Results 1 to 10 of 10

Thread: Reported Post by Paul Atreides

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0

    Reported Post by Paul Atreides

    Paul Atreides has reported a post.

    Reason:
    Acest RP este sponsorizat de ANTRAX.
    Post: Sa-mi bag pulla in mormantul *******, paulica
    Forum: Valea Plangerii
    Assigned Moderators: Vadim, Marius, delaoltenia

    Posted by: Sevilla86
    Original Content:
    Trebuie sa injur ca sa inteleaga lumea de ce sunt aici. Moderatorii in libertate injura de morti tot timpul (dario) iar altii isi baga pulla peste tot, mai ales pulla lor si a lu Cristos, iar mai nou vor moartea unui croat si sa-l ingroape (ionel). Devine din ce in ce mai greu sa injur mai rau decat moderatorii de pe forum. Nu vreau sa se intrebe lumea de ce Sevi de la carcera se poarta mai civilizat decat moderatorii, asa ca injur.


    • Chinna: am o singura clona si este banata.

    • Dario: sa-ti trag la muuie. Olteanu' tot oltean, nu ai ce sa-i ceri.

    • Ionelu: nu suntem prieteni. Prietenii tai sunt animati si in general vorbesc fluent japoneza.

    • Paulica: o injuratura standard de ma'sa aia moarta - as lua-o in pulla, dar a luat-o deja tir-ul si cred ca a largit-o substantial, cred ca i-a facut pizzda cat piscina.

    • Parisele: cel care spera sa-mi revin si care deschide thread despre mine, dar nu-i pasa de persoana mea. Detectez o usoara contradictie in spusele specimenului. Baga-mi-as pulla in ma'sa sa-ti fac o surioara ca sa am ce fute si dupa ce moare curva de ma'ta.



    Sper sa apreciati asa frumusete de postare structurata. Chiar fac eforturi pentru a transmite mesaje cat mai clare, usor de citit si de inteles.

    Am recurs la terorism verbal pentru ca am epuizat restul alternativelor. Intr-un loc in care supermoderatorul judeca dupa cum il taie capul, cu masuri diferite de la zi la zi, am incercat sa apelez la ratiune timp de ani de zile, discutii interminabile fara nici un rezultat. De fiecare data cand i se reproseaza ceva, spune de regulamentul forumului, acelasi regulament despre care recunostea ca nu mai exista si ca lucreaza la unul nou. De data asta chiar renunt la gandul de a mai reveni pe forum. Nu trebuie sa fiti de acord cu mine si nici nu discut pe tema asta. Orice incercare de dialog va fi intampinata de noi injuraturi care de care mai inovative si originale.


    Acest mesaj a fost sponsorizat de Antrax.
    Daca Sevi nu-ti fute ziua, Antrax este solutia ideala. Sporii bacilului au un efect garantat.

    Unde Sevi nu da randament,
    Antrax iti face testament.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Macar a compus si-o poezica dincolo de textul destul de tumultos. Asta arata ca-i pasa.
    Intrebarea e de ce si/sau in ce fel? Ca pana la urma, daca-ti pasa, tre sa mai si lasi de la tine si sa lasi oamenii sa traiasca in felul lor.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1

    Reported Item

    Sevilla86 has also reported this item.

    Reason:
    Am un anumit grad de satisfactie de fiecare data cand vad ca pauliciul imi citeste postarile
    Baga-mi-as pulla in mumia de ma'sa.

    Acest mesaj a fost sponsorizat de Lubrifiant Durex.

    Cand mortaciunea are pizzda uscata,
    Doar Lubrifiantul Durex te scapa.



    Ionelu imi apreciapa munca ce o pun in postari. Ca rasplata, nu-i zic nimic de gaoaza ma'sii cu ocazia asta.

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Si cu asta a raspuns. Ii place sa tortureze oamenii cu probleme.


    Multumesc.


    Next case.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Si cu asta a raspuns. Ii place sa tortureze oamenii cu probleme.


    Multumesc.


    Next case.
    Asta nu-i in stare decat sa-si tortureze decat fiica si mama. Cred ca ar fi in stare sa le violeze. Nu cred ca exista pe acest forum, si in general, oriunde, un asemenea specimen.
    Cine dracul il tine pe asta pe forum? Si de ce?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    La draq. Am mai spus ca nu voi mai vb de astia. De acum incolo nulitatile astea care infecteaza forumul zilnic nu mai exista, cel putin pentru mine.
    Le las lui LEO. Marea admiratoare a injuraturilor infecte ale lui sevila, novac, iulian, cip @co.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ultima intrebare: CINE DRACU ACCEPTA UN ASEMENEA INDIVID PE FORUM?

  8. #8
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Alooo...bai prostie intruchipata bai.Eu, cel putin pana acum, nu am injurat pe nimeni ,niciodata.
    Asa ca ...dont push your luck.
    Free Sevilla!!!!

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Oare de ce unii se mai trezesc dimineata?

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Iulian has upped his fury lvl to 21! At this rate he will go berserk by the end of the week!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •