Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 76

Thread: Liga Campionilor 2017/2018

  1. #43
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    groaznic meciul din retur..dar cumva suntem in Final 4...acolo Dumnezeu cu mila !

    CSM in Final 4 UCL
    Craiova in finala si ea

    sezon f bun
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #44
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    am picat cu gyor..pff..nasol...preferam sa evitam gyor-ul.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #45
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Doream Vardar...
    Sper ca Bella și Cristina să-și îmbunătățească chimia și relațiile de joc și Amanda să rupă poarta pentru că vom avea nevoie. Avem nevoie de apărare de fier, portari de fier și extreme rapide și precise. Can't wait deja!!!

  4. #46
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ioane, nu poate, ma, sa transfere doamna Firea pe gagica aia a ta din Norvegia, aia care facea selfie in cucul gol? Am avea nevoie de un braț de fier acolo pe 9 metri.

  5. #47
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    Nora e Nora :X

    si da, o consider cea mai buna jucatoare din lume...bine ptr CSM ca e accidentata...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #48
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Craiova a câștigat cupa EHF, un fel de EL la fotbal. O performanta fabuloasa.

  7. #49
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Neagu iarasi praf in momentele esetiale si asa s-a pierdut meciul, ca de obicei.
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Ioane, nu poate, ma, sa transfere doamna Firea pe gagica aia a ta din Norvegia, aia care facea selfie in cucul gol? Am avea nevoie de un braț de fier acolo pe 9 metri.
    Nora e Nora :X

    si da, o consider cea mai buna jucatoare din lume...bine ptr CSM ca e accidentata...
    Vedeti ca stiti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #50
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Au pierdut fetele ?

  9. #51
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    da !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  10. #52
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Eu cred ca gulden a fost praf azi. Si hagman si mai toata echipa. Dar johnny bineinteles ca doar cristina a pierdut...
    Overall insa statistica nu minte... E golgeter chiar si cu o forma mai slaba

  11. #53
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Hai ma, CSM e cea mai slaba din astea 4. Nici nu ma gandeam sa bata Gyor. Savedem ce face Vardar, anul trecut a pierdut la mustata, poate reusesc azi sa puna mana pe trofeu.

  12. #54
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Alina Nicoleta View Post
    Eu cred ca gulden a fost praf azi. Si hagman si mai toata echipa. Dar johnny bineinteles ca doar cristina a pierdut...Overall insa statistica nu minte... E golgeter chiar si cu o forma mai slaba
    Gullden a castigat un CL pt CSM acu 2 ani, exact cand a venit a si dat maximum de forma si in handbal cam asa se face, pe urma a jucat tot mai slab, insa Neagu la primu sezon cam varzish. Da goluri ca le da in momentele si meciurile neimportante, cand esti la un gol in spatele adversarului dai lob din ala stupid nici macar fortand portaru sa sara sa-l prinda... slaba si proasta pe de-asupra, lobul e o executie din 7 metrii ce-o dai doar ca sa faci spectacol, nu cand esti obligat sa dai gol sa te tii de adversar! Si mai si ratezi executia...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #55
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,241
    Reputatie
    0
    Fabulos meci! Vardar pierde ca anul trecut în prelungiri. Da ce final a fost... Păcat de ele. Vardar e istorie, de la anul o ia de la zero, fără vedete.

  14. #56
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Cand vad cata critica pe Neagu. Asa e cand esti cel mai bun, nu mai esti laudat pentru lucrurile bune, esti vazut doar cabd gresesti. Stau si ma gandesc ce ar fi in sufletul ei sa vada asemenea critici. Dar na gandesc ca nu citeste. Insa ma tem ca pasul de a veni in tara a fost gresit. Era iubita si apreciata in Muntenegru, unde a luat si ea champions league.

    Cat despre finala, Vardar merita azi.. Numai eu am numarat cam 5 faze date aiurea de surori..

  15. #57
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Pai aia a fost o prostie mare ce-a facut acolo cand CSM revenise la egal dar luase iar un gol sau doua si trebuia sa tina de adversar. Pe Gullden am inteles-o in primul minut al meciului c-a dat cat a putut si-a prins bara interioara, si-n loc sa se faca 1-0 pt CSM s-a racut 0-4. Insa n-ai scuza intr-un asemenea moment sa dai lob, nici in minutu 1 cand a executat Gullden daramite in ultimele 15 minute cand trebuia sa te tii de adversar. Oricum o dai, e o megaprostie sa dai lob acolo, mai ales ca-ti tremura si mana, daca dai tare fara sa tintesti bara, poti da gol si daca-ti tremura mana, asa se da in circumstante ca alea!

    Dar decat sa dai lob, mai bine dai dupa bara!!!!! Aici e prostia! Lobul din penalty e ca la fotbal, il dai sa-ti umilesti adversarul, insa iesi de prost si ingamfat daca il ratezi si echipa pierde din cauza ta!

    Mie nu mi-e antipatica Cristina Neagu, e o jucatoare foarte buna, mi-s antipatici doobitocii aia care o tot dau ca e Messi din handbal si alte aberatii. NU E! E o jucatoare foarte buna si atat, care are punctele sale slabe, si nu sunt atat de putine incat sa fie cea mai buna din lume. E printre, dar nu e cea mai. Si meciurile cu mare miza o dovedesc, atat la echipele de club la care activeaza cand mai degraba echipa ii castiga trofeele in momentele de mare importanta decat le facea ea, cum a facut Groot azi, a fost fabuloasa - "I am Groot", indeed she was; cat mai ales la echipa nationala.

    E cel mult un Cristiano Ronaldo dar care nu are o echipa atat de buna ca Real Madrid s-o scoata din rahat, cand joaca mediocru asa cum a jucat Ronaldo in ultimii 3 ani dar tot i-au dat trofee ca echipele lui i-au castigat meciurile.
    Last edited by Johnny D; 14th May 2018 at 01:22.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #58
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Asta e parerea ta si o respect.
    Parerea mea este ca au fost atatea meciuri in care Cristina a salvat echipa si a fost decisiva. Meciul cu Gyor nu putea fi castigat chiar daca Cristina isi facea jocul bun. Una peste alta, sper ca anul viitor cu noile jucatoare sa existe mai multa chimie, jucatoarele Csm ului le cunosc si au mai jucat cu ele in echipa. Cat despre Amorim, a fost decisiva ieri si este o super jucatoare, dar nu vad diferenta clara de a fi peste Cristina. Anul acesta nu a fost cel mai bun pentru Cristina, dar chiar si asa asta o face sa fie acolo pe prima pozitie de top scorer si daca ma uit atent si prin statistica si la assist uri.
    Mi ar placea sa vad un antrenor care sa nu fie temator sa faca schimbari si sa se impuna.

  17. #59
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    gyor si vardar au ajuns meritat in finala...s-a vazut ca au jucat finala si anul trecut...ambele mult peste CSM si Rostov...

    frumoasa atmosfera la final 4...toti fanii au fost la inaltime...
    pacat de vardar...sa pierzi 2 finale aproape identic la 1 gol si in extra time...

    ps - bine ca pleaca gulden...e suficient cu bella bella...
    le asteptam pe fetele razboinice de la vardar...si sa vedem ce antrenor vine.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #60
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1

  19. #61
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Alina Nicoleta View Post
    Cat despre Amorim, a fost decisiva ieri si este o super jucatoare, dar nu vad diferenta clara de a fi peste Cristina.
    Nici mie nu mi se pare ca e, insa Groot e peste amandoua si le face si cu mana. Probabil a profitat de lipsa din prima scena a Norei.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #62
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Nici Groot nu e. Mai buna e Oftedal pe centru, doar ca Oftedal a avut pb de sanatate in ultimul timp.

  21. #63
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,834
    Reputatie
    0
    nebunie in poarta gyor-ului anul urmator: grimsbo si leynaud...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •