View Poll Results: Cine va castiga CL 2004-2005

Voters
39. You may not vote on this poll
  • Bayern

    1 2.56%
  • Chelsea

    10 25.64%
  • Inter

    7 17.95%
  • Juventus

    8 20.51%
  • Liverpool

    4 10.26%
  • Lyon

    1 2.56%
  • Milan

    8 20.51%
  • PSV

    0 0%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 126 of 126

Thread: Sferturi CL 2004-2005

  1. #106
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Milan va castiga trofeul...100%

  2. #107
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    Eu zic ca Liv`pool sau Chelsea!

  3. #108
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Liverpool in nici un caz...
    Iar Chelsea...are sanse sa ajunga in finala...dar cu apararea lui Milan nu are sanse...ai vazut doar si cu Inter...ii lasa sa atace si odata ii prinde....si uite golul...
    Eu merg pe mana lui Milan...100%

  4. #109
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    Are sanse Milan... dar nu 100%! Nu sunt invincibili sa stii! Ca doar nu joaca singuri...
    Mdea, nu ii dai nici o sansa lu` Liverpool... Mai vedem noi.

    Eu zic Chelsea 50%, Liv`pool 25%, Milan 15%, Juve 10%

  5. #110
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Mda...
    O sa vezi ca am dreptate...
    Nu am zis ca sunt invincibili...dar nu cred ca Chelsea va avea puterea sa ii bata...totusi...Milanul joaca mai bine "stilul italian" decat Chelsea...ei l-au inventat...iar pe Juve...ii bate oriunde ii prinde

  6. #111
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    Teorema lu`Ion

    O sa vedem pe teren cum sta treaba... Nu mi`a mai ramas nici o echipa preferata in cursa pt trofeu, asa ca o sa trag cu Juve, ca deh, e Mutwo acolo

  7. #112
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Eu am 2 favorite care sunt cu un pas in semifinala Liv`pool si Lyon
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  8. #113
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Intradevar Corrado...nici o favorita...dar asta este...acum sunt fan Milan

  9. #114
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Si iata ca juve a parasit competitia dupa 0-0 acasa cu Liv`pool
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  10. #115
    senior sickboy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    240
    Reputatie
    1
    El.ai.vi.ii.ar.pi.double Ou.el ----> Liverpool Fc!
    "I went to a fight and a hockey game broke out"

  11. #116
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    ce v`am zis cu liv`pool!

  12. #117
    sportiv ForzaMilan's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Milan-PSV va fi un meci interesant dar si mai interesant este Liv-Chelsea. Oricum gestul fanilor lui Inter este de netolerat, este impotriva sportului. Era greu ca inter sa dea 4 goluri in repriza secunda. Poate cineva sa ma informeze daca intr-adevar golul lui Inter a fost anulat pe drept de catre arbitrul german Merk? Pe site-ul german RTL am citit ca a luat decizia corecta de a anula golul, dar care a fost motivul?! Eu nu am vazut motivul adevarat! chiar daca sunt fan Milan. Astept comentariile voastre la faza golului.

  13. #118
    senior Mihai13's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Montreal
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Am vazut meciul. Golul lui Inter era perfect valabil. Un jucator de la Inter (nu mai stiu cine) a facut contact (minim) cu Dida, si arbitrului i s-a parut ca ar fi fost fault... Dupa parerea mea Cambiasso avea toate motivele sa isi etaleze nemultumirea fata de arbitru, iar probabil ca suporterii lui Inter si-au zis ca oricum meciul e pierdut asa ca n-ar avea motive sa se retina... Parerea mea...

  14. #119
    senior Mihai13's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Montreal
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Finala Milan-Chelsea. 1-0 Milan...

  15. #120
    sport legend OwenSkeet's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    421
    Reputatie
    1
    Bravo Liverpool!!!!! o calificare mertitata dupa cum s-a jucat.. acum urmeaza Chelsea
    Campionii Campionii ole ole ole!!Titlu 22 > 17+3

  16. #121
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Catalanul
    Si iata ca juve a parasit competitia dupa 0-0 acasa cu Liv`pool
    si tu te bucuri de ce? sau e doar o reactie pavloviana nascuta de frustrarea de a fi 0 in europa de ani buni?
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  17. #122
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu lapi...sa saturat de jocul spectaculos pe care Juve la practicat sezonul asta in CL...numai 1-0 in toate meciurile castigate
    Uite ca sa facut dreptate si atzi iesit si voi...mai bine...ca oricum...cu Milan nu aveatzi sanse

  18. #123
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    .comule iti arati in detaliu varsta, esti tot numai frustrari. ce faci, citezi din miaela? suntet rude? ca pareti.
    cat despre milan mai vedem, poate ai dreptate poate nu. stai flexat!
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  19. #124
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu citez pe nimeni...poate doar porecla care este super tare
    Cu Real ati jucat urat...cu Liverpool in meciul tur la fel...asa ca nu te mai plange...pana aici va fost...mai mult nu meritatzi
    Ia spune...de cand nu ati mai marcat mai mult de 2 goluri pe teren propiu in CL ?...din semifinala de acum 2 ani ?...tot cu Real...nici Milan nu a reusit aceasta performantza...care joaca mai inchis decat voi...dar totusi..mai si marcheaza.....nu doar rateaza
    In tur v-au anulat un gol valabil...ce sa faci..se mai intampla...te cred ca te enervezi...voi...Juventus, echipa care doar fura si nu sunt furatzi sa aiba un gol anulat...e de tot rasul...asa e?
    Asta e...vine meciul direct in Italia cu Milan...si gata cu titlul...si cu trofeele pe anul asta...ca ati castigat muuuulte rau


    "Fabio Capello asked his players to be patient and prudent before the game but they took him too seriously. We had to wait 64 minutes for Juventus's first shot on goal. Why did Juve not manage to achieve what looked an easy task before the game? Because Benítez announced a 4-4-1-1 formation, only to defend with nine men for the entire match and then because none of Juve's attackers had a good night. "(Gazzetta dello Sport, Italy)

  20. #125
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    din cate stiu eu juve a reusit ceea ce real nu a facut niciodata adica sa bata la 7 goluri diferenta. intradevar jocul a fost unul urat dar cu multa inspiratie acuma ar fi fost bucurie, iar in ceea ce priveste jocul din retur cu real voi daca sunteti asa de buni ce dracu ati jucat???-nimic, nimic si iar nimic. singurul joc din acest sezon in care ati mai jucat ceva a fost cel cu barca in rest 0000...
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  21. #126
    sportiv ForzaMilan's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Vad o finala Chelsea - Milan iar dupa stilul de jocul practicat de cele echipe va fi foarte interesant, daca se va ajunge la aceasta finala. Milan nu mai joaca stilul acela inchis iar Chelsea joaca deschis. Oricum miza meciului va fi foarte mare deci fiecare echipa va adopta tactici speciale. In Il Calcio astept meciul direct intre Milan si Juve si sper ca Milan sa castige. Numai ghinionul a facut ca la meciul tur de la Torino, sa se termine egal. Milan i-a avut in corzi pe Juve tot timpul dar n-a reusit golul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •