Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 83

Thread: EL 17-18 Semifinale

  1. #22
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    a fost penalty pt Salzbourg dar arbitrul e ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #23
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    GOOOL! In sfarsit in PLM! Hai ca mai e timp sa mai dam doua! Acum nu vor mai sta pe 3 linii in careu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #24
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    si la Marseille 2-0
    Njie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #25
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Marseille ar fi bine sa faca 3-0 sa nu pateasca precum Lazio...

    bine Arsenal !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #26
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    si la Marseille 2-0
    Njie
    Foarte bine, ca daca dadea penalty ala pt Salzburg, parca vad ca-i prindea iar pe contra si se termina 1-2.
    Am 1X la Marseille si Arsenal, acum pot spune ca mi-a iesit.

    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    bine Arsenal !
    In conditiile astea 1-0 nu e rau, dar abia 2-0 e bine. Ca de dat gol le vom da in retur.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #27
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    @delaparis - ma uitam acum...un pic socant...nici un club din franta nu are Europa League..in toata istoria...wtf...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  7. #28
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Are PSG ... sau, ma rog Cupa cupelor aia care se poate interpreta azi ca un fel de LE
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #29
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Ca si Arsenal.

    S-a schimbat numele competitiei de 2 ori si noi si Franta n-am reusit s-o mai castigam!
    Last edited by Johnny D; 27th April 2018 at 00:51.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Ce panarame!


    2 fundasi centrali de rasul curcilor: Khoscielny si Mustafi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #31
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Si Wengay exit like a loser, ca si panarama aia de Xhaka ce de la inceput am zis ca e un necunoscut si un rahat, si asa si fu! Urmatorul antrenor n-are decat sa-i arate usa din dos, aia pe care va iesi si Wenger.
    Si-a mai adus un rahat ala de la Deportivo, de la inceput am zis ca e un kkt, si asa si fu, atrenor penibil rau de tot! Bucuria e maxima ca pleaca de aici. A avut acel bulan incredibil cu generatia aia fabuloasa Henry, Pires, Overmars, Vieira care-i castigau meciurile de unii singuri, el n-are nici o treaba, m-am lamurit azi. L-a tinut pe kktu ala de Welbeck tot meciu cand era clar ca trebuia scos in minutu 70 si bagat Iwobi. Nici o treaba! AFARA! La fel Kolasinac daca ai, bagi in locu panaramei panaramelor de Xhaka, ala n-are absolut nimic in comun cu fotbalu, doar Wengay a putut sa vada in ala fotbalist de PL, si mai mult, de Arsenal!



    Sa nu faci nici o schimbare tot meciul.... AFARA de pe Emirates in Europa in seara asta, cu bucurie maxima ca e un habarnist notoriu! Si in curand afara de la Arsenal, sa nu mai aud de carpe de genu asta de oameni care nu stiu muta sa castige un meci acasa impotriva unei echipe care sta cu curu in careu tot meciul si mai ai si om in plus din minutu 9 fiind cea mai ofensiva echipa din competie in meciuri fara miza!



    Urmatoru antrenor nu m-ar deranja sa dea tot lotul afara, poate mai sunt cativa jucatori care ar merita tinuti. Insa sunt putini si greu de recunoscut.
    Last edited by Johnny D; 27th April 2018 at 01:06.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #32
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Are PSG ... sau, ma rog Cupa cupelor aia care se poate interpreta azi ca un fel de LE
    ma refeream la EL nu la Cupa Cupelor..

    iar Arsenal si Wenger isi mentin reputatia de glume...

    ai o sansa ca asta si nu profiti...evident cu gol luat de cascadorii rasului...

    indraznesc sa spun ca Arsenal deja este eliminata...

    mai multe sanse are salzburg sa se califice cu marseille in retur sa intoarca 0-2 decat are arsenal la atletico..
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #33
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Cam asa ceva. Tre sa dam minim 2 goluri acolo daca aici n-am fost instare... E greu de crezut insa ca nu se vor deschide si ca vor parca autobuzul si la ei acasa, chiar daca au scor de calificare. Doar pur teoretic pare posibil, la ce panarame de jucatori avem in meciuri cu miza, practic ar fi mai usor sa-i batem cu 10-0 in amical decat sa intoarcem un astfel de fiasco de proportii gargantuene de pe Emirates.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #34
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    nu, nu se vor deschide...0-0 va fi in retur..
    oamenii au eliminat aparandu-se de 2 ori pe Barcelona si odata pe Bayern Munchen...

    echipa mai cinica si mai urata ca Atletico rar vezi...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #35
    sport legend polat's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    world
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    mosu de la tunari spera ceva dar un trofeu european din parti.poate in alta lume!

  15. #36
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    nu, nu se vor deschide...0-0 va fi in retur..
    oamenii au eliminat aparandu-se de 2 ori pe Barcelona si odata pe Bayern Munchen...

    echipa mai cinica si mai urata ca Atletico rar vezi...
    Eu zic ca mai avem sanse de calificare 1%, cam cat ne dadeai tu inainte de dubla! Mizez pe un singur lucru: nu vom avea presiune, tocmai pt ca suntem ca si eliminati la cum se simt treburile. Doar doar se simt, deoarece practic vorbind, suntem doar la o jumatate de gol in spatele lor, fizic nu e cine stie ce. Doar mental.


    Ceva-n gen Juventus daca vrei, desi nu ne putem compara cu ei, cred ca tocmai de aia i-ar fi eliminat pe Real daca nu i-ar fi furat arbitru ca-n codru, tocmai pt ca erau ca si eliminati inainte de retur si n-aveau presiune.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #37
    sport legend polat's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    world
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    arsenal nu va misca la madrid.mai ales ca va intra si ogica la gazde .atletico merge mai departe si chiar va castiga trofeul!

  17. #38
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Am intrat sa rād de Arsenal. )))

  18. #39
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Ei lasa, am fost penibili intr-adevar, dar nu e tocmai ca si cum am fi terminat pe 11 in PL campioni fiind, de fapt si rupti in gura fiind!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #40
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    In retur, cred ca Arsenal o ia cu 1-0.
    Nu stiu in ce situatie era Arsenal in '96, ca atunci eram cu Inter, dar nu stiu daca s-a considerat vreodata echipa de top cu 3 titluri si nici un trofeu european.
    Au avut si ei o generatie de exceptie, ca Romania si la fel ca si noi, n-au stiut sa mearga pana la capat.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  20. #41
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    vad doar 2 rezultate in retur...1-0 sau 0-0...atat.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #42
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    Simeone dovedeste inca o data ca e un antrenor de top , sa joci aproape tot meciul cu Arsenal in inferioritate numerica , sa fii condus si sa reusesti sa egalezi nu e putin lucru
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •