View Poll Results: Pronostic

Voters
8. You may not vote on this poll
  • 1

    4 50.00%
  • x

    1 12.50%
  • 2

    3 37.50%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 84

Thread: Etapa 7 play off: FC Steaua - CFR 1-1

  1. #22
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    vezi, cum nu ai mai tinut cu ei cum au dat semne de revigorare

    auzi, daca te rog, poti sa tii si cu dinamo sezonul viitor?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #23
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    asta e bine. tu tineai si cu Petrolul si uite unde au ajuns
    Bobi este un fel de Zalau, hau, hau, hau. Si el, la fel ca si progresistul-rapidist, a tinut sau tine cu mai multe echipe. La inceput a fost cu Craiova adevarata, cea a lui Mititelu, apoi, fiind de loc din Ploiesti, iar Petrolul avand o evolutie buna, a sustinut echipa din orasul natal, insa in acelasi timp sustine orice formatie care se bate la campionat cu Steaua. Evident, si acesta este o specie de frustrat.

    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    CFR-ul n-a reusit sa duca un meci pana la capat. Desi au condus aproape in toate meciurile, pe final au fost egalati.
    Pt ca nu-l suport pe MM-ul iar meciul Iasi - CFR Hategan a viciat rezultatul, ma vad nevoit sa tin cu CFR 1907.
    Vezi ca CFR-ul, pe care acum il sustii cu atata inversunare, a dat gol din ofsaid cu Iasul. Daca cunosti regula ofsaidului, uitat-te mai bine la faza si ai sa observi ca am dreptate.
    Last edited by Duba; 25th April 2018 at 13:47.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #24
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Merg pe mana CFR ului.

  4. #25
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    asa, calca-i pe membre, da-i dreacu de branconieri...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  5. #26
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Bobi este un fel de Zalau, hau, hau, hau. Si el, la fel ca si progresistul-rapidist, a tinut sau tine cu mai multe echipe. La inceput a fost cu Craiova adevarata, cea a lui Mititelu, apoi, fiind de loc din Ploiesti, iar Petrolul avand o evolutie buna, a sustinut echipa din orasul natal, insa in acelasi timp sustine orice formatie care se bate la campionat cu Steaua. Evident, si acesta este o specie de frustrat.
    In timp ce tu ramai constant in atitudine: marlan, grobian si acritura.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  6. #27
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    In timp ce tu ramai constant in atitudine: marlan, grobian si acritura.
    Ia zi-mi gazare, este ca s-a jucat pe bune meciul cu Viitorul???? Este ca si cel din campionatul regulat de la Bucuresti s-a jucat tot la fel de corect???? Hai scoate unghia ca faci buba!
    Last edited by Hingherul; 25th April 2018 at 15:04.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #28
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Duba, te rog! ai destui ultrasi cu care sa vorbesti asa. Bobi nu e printre ei!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #29
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Duba, te rog! ai destui ultrasi cu care sa vorbesti asa. Bobi nu e printre ei!
    Nu prea mai sunt, din pacate!
    Hingherule, habar n-ai, asta-i un antistelist bolnav. Nu stii cate nopti nedormite are cand Steaua castiga in Europa sau ia campionatul. Mai mult, abereaza fara rost sau, cine stie, o fi manipoulat de mizeriile din presa gen Decebal Radulescu.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #30
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai si ii dam la gioale acum ca e antistelist? pe mine trebuie sa ma linseze rasii pe strada ca sunt antidinamovist?
    asta e si frumusetea fotbalului. ca nu toti tin cu aceeasi echipa.
    problema ta e ca pastrezi acelasi ton si acelasi limbaj cu toata lumea care nu tine cu Steaua. parca te si vad cum ai face prapad pe gimnastica printre fetele alea ca nu sunt steliste de mici
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #31
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ia zi-mi gazare, este ca s-a jucat pe bune meciul cu Viitorul???? Este ca si cel din campionatul regulat de la Bucuresti s-a jucat tot la fel de corect???? Hai scoate unghia ca faci buba!
    Hai mars. Becali si Hagi au aranjat o droaie de meciuri intre ei (intre Steaua si Viitorul).
    Hagi mi se pare mai parsiv decat Becali. Se agita si joaca teatru pe margine pentru a deruta oamenii, desi el e inteles cu Gigi asupra rezultatului.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  11. #32
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Bobi, lasa fotbalul ca iti rupe Duba fasu!
    hai pe politica sa iti dau eu la gioale
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #33
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Hai mars. Becali si Hagi au aranjat o droaie de meciuri intre ei (intre Steaua si Viitorul).
    Hagi mi se pare mai parsiv decat Becali. Se agita si joaca teatru pe margine pentru a deruta oamenii, desi el e inteles cu Gigi asupra rezultatului.
    Vai de soarta ta. Nu intelegi absolut nimic din ce se intampla in fotbal. De fapt ti-am mai spus acest lucru si vad ca nu intetezi sa aberezi. Grav, f. grav ca ti-ai pierdut atatia ani degeaba neipricepand mai nimic din jocul de fotbal. Baga la dovleac, Hagi a jucat si joaca numai si numai pe teren. Numai astfel jucatorii sai pot progresa, pot ajunge sa fie vanduti cu bani buni. De de 1 an, poate 2, are echipa sa se bata de la egal la egal cu Steaua. Pana acum 2 ani echipa era la ani lumina de formatia care se califica an de an in grupele cupelor europene, asa ca acele 6-7-8 victorii la rand erau absolut normale comparand valoarea celor doua echipe.
    Aberezi, aberezi, aberezi, Hagi traieste pt. fotbal. Nu te pricepi nici la teatru. Hai ca-mi pierd timpul cu un ignorant ca tine.
    Last edited by Duba; 25th April 2018 at 15:32.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #34
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    .....
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  14. #35
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Hagi a jucat si joaca numai si numai pe teren.
    Luni, 20 Mai 2013 STEAUA - VIITORUL 2-5 Blat.
    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/scan...fa-399130.html
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  15. #36
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    poti sa-ti iei adio de la fasul ala
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #37
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    poti sa-ti iei adio de la fasul ala
    Tu esti normal, nu exista fotbalist care sa nu fi participat la o intelegere, la un blac mai mic sau mai mare.
    Viitorul lui Hagi, "care a jucat si joaca numai pe teren", are istoria presarata cu nenumarate evenimente de acest fel.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  17. #38
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Sambata, 25 mai 2013. Dinamo - Viiitorul 2-3.
    Dupa ce au invins in deplasare Steaua cu 5-2, pustii lui Hagi au reusit sa invinga si Dinamo cu 3-2, rezultat care le asigura si matematic ramanerea in Liga I. Si asupra acestui meci insa au planat suspiciuni de "blat".

    https://sport.hotnews.ro/stiri-fotba...nerea-liga.htm
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  18. #39
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    suspiciuni!!!

    blaturi in toata regula, gigi aplauda iar amaratii din groapa aia cu coada pe sus. ei nu, curati ca lacrima cum ii stie toata lumea.

  19. #40
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    suspiciuni!!!

    blaturi in toata regula, gigi aplauda iar amaratii din groapa aia cu coada pe sus. ei nu, curati ca lacrima cum ii stie toata lumea.
    Macar tu esti corect. Pretenul Duba spune de Hagi ca a trait intr-o lume idilica, presarata de corectitudine si verticalitate.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  20. #41
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Se pare ca s-au pus de acord in privinta arbitrului strain.

  21. #42
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    1 solo si terminam cu acest fiasco numit petrescu si bisericutza din vestiar.

    de-asemena, este vremea sa ne intoarcem in gruia noi astia strungarii, turnatorii de feroase si legumicultorii din 16 februarie cluj - sa miroase iar a sudoare printre miresmele de liliac.
    sa sutinem micuta echipa.
    echipa a 2-a a clujului.

    mergeti ma pe moina toti marii ceferisti din tribune - zalauani, moroseni, bistriteni, etc.
    atentie ca acolo nu merge cu "**** u" - se mai simte usor si buiestru denimul din chelia lui lazareranu, spray-ul de farmec din subsoarele lui mesaros, iosif muresan si muzsi.
    se mai aud printre fosnetele plopilor de la sportul si de pe donath injuraturile lui dan anca.
    asa ca mai bine mergeti acolo.

    si mucles.

    clujul nu este pregatit, inca, pt voi.

    protest off topic, dar mi-e dor...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •