View Poll Results: Merita Hingherul sa mai ramana moderator pe OLS?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Da...de unde!

    3 27.27%
  • NU!

    0 0%
  • Nu stie ce e aia politica!

    0 0%
  • Aici voteaza toti cei care nu il vor moderator!

    0 0%
  • Aici voteaza Hingherul!

    2 18.18%
  • Ok...sa ramana moderator!-optiune ca sa nu existe discriminare!

    3 27.27%
  • Sa nu ii mai poata da bann lui Paul!

    1 9.09%
  • DA

    2 18.18%
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 153

Thread: Fara Hingheri in functii publice...pe OLS!

  1. #85
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Tu si bunul simt. Injuri ca un birjar, jignesti pe toata lumea dupa bunul plac. Nu esti tu in masura sa faci pe moralistul.

  2. #86
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Si Gioni ar trebui sa-si dea demisia.
    Cum pot eu sa traiesc fara sa fiu moderator, asa poate sa traiasca si el.
    Daca il scoate cineva pe ba,ioane de la moderare ii ia 15 ani din viata, esti nebun ?
    Facem pariu ca si-a trecut si in CV " Moderator OLS" ????
    Free Sevilla!!!!

  3. #87
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Concret, cu ce abuzeaza?

    E atat de usor sa citesti si sa fii informat.
    Multumesc pentru detalierea regulamentului.
    Cat despre abuzuri...nu cred ca e cazul sa le insir eu.Toata lumea a vazut cum il considera pe Paul: si daca merita si daca nu, e mingea lui de ping-pong.Aplica regulamentul cand are si cum are el chef.Nu e ok pt moderare asa ceva.E corect ce face?
    E un punct de vedere extrem de simplu.
    "INTERZIS"!

  4. #88
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Tu si bunul simt. Injuri ca un birjar, jignesti pe toata lumea dupa bunul plac. Nu esti tu in masura sa faci pe moralistul.
    Esti cazuta in cap rau de tot. Nu jignesc decat abuzori si orbi la abuz, atat. Daca te-am jignit, te-ai regasit intr-una din cele 2 categorii.



    Hai sa vorbim la obiect. Sevilla continua sa abuzeze, ce face regulamentul ala? Ii da 2-3 puncte? Ala trebuie ejectat imediat ce-si bate joc de forum si useri. Si useri ca Lordliv lasati liberi pana in momentul cand fac la fel. Eu nu l-am vazut in viata vietilor mele facand asa ceva ce face liberul Sevilla!

    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Daca il scoate cineva pe ba,ioane de la moderare ii ia 15 ani din viata, esti nebun ?
    Facem pariu ca si-a trecut si in CV " Moderator OLS" ????
    Am vrut sa fac targul acu vreo 2 luni, daca iese Higherul, ies si eu. Nu l-a acceptat nimeni.
    Acum ca abuzorul a iesit singur, e si mai bine ca nu mi-a acceptat nimeni targul. EXCELENT!




    Desi, eu nu cred inca, cred ca visez. E doar un 1 aprilie ultraextins pt placerea publicului!
    Last edited by Johnny D; 2nd April 2018 at 13:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #89
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Multumesc pentru detalierea regulamentului.
    Cat despre abuzuri...nu cred ca e cazul sa le insir eu.Toata lumea a vazut cum il considera pe Paul: si daca merita si daca nu, e mingea lui de ping-pong.Aplica regulamentul cand are si cum are el chef.Nu e ok pt moderare asa ceva.E corect ce face?
    E un punct de vedere extrem de simplu.
    Ba e cazul sa le insiri. Chiar sunt curioasa. ce ai de reprosat concret.

  6. #90
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Lipsa ta de atentie ar fi una.


    De unde dracu vrei sa scoata acuma chefurile Hingherului cand i-a dat cate 24 de ore de vre 24 de ori in decurs de vreo 3 luni?
    Cu niste momente cand a fost mai mult de 24, ceva asteptari dupa colt la infractiuni, calculate cu malitiozitate si o atentie iesita din comun.
    Ba chiar l-a tinut in suspans la un moment dat vreo 10 zile ca-i da ultima infractiune ca e la o infractiune de ban permanent si i-a dat-o, tot pe degeaba.
    Esti cazuta in cap mai rau decat credeam!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #91
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Pai tu nu ai ncitit pana acum?
    1.Tratamentul aplicat lui Paul.(de multe ori nici nu a anuntat de ce si cum ia bannul...a, de cele mai multe ori).
    2.Toleranta fata de anumiti useri care jignesc.
    3.De aici rezulta lipsa de impartialitate.
    4.De aici rezulta faptul ca modereaza dupa bunul sau plac, dand avertismente si bannar doar cui si cand ii convine.
    Ce e asa greu de priceput de ce il acuz?
    Vrei cazuri concrete?Pune-l pe Sevilla sa caute prin arhiva lui.Eu nu imi pierd vremea sa evidentiez evidentul.

    P.S.: nu ma intelegeti gresit.Nu il acuz pe Hingherul de prostie sau de altceva.Departe de mine gandul.Il acuz doar de cele enumerate mai sus.
    "INTERZIS"!

  8. #92
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Nu esti capabil sa discuti civilizat cu nimeni. De ce ma jignesti, ciudatule? Hai cu argumente clare. Nici tu si nici chinezu nu aveti nimic clar. Regulamentul asta asa cum este va da in cap.

  9. #93
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ia sa te vad care e mai jignire apelativul "cazut in cap" sau "ciudat"? Si care si-a pronuntat apelativul primul, tu sau eu?
    Ia sa te auz, cat se poate de clar, pe ce facem aici, nu pe povesti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #94
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Nu esti capabil sa discuti civilizat cu nimeni. De ce ma jignesti, ciudatule? Hai cu argumente clare. Nici tu si nici chinezu nu aveti nimic clar. Regulamentul asta asa cum este va da in cap.
    As dori sa il intreb pe parizian: a respectat Hingherul regulamentul ca si moderator?Sau nu.

    Si sa spui ca nu avem nimic clar...e ca si faza cu sustinerea ta fata de Sevilla.Fara suparare.Si ai vazut unde s-a ajuns.
    Tocmai iti explicam ce si cum.Daca alegi sa nu vezi lucrurile asa cum sunt, e strict problema ta.Nu inseamna ca gresesc.
    Si aici imi dau iarasi dreptate: ignoranta celor care pot sa faca cevavis a vis de aceasta problema e bazata pe...ce?Faptul ca unii din voi va intelegeti bine cu Hingherul, nu inseamna ca nu greseste.

    Hai sa fim seriosi.Abia astept sa discut cu el ca simplu user Ii fuge bibilica mult si duce la glume.Ar fi...perfect
    "INTERZIS"!

  11. #95
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Hai sa fim seriosi. Ai aparut dupa o absenta de cativa ani de zile si ai inceput sa tragi la raspundere pe unul si altul. Ideea principala este sa ne simtim bine postand pe acest forum. Tu cum contribui la asta?

  12. #96
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Nu trag la raspundere pe nimeni.Doar constat.
    Cum contribui?Pai nu sunt SI eu ala care doreste sa se inceteze cu jignirile alea urate?Nu sunt SI eu ala care militeaza pentru corectitudine din partea moderatorilor?
    Si ajunge atat.Nu merita ols-ul mai multe din partea mea

    P.S.: de ce nu mai vad in poll cine si cum a votat????
    Si poll-ul meu a fost modificat?????
    De ce pnm nu imi lasati thread-urile in pace?Asta nu se considera abuz?
    Faceti-va voi thread-uri.Nu le mai editati pe ale mele.
    Last edited by chinna tm; 2nd April 2018 at 13:55.
    "INTERZIS"!

  13. #97
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Faptul ca unii din voi va intelegeti bine cu Hingherul, nu inseamna ca nu greseste.

    Hai sa fim seriosi.Abia astept sa discut cu el ca simplu user Ii fuge bibilica mult si duce la glume.Ar fi...perfect
    Corect, insa vezi tu de ce sar astia=lume cu curu-n sus? Ca i se ia din autoritate, nu mai apare asa cu sacoul mov si cu camasa bej daca nu mai e moderator, pare un simplu amarastean de rand si nu place la lume. Lume vrea sa stie ca are un abuzor shef care cand lume are nevoie, abuzeaza imediat pe cei care i se opune ei, lume. Si nu mai merge atunci shmecheria! Aparent n-ar fi cazu lu Leo desi... nu m-ar mira chiar si ea sa faca parte total din aceasta lume si nu partial cum ar parea pe motiv de prietenie, intrucat ea insasi nu da sanctiuni ar putea sa-l astepte doar pe Hingher sa-si bata joc de inamicii lu lume in stilul propriu, sa nu trebuiasca sa-si murdareasca ea oja de pe unghii cu sanctiuni abuzive si repetate. De-aia avem Hingher, ce dracu!

    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Hai sa fim seriosi. Ai aparut dupa o absenta de cativa ani de zile si ai inceput sa tragi la raspundere pe unul si altul. Ideea principala este sa ne simtim bine postand pe acest forum. Tu cum contribui la asta?
    Perfect de acord. Insa ai uitat un cuvant si anume TOTI trebuie sa ne simtim bine, nu doar lume.



    Paul nu deranjeaza aboslut pe nimeni pe sectiunea lui surghiunit acolo pe Subiecte Sensibile. Trebuie sa fii un dobitooc al dracului de pervers sa nu accepti atata lucru si Hingherul dupa propriile lui cuvinte este! Asa cum a zis "ma deranjeaza ca apare la posturi acolo in dreapta" sau unde plm il deranjeaza pe el ori cum s-o fi exprimat, si asta pt ca-i e lene sa intre pe sectiunile lui una cate una sa vada ce s-a postat, el vrea sa vada in dreapta cine posteaza si sa nu fie deranjat de alte posturi consecutive. Ceva mai stupid rar mi-a fost dat sa aud!
    Last edited by Johnny D; 2nd April 2018 at 13:57.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #98
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Nu doar eu ma pis pe el, toti se pisa pe el, ignorant-o.
    Si ignorantule se scrie ignorant-ule?

    Leo, nu ajungi nicaieri cu astia cu IQ-ul cat pisica.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  15. #99
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Am zis o ingoranta, doar invers! Gramatica n-are legatura cu IQ-ul ci cu memoria, abuzorule.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #100
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Leo
    Ar trebuie sa fii ceva mai flexibila, rigiditatea cu care aperi un regulament care poate fi imbunatatit nu prea e normala.
    Intram sa ne destindem pe OLS, sa fim prieteni nu sa ascultam orbeste ordine militaresti.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  17. #101
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "Leo, nu ajungi nicaieri cu astia cu IQ-ul cat pisica."

    Ia-l acasa Leo. Baga-l in beci. Ingroapa-l in fundul curtii. Si scoate-l la lumina cand iti voi spune eu.
    Last edited by Paul Atreides; 2nd April 2018 at 14:06.

  18. #102
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Leo
    Ar trebuie sa fii ceva mai flexibila, rigiditatea cu care aperi un regulament care poate fi imbunatatit nu prea e normala.
    Intram sa ne destindem pe OLS, sa fim prieteni nu sa ascultam orbeste ordine militaresti.
    Bravo Bobi, desi noi 2 nu ne prea intelegem, deci nu poti fi acuzat de partizanat, acum cred c-ai pus punctul pe i.

    Si pana la urma despre asta e vorba si cu Hingherul, a inceput sa dea militaria jos din pod doar cu Paul si sa-si bata joc de el ca un sergent care i s-a pus pata pe un amarat de soldat ce mai shchioapata din cand in cand ca dracu pe sarmale! Asa ceva eu nu pot sa accept, si-i voi trage un sut in coaie unui asemenea sergent cat de tare si de cate ori voi putea!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #103
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Gramatica n-are legatura cu IQ-ul ci cu memoria, abuzorule.
    Asta s-a crezi tu. Un test IQ complet cuprinde:

    - intelesul cuvintelor;
    - gramatica si comprehensiune;
    - aptitudini verbale avansate;
    - analiza logica;
    - aritmetica mintala;
    - serii numerice;
    - probleme cu numere.

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Am zis o ingoranta, doar invers!
    Poti sa fii mai penibil de atat?
    "O masina" spusa invers iese "masin-o"?

    De unde atata prostie pe lumea asta?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  20. #104
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Da Bobi, sa fim prieteni, sa ne simtim bine.
    Paul este o problema de ani de zile pe acest forum. S-a discutat si pe RA problema lui de cateva ori in ultimii ani de zile. Sunt useri care au plecat din cauza lui de pe forum. Vadim l-a facut moderator pe Hinghi pe Diverse si Administrativ tocmai pt a-l tine in frau pe Paul. Regulamentul spune clar, fara spam.
    De ce ii sarim in cap lui Hinghi daca incearca sa faca ordine?

    Cand mergi la tribunal sa reclami o nedreptate, persoana care greseste plateste. Constientizeaza ca a gresit si nu mai repeta greseala. Daca persista in greseala, este arestat si infunda puscaria. Paul de ce nu realizeaza unde greseste?

  21. #105
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Va pierdeti vremea acuzandu-va unii pe altii....cand thread-urile mele sunt violate!
    E o bataie de joc vis a vis de libera exprimare pe acest forum!
    Doresc refacerea poll-ului duopa cum era.Fara opitunea de DA, si sa se vada cine voteaza si ce.
    E a doua oara cand mi se intampla sa imi fie editat un tread.O consider bataie de joc.Daca nu va convin thread-urile mele, faceti-va altele.Atat timp cand nu injur sau jignesc pe ele, lasati-le cum le-am facut.
    Nu aveti ce sa va bagati peste modul in care am considerat eu ca e ok sa fie un thread facut de mine.
    "INTERZIS"!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •