View Poll Results: Cine merge mai departe?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Argentina

    8 66.67%
  • Islanda

    5 41.67%
  • Croatia

    9 75.00%
  • Nigeria

    2 16.67%
Multiple Choice Poll.
Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 148 to 168 of 247

Thread: Grupa D: Argentina, Islanda, Croatia, Nigeria

  1. #148
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0

  2. #149
    junior
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    81
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Loool! La 1-7 nu erau așa veseli!

  3. #150
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Minut de reculegere la televiziunea argentiniana dupa infrangerea cu Croatia

    https://www.onlinesport.ro/fotbal/cm...aign=last-news

    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  4. #151
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post

    cred ca in afara de argentinieni, absolut tot globul isi doreste sa mearga Islanda mai departe
    Mai ales francezii

  5. #152
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Trebuie să urăști fotbalul foarte mult ca să iti doresti sa se califice una dintre Islanda si Nigeria, in fata pumelor. Calamitate de meci, sper sa se termine ics si sa plece ambele.

  6. #153
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,866
    Reputatie
    0
    Ia zi Capitane, cum stam? Vad ca la posesie conduc africanii dar la ocazii de gol 6-0 pt insulari!
    Eu ma uit la Djokovic si Buzarnescu in timp ce-mi fac thrad-urile pt Wimbledon si am ratat prima repriza!


    Si cum ocaziile se razbuna, Nigeria 1-0, poftim.

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    si nici nu mai vorbesc de acea gluma de antrenor...

    cred ca in afara de argentinieni, absolut tot globul isi doreste sa mearga Islanda mai departe
    Aberatii! Toti cei care tin cu Messi (+Barcelona) vor ca el sa mearga mai departe, cat mai departe.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #154
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Fain golul francezilor

  8. #155
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    6 ocazii Islanda, te-a luat valurul, Johnny? Îti dau un vikingur de nu poti sa-l duci

  9. #156
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,866
    Reputatie
    0
    Pai asa scrie pe flashscore, ti-am zis ca nu m-am uitat la meci.
    Si aia cu 0 ocazii au dat gol in repriza a 2-a!



    Mi-e ultimu meci si-am X2, normal ca se kk pe ei. Si-s si ultimii mei bani!
    Ieri am pierdut pe Argentina 1X si ultimu meci pe bilet, si pe biletu pe primu tur dupa ce-am pierdut Germania. Saptamana trecuta am pierdut pe-un meci 4 zile la rand, de miercuri pana sambata. Numa noroace d-astea am in ultima vreme.
    Last edited by Johnny D; 22nd June 2018 at 19:17.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #157
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Nu ocazii, mici scapari de gaze au avut islandezii. Daca erai atent, aseara eu si Simeone azi au dat dubla pe Nigeria. Cine n-are batrani...

  11. #158
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,866
    Reputatie
    0
    Nici o treaba cu fotbalu islandezii, m-am lasat fraierit de unii... asta e. Se mai intampla.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #159
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ba, Johnny, tu stii cati islandezi mananca la o masa un vultur din asta plesuv, ma?

  13. #160
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,866
    Reputatie
    0
    Nu stiu, dar stiu cate le da Messi hapciupaliticilor astora de negrotei, minim doua! Jaloane pt el!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #161
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai si eu sunt vultur azi, dar pumă la meciul ăla.

  15. #162
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,866
    Reputatie
    0
    Ce arbitru prostanac! Noroc c-au tras aia din loja de el ca se face de kkt!


    Un penalty am, mai imi trebuie unul, ce sanse am?


    De doua mai am nevoie defapt, ce panarame de jucatori!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #163
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Nigeria au ceva atacanti,mijlocasi ce au jucat sau joaca prin Anglia.
    Nu sunt chiar asa de praf.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  17. #164
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,866
    Reputatie
    0
    Sunt praf... insa islandezii asita-s si mai praf. O sa vezi ca Argentina o sa-si bata joc de ei, de la 3 in sus le da. Ce s-a intamplat intre Argentina si Islanda a fost un accident, blocati argentinienii, cu astia nu vor fi, se vor bucura enorm de sansa ivita si o vor lua cu ambele maini si ambele picioare.


    Ba va si lua Mondialul de unde toti o vedeau eliminata. Am zis!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #165
    sport legend atdi's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    779
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Sunt praf... insa islandezii asita-s si mai praf. O sa vezi ca Argentina o sa-si bata joc de ei, de la 3 in sus le da. Ce s-a intamplat intre Argentina si Islanda a fost un accident, blocati argentinienii, cu astia nu vor fi, se vor bucura enorm de sansa ivita si o vor lua cu ambele maini si ambele picioare.


    Ba va si lua Mondialul de unde toti o vedeau eliminata. Am zis!
    Argetinienii, daca vor sa aiba vreo sansa in fata Nigeriei, trebuie sa schimbe antrenorul in clipa asta.
    Istvan Kovacs: Nu văd niciun fel de ură interetnică. Văd doar ură față de sport în România. Am simțit că m-am întors în timp când am văzut bazinul Floreasca.

  19. #166
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    au avut noroc argentina cu victoria nigeriei de azi...

    depind doar de ei...islanda nu bate croatia, si daca o va face, nu bate cat sa isi faca golaveraj...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  20. #167
    sport legend queque's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    636
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    au avut noroc argentina cu victoria nigeriei de azi...
    Sunt de acord,daca batea Islanda,o dadea la pace cu Croatia
    E suficient sa deschida repede scorul cu Nigeria si le da de la 3 in sus si-si ridica si moralul pentru optimi.
    Eu am incredere in Sampaoli,dar parca ar trebui sa schimbe ceva,pumele nu mai stiu sa joace decat cu Messi si pentru Messi si s-au cam obisnuit adversarii.

  21. #168
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,866
    Reputatie
    0
    Le dau alora de la 3 in sus si fara antrenor, din simplu motiv ca stau prost in aparare africanii. Aici e buba si aici Argentina a fost frustrata de Croatia si de Islanda. Negroteii insa nu vor avea cu ce-i frustra, Messi va face ravagii. Si va veni la timp aceasta victorie sa salveze moralul argentinienilor si sa le dea cea mai mare sansa la trofeu: o renastere! Daca bateau tot din primul meci, tare-mi e impresia ca la prima problema ar fi clacat, asa, sunt caliti de spaima eliminarii pe care o vedeau cu ochii, totul devine un bonus si frica de victorie mult mai mica = sansele la trofeu cresc, basic human psychology!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •