Results 1 to 17 of 17

Thread: Abuzurile lui Sevilla si Hingherul

  1. #1
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0

    Abuzurile lui Sevilla si Hingherul

    Daca tot a fost doar o gluma de 1 si 2 aprilie faza cu Hingherul scos de la moderare, propun macar sa vedem cine castiga concursul de "Abuzorul mic" premiu decernat lunar si "Abuzorul mare" decernat anual intre cei 2. Sunt sigur ca vor face tot posibilul cei 2 sa nu dezamageasca concurenta. In plus, daca thread-ul abuzurile moderatorilor are atata succes, aici e garantat!


    Sa-ncepem monitorizarea centralizata, zic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #2
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Cred ca o sa fac si eu un thread " idiotul mic si idiotul mare " ...inca nu m-am hotarat in ce ordine sa va pun pentru ca nu stiu la sevilla cu hingherul cum e...dar la voi e lupta stransa rau!

    Ce este trist, este ca daca la Higherul a fost o gluma de 2 zile...la voi nu e nici o gluma,din pacate!
    Last edited by iulian; 3rd April 2018 at 09:16.
    Free Sevilla!!!!

  3. #3
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Buna dimineata. Se spune "abuzator", nu "abuzor"

    Extrapolez putin. Cum se spune? "Zalauan" sau "Zalaioan"
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Si succesul e garantat!
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Ce este trist, este ca daca la Higherul a fost o gluma de 2 zile...la voi nu e nici o gluma,din pacate!
    Vedem noi gluma cand vor incepe oamenii abuzati sau cei care sesizeaza abuzurile sa posteze.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Este vorba despre mine si Paul si e ultima data cand accept rahaturi de la tine.
    Pai si sa semnalam primul abuz !!!!!!!! babaiatule ...daca tu te consideri idiot e problema ta!! Unde vezi tu ca am scris eu ceva de tine sau de dementul celalalt ?????????

    Deci motiveaza-ti foarte bine abuzul impotriva mea ca jar mananci.

    PS rog un moderator cu scaun la cap sa modifice abuzul astuia.Multumesc.
    Free Sevilla!!!!

  6. #6
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ionete, te cam joci cu focul cu warn-uri alea date pe unde nu-ti fierbe oala! Ca tot vorbeai de provocari...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Ce rost are rhd asta ?
    Parca era unul pe admin unde se pot semnala abuzuri

  8. #8
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    vrea Ionel sa-si expuna prostia.

    poate ii mai explici o data cum e treaba cu moderarea, cu abuzurile de butoane si cu provocarile, ca el s-a pisat pe carta moderatorilor si nu o mai poate citi.

    ieri, cu warn-ul ala de guster nu a facut decat sa il provoace pe Seviila sa injure si apoi sa isi ia un punct pentru asta. azi vad ca o incearca la fel cu Iulian!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  9. #9
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Ion se simte nebagat in seama pesemne...si s-a gandit el sa faca si un abuz micut intre timp.
    Ba,ioane ... daca tii cu tot dinadinsul te bag primul pe lista in threadul ala...dar acum fii baiat cuminte si da reverse la infractiune, ca a fost ceva gresit doar in capul tau
    Free Sevilla!!!!

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Nu e infractiune, e doar warning! Ar fi fost infractiune daca era 100% clar despre cine e vorba, asa doar ca stim noi intre noi ramane warning.
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    ieri, cu warn-ul ala de guster nu a facut decat sa il provoace pe Seviila sa injure si apoi sa isi ia un punct pentru asta. azi vad ca o incearca la fel cu Iulian!
    Merita 2 infractiuni pentru ce-a facut acolo, nu doar warning. Si cu ce-a facut dupa, minim 4 in total. Sa fie multumit c-a scapat usor.
    Dar nu va mai scapa pe viitor, eu doar un warning dau per user, spre deosebire de tine care nu dai nici unul inainte de pedeapsa ca te doare-n paula de unii useri si nevoile lor, apoi urmeaza pedeapsa pt abuzorii de limbaj catre alti useri.


    Mai pe ocolite, mai pe shleau, Sevilla and Iulian have been warned.
    Last edited by Johnny D; 3rd April 2018 at 12:19.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #11
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    eu doar un warning dau per user
    Vezi ca mie mi-ai dat doua. Nici pe degete nu mai stii sa numeri, prostacule?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Deci esti suparat c-am uitat de primul si trebuia sa-ti dau infractiune in loc de-al 2-lea?

    A rezolvat Delaparis, continua tot asa.

    Chestia e ca de obicei e bine sa dai warning initial cand se-ncepe o pagina noua, dupa luni si luni, si daca nu pricepe omu, atunci treci la sanctiuni aspre.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ionete, cand ti-a explict delaparis cum sta treaba cu moderarea pe sectiuni unde nu esti moderator, a facut greseala sa iti explice ca unui om normal. si normal ca nu ai inteles

    cand esti undeva unde nu e moderator online, si asisti la un scandal, daca vezi ca nu merge sa il aplanezi, dai ban ca ultima solutie ca sa opresti galceava. cand revine moderatorul de pe sectiune, e decizia lui daca iti lasa bann-ul dat sau daca da sanctiune!
    nu te apuci sa dai tu warning ca sa iriti userul si mai rau, sa te injure pe buna dreptate si apoi sa primeasca sanctiune (cum ai facut ieri cu Sevilla)!
    deci, ori banezi direct daca situatia o cere, ori iti cauti de lucru prin sectiile de pediatrie! stiu ca pare simpu din exterior dar nu e chiar asa usor sa fii moderator. si partea trista cu tine e ca esti in continuare in lumea ta. nu ai nicio treaba cu moderarea.
    te-ai pisat pe carta aia si la propriu. ori asta mi se pare mult mai grav decat orice abuz.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,449
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Ionete, cand ti-a explict delaparis cum sta treaba cu moderarea pe sectiuni unde nu esti moderator, a facut greseala sa iti explice ca unui om normal. si normal ca nu ai inteles
    Sfaturi de la abuzatori care intra pe Subiecte Sensibile si dupa ce-si bat joc de unicul user care posteaza serios acolo ii mai si dau ban repetat desi nu e sectiunea lor, n-am nevoie! Mersi de incercare, mai incearca anu viitor!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #15
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Copy/paste nu e serios. Eventual, plagiator.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  16. #16
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    eu nu iti dau sfaturi. scriu astea doar ca sa ii crape obrazul de rusine parizianului ca te-a propus


    apropo de inteligenta ta, le-ai spus oamenilor ca esti atat de pasionat de dialog incat continui sa raspunzi si sa scrii pe threaduri mutate de mult in cosul de gunoi de pe RA?
    si nu sa vorbesti cu moderatorii ci sa dai replici userilor care nu mai vad postarile alea
    Last edited by Hingherul; 3rd April 2018 at 13:12.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #17
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,359
    Reputatie
    0
    Inchis!
    Aveti threadul reclamatii, plangeri si loc de dat cu capul!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •