View Poll Results: Cine merge mai departe?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Franta

    11 84.62%
  • Australia

    1 7.69%
  • Peru

    7 53.85%
  • Danemarca

    6 46.15%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 111

Thread: Grupa C: Franta, Australia, Peru, Danemarca

  1. #22
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,775
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by JJ View Post
    Maroc si Egipt au pierdut... sa castige maine prima echipa africana aici?
    Nup. Nici o sansa. Daca scot un egal, sa faca tumbe si inchinaciuni la zeii lor africani.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #23
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Ma aștept sa nu forțeze azi francezii. 1 sau 2-0 asa de început.

  3. #24
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    ... pentru canguri.

    Nu degeaba e trend pe twitter FraAus!

    Cea mai mare ocazie de pana acum e pentru socceroos.
    Last edited by JJ; 16th June 2018 at 13:17.

  4. #25
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,775
    Reputatie
    0
    Exact ce ziceam ieri, faptu ca Franta s-a kkt pe ea in finala de la ea acasa de la european ii face pe jucatorii lor sa nu stie nici macar face o preluare in multe faze. Asta unu la mana.
    2 la mana, cum dracu sa-l joci pe cel mai bun jucator de banda din echipa ta, de la Franta in centrul atacului, anulandu-l cvasi-total? Ce antrenor de kkt e asta!? Eu l-as da afara azi!
    3 la mana, aparare de copii prosti au francezii, cat pe ce sa-si dea autogol! Si voi imi veniti si-mi ziceti ca carpa asta de echipa e favorita in fata Argentinei, Spaniei, Braziliei sau Germaniei?


    De Pogba nu mai zic, mai slab jucator n-am vazut in mijlocul Frantei de cand ma uit io la fotbal!
    Dublata echipa asta complexata si de-un antrenor ce habar n-are de fotbal... greu de tot le va fi la acest CM.


    Griezmann nu stie face o preluare in careu singur cu portaru, spalacit cum ziceam! Si singurul jucator ce poate face diferenta constant Mbappe anulat ca-l joci intre fundasii centrali, ce antrenor handicapat!


    Bine, diferenta o mai poate face si Giroud, dar nu joaca ca sa joace alte inutilitati in locul lui!
    Cine l-a pus pe asta antrenor?
    Last edited by Johnny D; 16th June 2018 at 13:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #26
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Modesti africanii

  6. #27
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Invat jucatori noi: Behich, Mooy, Leckie...

  7. #28
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,775
    Reputatie
    0
    O sa-i uiti repede, sunt slabani rau. Francezii se impiedica in popice, asta cand nu se-mpiedica in minge, sunt orbi si prosti, aici e diferenta. Si singurul jucator care e-nstare sa faca prapad in banda, e jucat in centru. Antrenor de kkt.


    Eu la pauza l-as da afara, nici n-as astepta pana dupa meci daca as fi presedintele Federatiei Franceze, si as reface rapid echipa. Afara inutilitatea constipata si consternata de Dembele, in locul lui Giroud si Mbappe mutat in banda si jocul se schimba radical.


    Nu mi-am imaginat niciodata ca cineva poate fi atat de retardaat imbeecil sa joace cu Mbappe in centru, e ca si cum ai juca cu Neymar portar. Un singur superjucator ai in echipa ba frate si-ti bati joc de el...


    Neimaivorbind ca 2iul ala din apararea Frantei, numa Cristos stie cum a aparut acolo, trebuie sa ia lectii defensive de la panaramele Australiei cu care joaca azi! Nici de popica nu e bun, fuge de atacant si-l lasa liber!
    Last edited by Johnny D; 16th June 2018 at 13:55.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #29
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    E bine ca nu am luat gol

    Asta e cand nu ai jucatori de talent. Mbappe e prea tanar pt o astfel de competitie. Trebuie sa mai joace la u21 si sa invete acolo.
    Dembele ce a jucat anul asta ca sa merite un loc de titular?
    Benzema a luat trei CL la rand dar nu e bun.
    Rabiot e prea alb?
    Lacazette da prea multe goluri?

    Deschamps incepe sa semene cu Domenech
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,775
    Reputatie
    0
    Nici tu n-ai habar, cand ai vazut tu un jucator de banda jucat varf impins in premiera si dand randament?


    Una peste alta, ce ziceai ieri? Ma hazardez cu pronosticurile?... Eu nici n-am luat in calcul ca antrenorul vostru mananca kkt si asta intr-o zi buna, pe care azi n-a prins-o! E mult mai grav decat credeam.
    Una e sa ai echipa complexata de ultima ratare grava de tot, alta e s-o si ajuti sa se-mpiedice in propriile picioare bagand in teren jucatorii gresiti si mai si punandu-i in pozitii aiurea.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #31
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Fundasii centrali australieni sunt greoi si lenti. Se incearca patrundere in viteza. Problema e la constructie la mijloc. Sau lipsa de constructie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #32
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,775
    Reputatie
    0
    Principala problema e benzile, sunt inutile, ambele ar trebui scoase afara si bagati 2 jucatori noi, iar Mbappe scos in lateral pe banda, sa vezi numa cum dai 3 goluri in 13 minute... dar aveti o carpa de antrenor!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #33
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Sa va luati varul sa vi-l bagati in cur!
    5 minute dupa faza ba???

  13. #34
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,775
    Reputatie
    0
    Au primit penalty din mila! Un pic i-a atins piciorul din spate lu Griezmann dar dat din mila oricum, decizia corecta si fair-play era cea luata in direct, adica nimic. Dar cum si mie-mi tre victorie pe meciul asta, nu pot sa ma plang de pomana data de VAR penibililor de francezi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #35
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Dacã și asta e penalty, s-a ajuns ca în baschet, orice atingere e penalty.

  15. #36
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Bineee baaa!
    Umtiti ca la volei.

  16. #37
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,775
    Reputatie
    0
    Umtiti ala e handicapat... n-am mai vazut asa ceva!
    Adica am vazut dar in meciuri echilibrate nu cand joaca o cica "MARE ECHIPA" c-o panarama!
    Carpe francezii astia, carpe mari, cred ca se convinge si Yonutz care traia intr-o lume de vis ieri.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #38
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    na penalty si la canguri
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #39
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Umtiti se crede Maradona... Nu are creier.

  19. #40
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,775
    Reputatie
    0
    O echipa de hahalere Franta asta, in afara de Mbappe si Kante, toti sunt varza!


    O inutilitate scoasa afara, Griezmann si la fel si a 2-a, Dembele, 2 inutilitati totale.
    Acuma echipa arata mai aproape de realitate. Tre sa vina si golul din actiune!
    Last edited by Johnny D; 16th June 2018 at 14:27.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #41
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    penibili francezii astazi...
    de fapt cam la fel ca atunci cand au deschis cu Romania si era 1-1 min 90...

    iar Umtiti...un amator...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #42
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,775
    Reputatie
    0
    Ce e incredibil cu kktu ala de antrenor e ca Mbappe inca nu joaca-n banda!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •