Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 154

Thread: In atentia lui Vadim!!!!

  1. #1
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0

    Exclamation In atentia lui Vadim!!!!

    Am tot stat si am luat-o pe toate partile (analiza, perversilor). Se pare ca eu sunt cel care tine forumul pe loc, ba chiar il omoara lent, dupa spusele unora. Chinnezu spune ca nu poate sta de vorba cu mine pentru ca este intimidat de albastrul meu stralucitor. Timache, nu mai stiu ce tot comenteaza si el pe acolo ca nu are loc de mine. Ionete, el nu prea stie exact ce anume il supara la mine dar insista ca il supara ceva legat de discriminarea nebunilor in spatiul public. Andrei... deja a dat doua dume bune in ultimele doua zile. Deci pare sa isi reintre in forma
    Drept urmare, prieteni si dusmani, va anunt ca am decis! Forumul trebuie sa traiasca, sa se inmulteasca si sa perpetueze threadurile lui prin toate cotloanele internetului! Fara istericale, fara tragedii, fara lacrimimogene telenoviste, RENUNT LA MODERARE!
    Dar nu renunt la forum. O sa va capacesc de acum inainte si mai abitir! Si o sa va usture pentru ca nu veti mai avea scuza ca va abuzez din functia de moderator! Adica, la randul vostru o sa trebuiasca sa o dati parte in parte cu mine nu sa fugiti pe "administrativ" si sa va etalati acolo juliturile
    Multumesc Delaparis pentru sustinere, Leo, Dario si milioanelor de fani (albastriti sau nu) care m-au sustinut si au fost alaturi de mine in incercarea de a face forumul un loc unde buna dispozite sa primeze. As mai fi stat sa duc treaba pana la capat dar am obosit. Cel mai al dracu te obosesc acuzele nedrepte. Sau poate sunt eu un soi de Don Quijote si nu vad ca, in incercarea de a face bine, fac mai mult rau.
    Multumesc Zirkon Media!
    Multumesc www.ziare.com
    Multumesc anticipat, Vadim pentru scoaterea de la moderare cat mai repede! Nu de alta dar avem un forum care sta sa renasca! Si culoarea mea il tinea in loc.

    E ultimul meu mesaj ca moderator. O sa revin cand o sa fiu decolorat. Si jar mancati


    Hingherul nu moare, Hingherul se transforma!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #2
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    E beat, e sambata

    Vedeti mai ce ati facut voi astia Johnny, Tim si Lordliv? Pleaca Hingherul
    Forumul moare acum

    Bun. Daca Hingherul pleaca sincer plangem multi pe aici. Daca nu pleaca sincer plangem multi pe aici. Adica ce?
    Ce lacrimogena expresie estem ?
    Cine este Hingherul?

    ... forum estem
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #3
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Il rog pe Vadim sa fie atent la acest thread, chiar daca Hingherul, desi eu ii zic una, el intelege alta in ceea ce ma priveste
    "INTERZIS"!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Citind asta :

    "Hingherul nu moare, Hingherul se transforma!"

    Intreb sincer ca si "milioanele de fani":
    In ce?

  5. #5
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai ce facem, lasam pe pulica sa zburde liber?
    Io imi bag pulla in el de forum, in cazul asta.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  6. #6
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Pai ce facem, lasam pe pulica sa zburde liber?
    Io imi bag pulla in el de forum, in cazul asta.
    Asta inseamna ca nu mai injuri o data la cateva postari?Si nu vom mai fi obligati sa vedem tot felul de instrumente folosite la facut pisu pe forum?
    "INTERZIS"!

  7. #7
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Asta inseamna ca in curand o sa ramai singur cu dilimandrosul domnul chinna , hai sa facem pariu ca o sa il regreti amarnic pe Hingherul , in cazul in care chiar o sa plece.
    Free Sevilla!!!!

  8. #8
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Dar Hingherul nu pleaca niciunde.
    Voi chiar nu cititi ce se scrie?

    Si nu raman eu singur cu Paul, stai linistit.Mai exista modetratori pe forum.Bine, si un supermoderator, dar in el cu greu poti crede, ca zice una si dupa...
    De exemplu: in locul Hingherului putem propune un anumit Alex moderator pe VP
    Ar fi ceva, nu?
    "INTERZIS"!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Se mai poate intampla ca tu bhai iulica, bhai sevilica, bhai cipulica, bhai novacelul - adica catastrofele acestui forum - si o spun cu toata responsabilitatea anilor petrecuti aici - sa va dati seama ca sunteti nulitatile OLS. Nu exista o postare inteligenta pe care o puteti afisa. Doar ura. E tot ce stiti. Si un forum nu e facut pentru jivine. Este facut pentru oameni.
    Delaparis, Leo, delaoltenia, Chinna, Johnny, Tim, Bobi, de ce nu posteaza mizerii ca voi? E cam greu sa-mi raspundeti.

  10. #10
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0
    Este 1 aprilie. Nu m-ai pacalit.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    REPET : bhai iulica, bhai sevilica, bhai cipulica, bhai novacelul - adica singurele catastrofele ale acestui forum.

    Voi ati adus ce-i mai infect lucru pe acest forum : URA. Ati reusit sa faceti ce nu au reusit multi : sa reinventati rautatea morbida. Sa faceti ca oamenii normali sa nu se mai simta la ei acasa.

    De aceea ar fi bine sa plecati in alta parte. Oriunde, dar nu aici.

  12. #12
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Asta inseamna ca in curand o sa ramai singur cu dilimandrosul domnul chinna , hai sa facem pariu ca o sa il regreti amarnic pe Hingherul , in cazul in care chiar o sa plece.
    Nu vrea nimeni sa plece, doar sa plece din functia de moderator! E un user f bun, un moderator execrabil!



    De fapt nu m-ar deranja sa ramana moderator, atat timp cat i se iau posibilitatile de-a mai da bann sau sanctiune. Abuzeaza intr-un mod absolut oribil de aceste "facilitati" de moderator. Asta l-ar mai obliga si pe el sa-nvete sa foloseasca o arma ascunsa pe care nu cred c-o cunoaste, si anume "edit"-ul! Si poate in timp chiar ar deveni un moderator asa cum trebuie un moderator sa fie!
    Last edited by Johnny D; 1st April 2018 at 15:57.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #13
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    felicitari Hinghi pentru decizie.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #14
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Si de la mine! Imi era simpatic inainte, acuma mi-e de-a dreptul drag!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. 1st April 2018, 18:38
    Reason
    PUHOI

  16. #15
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Buna pacaleala !!!!
    Da` ne-ai pacalit pe toti !! Acum sa vezi dilimandrosu cum ia doza dubla din cauza ta si , bai,ioane o sa-si dea palme ca deja jubila
    Free Sevilla!!!!

  17. #16
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Si amu, ca e gata ziua de 1 aprilie, stati linistiti.
    Hingherul nu va renunta la moderare.
    Nu pentru ca nu s-ar putea.Ci pentru ca nu ar vrea.
    E simplu.
    "INTERZIS"!

  18. #17
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Buna pacaleala !!!!
    Da` ne-ai pacalit pe toti !! Acum sa vezi dilimandrosu cum ia doza dubla din cauza ta si , bai,ioane o sa-si dea palme ca deja jubila
    Mah, deocadmata tot asa e, nu vad sa se fi schimbat ceva, poate tu vezi altfel! I-am propus sa-l lase in pace pe thread-ul sau ca armistitiu, n-a vrut, acu s-ar putea sa-l lase in pace de tot!

    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Si amu, ca e gata ziua de 1 aprilie, stati linistiti.
    Hingherul nu va renunta la moderare.
    Nu pentru ca nu s-ar putea.Ci pentru ca nu ar vrea.
    E simplu.
    Macar de pacalici sa fie Paul linistit, si tot am castigat ceva!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #18
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,607
    Reputatie
    0
    Vadim gata cu pacaleala.

  20. #19
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Hingherul daca vrea sa fie debanat trebuie sa renunte la sanctiuni abuzive
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #20
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,450
    Reputatie
    0
    In cazul asta cred ca mai bine-l faceti user, desi chiar si atunci va cauta din rasputeri ceva metoda sa poate abuza "regulamentar"!


    Pana una alta, joke's on him, ca nici user nu mai e!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #21
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Hingherul va pacaleste, renunta la moderare si trece la nivelul urmator: administrare.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •