View Poll Results: Pronostic

Voters
10. You may not vote on this poll
  • 1

    5 50.00%
  • x

    2 20.00%
  • 2

    3 30.00%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 120 of 120

Thread: Etapa 25: Dinamo - Steaua 2-2

  1. #106
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    asteptam pozele de la Clau sa ne lamurim ce s-a intamplat acolo
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  2. #107
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Din nou ghinion in meciul cu cateaua lesinata de foame. In opinia mea, echipa a fost gandita bine in perspectiva meciului retur cu Lazio, in ciuda vocilor care considera ca Dica nu trebuia sa faca atatea schimbari fata de ultimul meci.
    Daca Enache o baga-n ate in min. 2, iar Vlad nu gresea la cel de-al 2-lea gol acum era un alt discurs din partea tuturor - media si chibiti. Din pacate nu s-a intamplat, iar spurcaciunile au reusit sa scape nepenerati suficient.
    Arbitrajul sa spunem ca a fost ok, chiar daca si de aceasta data am fost dezavantajati, Man neprimind cuvenitul 11 m la cotul in fata primit in careu de la Marici.
    Pana la urma nu s-a pierdut decat un punct in batalia cu CFR si clona Craiovei.

    In ceea ce priveste lupta pentru accederea play-off, un singur lucru e clar, si anume daca Botosaniul daca nu bate in aceasta seara sunt aut in proportie de 100%, iar Astra tot 100% sunt in play-off. Si inca ceva, toate echipele sunt la mana lor, nedepinzand de rezultatele celorlalte.
    Last edited by Duba; 19th February 2018 at 11:18.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #108
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    imi mentin parerea ca egalul asta, si mai ales modul in care a fost obtinut, e mai demoralizant pentru hariciumbe decat o infrangere la scor!
    in meciul cu Astra o sa vedem niste rasi fricosi si, evident, puricosi
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #109
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    buna ziua dragi prieteni si buna sa va fie inima!
    am intrat doar sa va salut si sa va spun ca pana la urma am revenit cu noroc. respect budi si teixeira, fotbalisti si nu putzoi legati de fusta mamicilor. respect torje, para pic de ironie, un caracter de invingator cu suflet mare. si de ce nu respect miriuta si mii de multumiri.

    ooof, mingea-i rotunda leuto/clau, usor cu pianul pe scari. buna sa va fie inima dupa tragedia de ieri.
    huh, uitai, daca doriti poze?

  5. #110
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    mai am una, o urare si va las

    fmm GgB!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #111
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    buna ziua dragi prieteni si buna sa va fie inima!
    am intrat doar sa va salut si sa va spun ca pana la urma am revenit cu noroc. respect budi si teixeira, fotbalisti si nu putzoi legati de fusta mamicilor. respect torje, para pic de ironie, un caracter de invingator cu suflet mare. si de ce nu respect miriuta si mii de multumiri.

    ooof, mingea-i rotunda leuto/clau, usor cu pianul pe scari. buna sa va fie inima dupa tragedia de ieri.
    huh, uitai, daca doriti poze?
    Nu e nici o tragedie, Miriuta si-a aratat limitele la 2-0. Orice antrenor cu minime cunostinte de fotbal inchidea jocul iar azi era liniste pe thread-ul asta. Echipa s-a miscat bine 65-70 de minute iar apoi trebuia bagat Monroy la mijloc sa distruga tot jocul. Era simplu, urat dar efficient. Asa v-am lasat sa sarbatoriti iar Revelionul pentru un egal cu o echipa mica, dupa cum o tot catalogati

  7. #112
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Stai lin mai Claudiu, pentru noi este un egal rusinos scos in fata unei echipe net inferioare iar pentru voi chiar tragedie avand in vedere faptul ca nu ati stiut sa gestionati un avantaj timp de 10 minute. Etapa viitoare va tin pumnii la Giurgiu, sa mai avem doua meciuri. Cu primul 11 pe teren nu ne-o urmari la infinit bulanul canin.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #113
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Stai lin mai Claudiu, pentru noi este un egal rusinos scos in fata unei echipe net inferioare iar pentru voi chiar tragedie avand in vedere faptul ca nu ati stiut sa gestionati un avantaj timp de 10 minute. Etapa viitoare va tin pumnii la Giurgiu, sa mai avem doua meciuri. Cu primul 11 pe teren nu ne-o urmari la infinit bulanul canin.
    Ia zi, ca parere personala, crezi ca Rednic sau Contra pierdeau un avantaj de 2-0 in minutul 80? Miriuta stie doar cu hei-rup, nimic tactic. Am fost in peluza, erau toti morti la mijloc si el il baga pe Hanca pe banda...mie meciul mi-a placut, voua trebuie sa va dea de gandit ca la toate investitiile facute de cioban ati smuls un egal in minutul 93 impotriva unor jucatori luati de pe la Pepco sau Auchan

  9. #114
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Noi nu suntem nemti sa luptam pana in ultima secunda.

  10. #115
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Noi nu suntem nemti sa luptam pana in ultima secunda.
    pai si ce,fecesebistii sunt nemti?
    tot sovietici si ei si uite ce v-au facut...
    granita la Orsova!

  11. #116
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    o sa vedem niste rasi fricosi si, evident, puricosi
    Leo are purici, nu ti-e rusine?

    Quote Originally Posted by Leo View Post
    Noi nu suntem nemti sa luptam pana in ultima secunda.
    Romani, evident. Permisivi pana-n ultima secunda. Si Lazio o sa afle treaba asta in 3 zile, nu-i problema!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #117
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Capitane, bagam si noi cronicuta aia azi?
    Hai ca dau un vin bun!

    FB_IMG_1519056742750.jpg
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #118
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Clau7_D View Post
    Ia zi, ca parere personala, crezi ca Rednic sau Contra pierdeau un avantaj de 2-0 in minutul 80? Miriuta stie doar cu hei-rup, nimic tactic. Am fost in peluza, erau toti morti la mijloc si el il baga pe Hanca pe banda...mie meciul mi-a placut, voua trebuie sa va dea de gandit ca la toate investitiile facute de cioban ati smuls un egal in minutul 93 impotriva unor jucatori luati de pe la Pepco sau Auchan
    ca parere fara a fi interesat prea mult de gradina voastra, nu stiu, poate ca aveam noi un avantaj de 2-3 goluri.
    investitii la Steaua??!! facute doar la pohta ciobanului si mintea lui mm, hai sa fim seriosi ca nu degeaba-l injur...

  14. #119
    ex-FanSportRomania
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    3,992
    Reputatie
    0
    Pai cum ce investitii? Mbappe, Nedelcu, Florinel-Simulare Tanase toata spuma cea vestita am zis dinaintea meciului ca singurul care poate sa ne execute de la voi e Teixeira si din pacate asa a fost. E nasol oarecum sa vezi ca cel mai bun jucator din campionat e unul de 37 de ani.

  15. #120
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    la cat intarzie capitanul cu cronicuta aia cred ca o sa fie material cel putin de un Pulitzer
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •