Results 1 to 17 of 17

Thread: Reported post by Lordliv

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0

    Reported post by Lordliv

    Beelzebub

    Hai ca are si pulica haz. E fara intentie, ce-i drept, dar are haz

    pariziene pana cand a n clona a lui sevilla posteaza cu obraznicie si nerusinare sfidand" regulamentul" pe care clovnul si gunoierul il tin in gura?
    se vede ca este sluga vadimului...
    si miroase rau.a forum cu trafic fals.si intruzionist in activitatea particulara a userilor!

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Da se stie ca e clona.

    Eu astept si sunt curios care dintre moderatorii numerosi pe forumul asta mai catadicseste sa-si faca datoria deci sa aplice regulamentul. Daca eu nu mai actionez asta inseamna ca nimeni nu mi face nimic bag de seama.
    Ieri nu am avut timp sa intru decat rar de pe telefon. Leo si Hingherul se tot hlizeau pe thd meciului pe intern cu clona aluia regulator de mame.

    Mai merita sa-mi pierd timpul pt forumul asta?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    andrei,iarta-ma daca prin postarile mele din ultimul timp te-am jignit...imi pare rau.
    dar am vrut sa-ti atrag atentia ca lucrurile pe ols au luat-o razna.am cautat reactii din partea ta.stiu ca le-am facut jocul injurandu-i...dar nu mi-a pasat.
    iti dai si tu seama ca olsul nu mai poate ajunge ce a fost.din varii motive.dar si un motiv cert este ca o gasca de derbedei a pus mana pe el.se exhibitioneaza pe aici
    ce ti-am spus este 100 % adevarat.cred ca ti-ai dat si tu seama.mi-e scarba insa sa merg mai departe cu devoalarile...
    au plecat cei mai buni useri din cauza gastii lor.
    da,si eu mi-am pierdut timpul,planificat, pe ols.ca sa ajunga o larva umana sa ma faca gunoi.o jigodie -sluga la sistem.
    parerea mea,NU MAI MERITA !
    Last edited by Lordliv; 24th April 2018 at 13:03.

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Hai nu mai fiti atat de strambi la figura, Hingherul si Sevilla acum s-au potolit, se pot lasa in pace o perioada, pana incep iar cu abuzuri.
    Mie ieri totul mi s-a parut relativ ok, fata de alte dati cand isi ieseau din fire. Acum nu merita batuta apa-n piua pe tema asta, deocamdata.


    Reportul asta Lordliv e cam exagerat, nu merita sa reportam orice, doar cand se sare calul.
    E un post chiar la limita, la nivelu lu Sevillla, pe care-l cunoastem. Se poate trece peste, cand nu se poate, se va cunoaste usor.


    Pariziene, si eu cateodata te mai iau la 11 metrii, dar doar atunci cand abuzu e la el acasa. Acum nu cred ca e cazu, e relativ ok. Per total eu unul sunt multumit. N-as fi atat de tolerant uneori cu abuzuri repetate, kk-m-as pe el de regulament care le tolereaza, dar acum nu cred ca e cazu.
    Last edited by Johnny D; 24th April 2018 at 13:26.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    adica ala posteaza cu obraznicie ca_clona si reportul meu este nefrecventabil??!!
    esti moderator,de ce nu-i bannezi clona lui sevilla?
    sau asisti si tu ca leo la caratul apei pe ols?

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nu te exagera. Ia o pauza, respira usor, viata e frumoasa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Johnny, tu esti serios?
    Pai mocofanu' ala din "Pulica" nu-l scoate pe Paul si acum ceva timp il injurai de mama. Acum zici ca e e ok?
    Cand ai trascait, acum sau atunci?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    48
    Reputatie
    0
    Mai lipseste Mircea Radu de aici
    Suntem la iarta-ma parise

    Cutitele alea din spate nu le mai scoate nimeni. Si se credea general

  9. #9
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Beelzebub View Post
    Mai lipseste Mircea Radu de aici
    Suntem la iarta-ma parise

    Cutitele alea din spate nu le mai scoate nimeni. Si se credea general
    Quote Originally Posted by Teroristu' View Post
    De ce ma rog as transpira? Chiar daca Beelzebub ar fi al meu, nu mi-ar fi frica sa fie banat.
    Vezi bine ca pot sa creez cate conturi vreau.

    .
    sictir
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu te exagera. Ia o pauza, respira usor, viata e frumoasa!
    pauza am luat destula si benevol si obligat de regulamentul vostru infect opozabil doar mie si lui paul.
    daca acel regulament se aplica si la neamul numeros al lui sevilla,nu mai eram provocat mizerabil de clona lui si penalizt de gunoier!
    am ales la intamplare ce a postat clona infecta a lui sevilla.important era ca posteaza.ca defula idiotenii,orice postare de-a lui se putea reporta...
    clar?

    da,larva umana mi-am cerut scuze unui prieten virtual.din cauza unor jigodii ca tine,clovnul sau gunoier l-am balacarit si pe parizian.
    pe nedrept!
    la voi la sorosistii infecti nu exista aceasta expresie?
    si i-am mai repetat parizianului ca eu traiesc in Romania.si din pacate am aflat mai multe despre gasca voastra mizerabila.
    ai inteles neam de futevant?

    se vede ca poti sa-ti faci cate clone vrei,ca ai acces la arhiva ,la ip-urile userilor,ca trimiti amenintari.esti un sekurist infect!
    basca ca esti tolerat pe ols.esti sluga tehnica a lui vadim.
    ai semnat vreun angajament cand olsul a fost anchetat si inchis cateva luni?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    futevantii au cautat sa duca in desuet numele alora.dar au inceput sa intre in fibrilatii!
    asa este sevilla ai pus mana pe baza de date.dar cu ip-ul meu vechi si cu adresa de mail pe care m-am logat prima data pe ols si n-o mai folosesc.adresele de amenintare cu moartea le-am primit de undeva de langa freiburg acolo unde era hostingul olsului,linux security group.sediul in Romania fiind la lorrah.
    patronul lui linux, marian amza a fost investigat si trimis in judecata pentru atacuri cibernetice-furturi de e-mail-uri bancare,conturi clienti!
    asta s-a incercat probabil si asupra mea...
    si ramane valabila amenintarea prin avertismentul dat de opera!
    olsul-forum periculos!
    Last edited by Lordliv; 24th April 2018 at 16:46.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    vorbind de fibrilatii. cum am postat cele 4 nume pe VP cum l-ati scos pe marius de la moderare. coincidenta? credeti ca ati sters urmele?!
    olsul-anexa a oficinei sekuriste ziare.com.

  13. #13
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Johnny, tu esti serios?
    Pai mocofanu' ala din "Pulica" nu-l scoate pe Paul si acum ceva timp il injurai de mama. Acum zici ca e e ok?
    Cand ai trascait, acum sau atunci?
    Aia e adresa lui uzuala deja, dincolo de modul de adresare, macar a fost respectuos in mesajul postului... asa ceva e rar si trebuia aplaudat, nu banat. Parerea mea e ca Hingherul il jigneste mai grav in postarile la care i se adreseaza, merita o infractiune mult mai clar decat acel post a lui Sevilla. Parerea mea de trascanici.

    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    pauza am luat destula si benevol si obligat de regulamentul vostru infect opozabil doar mie si lui paul.
    Daca ar fi al meu n-ar sari Leo imediat la jugulara cand zic ca ma pish pe el. E probabil al ei.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #14
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Johnny, fii coerent putin.
    In trecut ai turbat cand Sevilla ii zicea pulica lui Paul si ai intrat la injuraturi le fel ca el. Azi i-a zis tot pulica si tu ma pacalesti pe mine cum ca e mai potolit si ca e mai bine etc ... tu esti serios?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #15
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Foarte serios. Atunci isi batea joc de el si-l blama si batjocorea in fiecare post. Tenta acestui post n-a fost batjocura in ciuda acelei sintagme nocive ce i-a ramas ca fumul de tigare printre dinti. E doar in sevraj, nu poti sa-i ceri sa renunte la dependenta de cuvinte proaste asa usor. Ma mir ca nu esti instare sa observi diferenta.


    Si faptul ca-l pedepsesti si cand nu merita, il va face sa reactioneze iar la fel de turbat ca inainte daca vede ca nu conteaza progresul in discurs pe care-l face. Si-l inteleg.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #16
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Chestia cu merita sau nu merita in rationamentul expus de tine ma face sa zambesc relativ.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Tenta acestui post n-a fost batjocura in ciuda acelei sintagme nocive ce i-a ramas ca fumul de tigare printre dinti. E doar in sevraj, nu poti sa-i ceri sa renunte la dependenta de cuvinte proaste asa usor.
    Ce figura de stil !!
    Vezi ca te pun astia iar la perle
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #17
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Oricum pare a fi doar o problema de timp pana-l jigneste urat iar pe Paul sau pe altcineva, parerea mea e ca atunci trebuie dat sanctiune, nici mai devreme, nici mai tarziu. Dar "esti acoperit de regulament" aici desi ofensa nu e pe masura pedepsei, ai dat-o pe stelisme, sa zic asa!
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ce figura de stil !!
    Vezi ca te pun astia iar la perle
    Sunt onorat sa aduc putina destindere de frunti unor oameni necajiti!



    PS: Eu de obicei sunt atent la ce zice Lordliv, si daca-l banezi pt faptu ca-si face uzual clone si-l jigneste pe el, daca asta e reclamatia, atunci pedeapsa poate fi corecta. Insa nu pentru postul acela adresat lu Paul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •