta. Dar evident nu voi antrena acolo niciodata si de mi se propune 1 mil salar." Fara alte kkturi si sfaturi, razboi total. Si atunci Mara isi baga limba-n cur ca nu mai avea ce zice, asa... s-a expus "tratand" chiar daca neoficial cu dusmanul. A platit pt asta si el, si-acum plateste si CFR. Ce-i drept nici lu Shumi nu i-ar fi fost usor sa scoata un fotbal ofensiv din echipa asta, dar ar fi ales altfel cred primul 11 decat Dan Petrescu. Iordanscu a incercat un copy-cat dar inutil pentru ca nu stie sa le spuna jucatorilor ca sa joace in forma asta cum o facea Dan.

    Iordanescu daca mai vrea sa aiba ceva sanse pt retur, trebuie sa schimbe primul 11, poate chiar si sistemul de joc.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #48
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Și aia din conducerea CFR-ului au fost bătuți în cap când l-au adus pe Iordănescu. Antrenor de duzina. Își merită soarta.
    Da!
    Ar mai fi de spus ca-i nashpa fara "arbitri corecti" si "adversari care-si dau viata pe teren".

  7. #49
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Ce slabi au fost ungurii. Suedezii n-au jucat nimic, dar CVUCS-ul a reusit performanta sa joace mai slab decat ei.

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Cu 0 suturi pe poarta, campioana antrenata de gunoiul numit Iedi Iordanescu obtine un nesperat 0-1, care e mult peste ce s-a jucat pe teren. Concluzia: calitatea de antrenor al secolului nu se transmite prin futut.
    Dar ce, ma-sa lui Iedi e mare antrenoare? Sau insinuezi ca gheneralul nu-i tatal lui biologic?
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    prost e Jiji ca pierde campionate in fata unor echipe precum Viitorul sau CFR care ajung in UCL si fac figuratie o runda, si aia a fost...

    fotbalul romanesc e in cel mai minim punct ever si foarte probabil vom avea 0 echipe in grupele EL anul asta, si cel mai mic coef ever...
    Pe acelasi principiu trag arbitrii cu FCSB-ul, dar se pare ca tot nu sunt in stare sa ia campionatul.
    Ar trebui sa li se dea din start 50 de puncte avans, pe principiul ca ei macar joaca ceva-n cupele europene, nu?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  8. #50
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cu siguranta generalul Iordanescu nu este tatal biologic, toata lumea stie ca e vorba de conceptie imaculata. Bine, asta nu l-a ajutat prea mult pe Edward, gunoiul a fost demis, impreuna cu papagalul de Mara.

  9. #51
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Iordanescu daca mai vrea sa aiba ceva sanse pt retur, trebuie sa schimbe primul 11, poate chiar si sistemul de joc.
    Sau va fi schimbat Iordanescu, si-am rezolvat! Uite ca la varianta asta nici nu m-am gandit.

    Eu unul l-as schimba si pe Mara ca mi l-a adus pe asta in loc de Shumudik, om care si-a dat tot concursul spunand ca ar vrea sa vina dar nu l-a sunat nimeni. Cand ai asa ceva la dispozitie si-alegi pe dos, raspunzi!

    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Cu siguranta generalul Iordanescu nu este tatal biologic, toata lumea stie ca e vorba de conceptie imaculata. Bine, asta nu l-a ajutat prea mult pe Edward, gunoiul a fost demis, impreuna cu papagalul de Mara.
    Chiar n-am citit asta inainte sa potez! Cei de la CFR sunt foarte operativi, imi place despre ei!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #52
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Bine, asta nu l-a ajutat prea mult pe Edward, gunoiul a fost demis, impreuna cu papagalul de Mara.
    uattt???

    ce fain! abia astept sa vina piturca!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  11. #53
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    antonio conCEiKao! Auzi cum pronunta asta de la Digi TV un nume de antrenor! KO le-a dat celor de pe post! Daca ar fi stiut astia ce va zice in direct, cred ca si-ar fi dorit ca Iordanescu sa fi ramas la echipa macar pana dimineata cand asta responsabila cu stirile de seara nu intra in direct s-o faca KO pe p(r)ost!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #54
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    DJOKOVICCCCCCC!

    Ce va ziceam, se poate!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #55
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Mai e putin si eliminam suedezii
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #56
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Pai... inca de-o boaba e nevoie, si pe urma le intra kilotu-n tzur!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #57
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Ce ocazii de 1-1 si pe urma de 2-0 in prelungirile primei reprize!
    De la ce putea fi agonie, la ce putea fi extaz!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #58
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Ce gol a dat ala! 1-1.... na, tot mai bine decat la 0-0 macar.
    Eu am zis dinainte ca tre sa dea minim 2 daca vor sa se califice, doar prostii astia de jurnalisti credeau ca Malmo n-o sa dea gol acasa! Pana si Ionita a stiut atata lucru ca tre sa dea 2!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #59
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    S-au tot balbait ardelenii de m-au enervat mai mult ca francezii in finala
    Ce tot joaca acolo in aparare?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #60
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Ce stiu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #61
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,215
    Reputatie
    0
    Doua goluri frumoase. Ma uit la Omrani ala și îmi dau seama ca rar mi-a fost dat sa vad un atacant asa de slab. Am văzut toate meciurile din acest sezon ale CFR-ului, omul pur și simplu e praf.

  20. #62
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E pe Duna Tv meciul bozgoresc?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Ai halucinatii grave, CFR n-are nici jucator, nici tehnician, nici conducator ungur!
    Dar de dat v-au dat-o in stil unguresc anu trecut de-ai ramas cu sechele cu unguri, adevarat!
    Last edited by Johnny D; 1st August 2018 at 22:44.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •