View Poll Results: Viitorul - FCSB

Voters
3. You may not vote on this poll
  • 1

    0 0%
  • x

    1 33.33%
  • 2

    2 66.67%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 64

Thread: Etapa 6 Play-Off: Viitorul - FCSB 2-2

  1. #1
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

    Etapa 6 Play-Off: Viitorul - FCSB 2-2

    Sambata, 21 aprilie, ora 20.45.

  2. #2
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Egal.

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,366
    Reputatie
    0
    Viitorul - Steaua in Liga 1.
    17 jocuri - 3 victorii Viitorul - o remiza - 13 victorii Steaua.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #4
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Mai are rost sa spunem ca o sa fie omenie iar si la meciul asta?
    2 solist si toate datoriile rejelui catre cioban sunt acoperite

  5. #5
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Mai are rost sa spunem ca o sa fie omenie iar si la meciul asta?
    2 solist si toate datoriile rejelui catre cioban sunt acoperite
    Da, ma, omenie, asa cum a fost si in cei 9 ani si jumatate (19 mecuri) in care n-ati batut Steaua. Mai ai ma frati pe acasa? Vai de soarta ta de frustrat!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #6
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Ce legatura e intre ce am zis eu si ce ai raspuns tu...doar tu stii
    Ma rog, nu e prima data cand te legi de familia mea. Pot sa te sanctionez, pot sa te injur inapoi sau pot sa te ignor in continuare prefer sa te ignor, mi-e greu sa cred ca poti sa te mai schimbi acum. Daca tie iti face placere sa te iei de familiile altor useri poti sa te gandesti putin care dintre noi e cel frustrat

  7. #7
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Ce legatura e intre ce am zis eu si ce ai raspuns tu...doar tu stii
    Ma rog, nu e prima data cand te legi de familia mea. Pot sa te sanctionez, pot sa te injur inapoi sau pot sa te ignor in continuare prefer sa te ignor, mi-e greu sa cred ca poti sa te mai schimbi acum. Daca tie iti face placere sa te iei de familiile altor useri poti sa te gandesti putin care dintre noi e cel frustrat
    Nu m-am luat de nicio familie. M-am luat de tine. Ai minte putina si esti manipoUlat/intoxicat de mizeriile din presa romaneasca in frunte cu Decebal Radulescu.
    Legatura intre ceea ce ai spus tu si ce ti-am raspuns eu e urmatoarea, baga bine la dovleac: tu insinuezi ca in cel 17 meciuri Hagi s-a dat la o parte, iar eu ti-am dat un contraexemplu cu o perioada mai mare - 9 ani si jumatate -, mai precis 19 partide, in care gloabele tale, actualmente in play-out, n-au reusit sa castige in fata Stelei. Sa inteleg ca in acea perioada fosta echipa a securitatii comuniste, dinamo, s-a dat la o parte. Pricepi ma acum de ce te-am intrebat daca mai ai frati pe casa?
    Last edited by Duba; 21st April 2018 at 17:52.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #8
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Nu stiu cine e decebal radulescu si am impresia ca voi putea trai cu lipsa asta de informatie si in continuare. Nu prea citesc presa sportiva de la noi pentru ca nu imi plac stirile cu titlul de: BOMBA! SPECIAL! BREAKING NEWS! s.a.m.d.
    La partea cu "minte putina" te las pe tine sa te bucuri de senzatia asta
    E a doua postare consecutiva in care te legi de familia mea si de fratii mei. Te simti mai inalt acum?

    Legat de viitorul-fcsb o sa fie blat ma si nu e nici o surpriza. Eu unul recunosc cand e blat la Dinamo-Voluntari, s-a vazut la destule meciuri cum pandelicii s-au pus capra in meciurile cu noi. La voi ramane in istorie faza din timpul campionatului cand rejele l-a schimbat pe Eric ca brazilianul nu stia ca e blat si tot incerca sa marcheze

  9. #9
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Du-te ma si te-mpusca. Esti un ratat. Ti-am desenat ca la clasele primare si tu nu pricepi sub nicio forma. Steaua are valoare ma, s-a vazut ata in Europa aproape an de an. In schimb, voi sau alte echipe care cred ca sunt peste cea mai galonata echipa din Romania se fac de ras in permanenta. Europa inseamna examenul de stat sau licenta cum se spune acum. Noi il luam mai mereu intrand in grupe sau ajungand in primavara europeana. Iar acest lucru se intampla pt. ca Steaua joaca mai intodeauna pe teren spre deosebire de voi, gloabelor. Hai ca ma plictisesti cu frustrarea de care dai dovada ori de cate ori aduci in discutie Steaua. Sa fii iubit si, cine stie, poate-ti vine mintea la cap.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #10
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Ai uitat sa ne zici ca ati castigat si Cupa Campionilor in '86
    Deci nu zici nimic de faza cu Eric, te comporti de parca esti cu psd si incerci neaparat sa ascunzi realitatea.
    Te las in pace sa crezi ca fcsb-ul tau face performanta in europa
    Presupun ca esti deja in drum spre Ovidiu, ca suporter adevarat ce esti si mergi sa iti sustii echipa in asa momente de glorie

  11. #11
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Cupa Campionilor este in vitrina CSA ului. Au aratat-o la derbyul cu Academica.

  12. #12
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    UEFA, in schimb, un organism bine structurat, care stie ce s-a intamplai si intampla cel mai bine in fotbalul european, i-o atribuie FCSB-ului, adica ASA-ului Bucuresti, CSCA-aului, CCA-ului, Stelei Bucuresti. Cum iti explici, pasarico? Iti spun eu: UEFA nu recunoste clonele! Nici pe CSU Craiova n-o recunoste ca si continuitoarea Universitatii Craiova. Sunt doua echipe diferite. Una infiintata in 1948, Universitatea, cealalta acum vreo 5 ani, CSU. Este ca tu este mai dotata la scufita si pricepi????
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #13
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Viitorul: Cojocaru - Mladen, Târu, Ghită, Cr. Ganea - Cicâldau, T. Bălută, Vînă - Mătan, Gavra, I. Hagi
    Antrenor: Gheorghe Hagi

    FCSB: Bălgrădean - Benzar, Planici, Bălasa, Momcilovici - Pintilii, Ov. Popescu - Man, Budescu, Fl. Tănase - Alibec
    Antrenor: Nicolae Dică

    Arbitru: Marcel Birsan
    Last edited by Leo; 21st April 2018 at 21:09.

  14. #14
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Nici pe CSU Craiova n-o recunoste ca si continuitoarea Universitatii Craiova. Sunt doua echipe diferite. Una infiintata in 1948, Universitatea, cealalta acum vreo 5 ani, CSU. Este ca tu este mai dotata la scufita si pricepi????
    FC FCSB e infiintata acum cati ani?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #15
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Treaba ta, o sa te intrebe daca mai ai frati pe acasa

  16. #16
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ce face baietii? e stransi ciorchine sa salute campioana?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #17
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Treaba ta, o sa te intrebe daca mai ai frati pe acasa
    Stiu, m-a mai intrebat. Asa face el de obicei cand se simte ca nu mai are argumente la urmatoarea replica
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #18
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    chiar, mai ai frati?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #19
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Eu nu dar tu vad ca ai bunic
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #20
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cine nu are bunici, sa-si cumpere!

    tineretul impertinent din ziua de azi....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #21
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Viitoreanule de mic, sa nu te aud ca ai schimbat taberele iar si tii cu kktii!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •