View Poll Results: Cine castiga CM?

Voters
14. You may not vote on this poll
  • Franta

    6 42.86%
  • Croatia

    8 57.14%
Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 268

Thread: FINALA: Franta - Croatia 4-2

  1. #85
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Trebuia sa-mi strice Mbape scorul corect...

  2. #86
    junior
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    90
    Reputatie
    1
    Oricum croații trebuie felicitati. Au jucat finala, au eliminat echipe importante pe drum. Jos palaria

  3. #87
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Bai Johnny, pe finalul traiectoriei, mingea a fost acoperita de jucatorul francez din faČ›a lui Perisic, care a ratat si execuČ›ia. Se poate discuta pozitia mâinii, dar nu e in spiritul jocului sa fuČ›i o finală de maniera asta.

    E gata. Hai pa, că-mi bag ****!
    Nu-i invata pe jucatori sa judece mingea inalta fara adversarul din fata, de-aia. Asa trebuie judecata orice minge, ca unde o deviaza adversarul daca o deviaza e pura specula, tu tre s-o judeci ca si cum n-ar fi el acolo.



    LOLris! D-aia nu-mi tre la Arsenal asa ceva.
    Asta mereu o comite, o data per competitie fie ca e calificari, turneu final, orice.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #88
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Lloris se crede deja campion mondial.

  5. #89
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Hai ca avem de toate in meciul asta.

  6. #90
    junior CaptainClaw's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Arad
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Spiritul lui Karius nu ne-a parasit

  7. #91
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Bonjour
    gata,ai iesit din ascunzatoare?
    vezi ca a comis-o Lloris,ai iesit prea devreme...
    granita la Orsova!

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1


    Lloris, acest ***** cu ochi. Unul din cei mai overrated portari din fotbalul mare, ii da si lui Joe Hart clasa la gafele facute.

    Si el ridica trofeul. ....ridicol.

  9. #93
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    LOLris is back!? No, he never left.


    Prost sa fii, bulan sa ai. Si-n calificari a comis-o cand Franta nu mai avea cum sa se futa pe sine, doar pe Olanda in favoarea Suediei daca tin bine minte. Aici in finala asta, un prost de la croati a comis-o la 1-1 a platit aspru, LOLris la 4-1, nu-l va costa iarasi nimic.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #94
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Lloris e pământ. Cum naiba e asta căpitan și titular nu înțeleg. În rest, Franța net superioara.

  11. #95
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Daca ar da croatii un gol pana-n min 85 am mai avea un pic de shpannung pe final cum ar zice neamtu, dar nu cred. Francezu nu stiu cum ar zice, nu cred c-au in vocabular asa ceva, ei sunt tot timpul relaxati.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #96
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Termina-te ma cu Franta, ce sa zici de Tottenham? ...pai au luat-o in draci prin toate partile in ultimii 2-3 ani din cauza lui.

    Glumele cu un Karius comotionat deja sunt expirate, in afara de finala ala a aparat impecabil cand a jucat. Karius>>>>>>>>>>Lloris toata ziua.
    Nu e in top 10 portari din PL niciodata.

    Cat era Wenger la Arsenal si Lloris in poarta la Tottenham n-aveam nici o emotie inainte de sezon. Acum ma strang chilotii un pic.

  13. #97
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    De-acord cu tine aici. Pe mine nu gafele in sine m-ar stresa, sa zicem ca si le acopera cu arcuirile alea de reflex, ar iesi pe zero cu putin in plus. Insa sa nu stii sa iesi pe centrari, sa lasi toata poarta goala atacantului(si la acest turneu a facut asta)... si mai esti si portar mic, chiar n-are sens sa iesi daca nu esti sigur ca atingi mingea, nici macar nu poti impinge adversarul sa nu dea cum trebuie cu capul! E cel mai prost portar posibil pentru un campionat in care cel mai important lucru e sa fii sigur cand iesi pe centrari!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #98
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Giroud paraseste Cupa Mondiala fara sut pe poarta! Chelsea fericit iti doresc, am dat rebutul lu Chelsea cum l-am dat pe RVP cand n-a mai fost bun lu MU! Stoarcem continutul si dam ambalajul gol! Pe bani buni!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #99
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    mai tenace ca Giroud n-am vazut,si-a propus sa nu riste niciun sut pe poarta si a reusit...
    granita la Orsova!

  16. #100
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Pai da? La cati banoci ii dau celsocii aia spurcati, si normal ca nu risca vreo accidentare la buzunar!
    Inteligent baiat. Ii e frica de minge de vreun an de zile dar a gasit o vaca de muls, albastra complet!
    De fapt doua vaci albastre, asta de-o mulge acu e campioana mondiala!
    Chiar daca mai mica, dar da laptic bon-bon!
    Last edited by Johnny D; 15th July 2018 at 20:46.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #101
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    pai Fekir numai ce-a intrat si a si dat-o pe spatiul portii...bun tactician si Deschamps asta...
    granita la Orsova!

  18. #102
    junior CaptainClaw's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Arad
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    Deci stim deja ca Franta pleaca acasa dupa grupele WC 2022

  19. #103
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    9,950
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Bonjour
    Pai nu ai iesit cu magrebienii si africanii francezi sa sarbatoriti in piata? !
    Inchinati cui victoria?
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  20. #104
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,509
    Reputatie
    0
    Se tzuca pestele Macrou cu babaciunea lui acolo-n tribune. Ce gusturi au francezii astia! Bleax.
    Personal eu consider ca Trump e un presedinte mai bun, ia sotie cu 20 de ani sub nu peste, asa se ia!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #105
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,243
    Reputatie
    0
    Finala frumoasa. O generație foarte bună, cea mai buna în momentul asta. Felicitări! Tot respectul și pentru croați.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •