View Poll Results: Cine va fi campioana la Roland Garros 2018?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Simona Halep

    5 45.45%
  • Jelena Ostapenko

    0 0%
  • Maria Sharapova

    2 18.18%
  • Garbine Muguruza

    2 18.18%
  • Elina Svitolina

    0 0%
  • Petra Kvitova

    0 0%
  • Karolina Pliskova

    0 0%
  • Alta - nominalizati-o

    2 18.18%
Results 1 to 21 of 366

Thread: WTA Grand Slam: Roland Garros

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Nu e ziua ta. Nici nu prea aveai meciuri de 1,01 sa le bifezi pe bilet, a trebuit sa risti si asta nu te avantajeaza deloc
    Hai sa-ti spun ce mi s-a intamplat ieri, am avut 3 bilete cu castig eventual, unu cu 1500, unu cu 1350 si unu cu 1000, toate Goffin, a batut. Apoi alea cu 1350 si 1000 mai aveam Anglia fara egal si Germania, si gunoaiele alea imputite si nenorocite de germani blatisti nenorociti cu mafia pariurilor conduc 1-0 la pauza si pierd 1-2 cu Austria, singura echipa pe care-n ultimele 5 meciuri au batut-o la scor pe unde-au prins-o, daca faceau egal luam 2000 ca aveam fara egal. Si germanii astia imputiti in ultimele 6 meciuri au 4 egaluri si 2 infrangeri, chiar ma gandeam ca le e rusine sa mai mearga la fel dar n-au nici un fel de rusine, absolut deloc. Niste blatisti imputiti de n-ai mai vazut.

    Azi am scos aia 1500 si am mai pariat 1000. 400 din aia deja pierduti pe set Kotavenit, nici macar set carpa aia n-a fost instare sa-mi ia, n-a jucat nimic dupa cum ai vazut. 500 pierduti pe alea 3 Kontavenit, Nishikori si Buzarnescu. 200 sa zicem c-aveam si set Kontaveit si Buzarnescu, aia erau deja dusi in pwla cu satelitu demult Si ce-a mai ramas? 1400 din care 700 i-am pus pe Zverev, Djokovic, Goffin, Halep, Muguruza si Nadal sa iau 2000, cu astea aproape mi-as scoate parleala. Si mai am Williams/Williams, Kasatkina si Mahut/Herbert in biete cu alea 6 meciuri mentionate mai sus plus cate unu din astea, iti dai seama ca nu le-am pus solo, le-am pus cate unu din astea plus 5 din alea sigure (mai putin Zverev care l-am scos ca era singuru ce parea ca s-ar putea sa nu iasa). Deci am 2700 daca-mi ies astea 5, dar imi tre sa fac draculuiu si ceva profit dupa ghinionu pwlii care l-am avut in ultimele zile inceput de la Ostapenko lu Cristos pe care am pierdut 50 de milioane ca n-a fost instare sa joace nimic c-o jucatoare ce intra in RG cu 5 infrangeri pe zgura la rand!


    Mai am asa:
    1. alea 6 meciuri boldate = 2000 lei.
    2. alea 6 fara Zverev + Williams/Wiliams = 700 lei.
    3. alea 6 fara Zverev + Mahut/Herbert = 700 lei.
    4. alea 6 fara Zverev + Kasatkina = 700 lei.
    astea se termina maine.
    Azi pot inca scoate 1000 cu:
    5. Djokovic, Goffin, set Nishikori - iesit, set Kasatkina, Rapid fara egal, Spania fara egal, Olanda la darts - iesit, si Zverev - iesit. Daca nu ies astea... nasol.


    Deja surorile pwlii s-au kkt pe ele, inca unu taiat de pe lista!
    Mai bine nu puneam nici o cota mare si puneam toti banii pe alea 6 meciuri boldate, dar daca sunt prost, sunt prost! Mi-a fost frica de Zverev si am zis sa diversific, am diversificat-o-n pwla ca toti se kk pe ei in afara de Herbert/Mahut.
    Last edited by Johnny D; 3rd June 2018 at 18:06.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •