Page 3 of 32 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 671

Thread: Salvați soldatul Paul!!!

  1. #43
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Nu merita bann definitiv.
    De meritat merita. Forum-ul asta a aratat ca un cos de gunoi ani de zile din cauza lui.
    Pe alte forum-uri era banat la 48 de ore dupa ce si-a creat contul.

    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Fara suparare....daca se aplica regulamentul corect nici macar tu nu mai erai pe aici dupa derapajul din decembrie.
    Comportamentul meu a fost un raspuns, o revolta impotriva abuzurilor moderatorilor si impotriva specimenelor gen pulica.
    Pulica, asa este el, nu are nevoie de un impuls extern pentru a posta 30 de postari consecutive la interval de un minut.

    Daca vrei reiau discutia si iti arat postari de-ale mele in care il rugam frumos sa nu mai posteze consecutive off-topic pe un thread de-al meu. Raspunsul lui a fost 6 postari kilometrice consecutive cu articole off-topic. Trebuie sa intelegi ca-l facem dement pentru ca este, nu pentru ca vrem sa-l insultam.

    Daca vrei sa detaliez si sa-ti arat, nu trebuie decat sa spui.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sevilla, cat dureaza un bann definitiv?
    Nu foarte mult, maxim o luna
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  2. #44
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Fiecare cu parerea lui.Consider insa ca e bine sa fim toleranti!
    "INTERZIS"!

  3. #45
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Fiecare cu parerea lui.Consider insa ca e bine sa fim toleranti!
    pai spune-i asta parizianului,ca el l-a umplut de puncte...
    bai dar zici ca esti turc,nu chinez sau finlandez
    granita la Orsova!

  4. #46
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Da, parisele i-a dat de trei ori mai multe puncte decat Hinghi.
    Totusi, Hinghi este scos vinovat pentru ban.

    Fiecare cu parerea lui si parerea mea este ca parisele este mai vinovat pentru acest ban decat Hinghi
    Last edited by Sevilla86; 22nd January 2018 at 16:36.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  5. #47
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Pai sa inteleg si eu....bannarile care le-a aplicat Hingherul nu s-au numarat in punctele alea?

    Si oricum Hingherul este vinovat pentru tot ce se petrece pe forum!.In special pentru cei 40 de useri care se afla in asteptare ca sa se logheze
    "INTERZIS"!

  6. #48
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Cineva poate fi banat direct de catre un moderator, sau de catre sistem automat la cumul de puncte.
    Ban-ul direct nu influenteaza numarul punctelor. Din contra, poti face mult bine cuiva banandul pentru o zi in loc sa-i dai puncte.

    Cred ca si Tyler si Duba sunt la un punct de ban permanent. Cel putin Tyler sunt sigur.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  7. #49
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    in concluzie,frantuzul l-a matrasit si apoi a deschis thd lacrimogen cu "salvati-l"...atata perfidie nici la englezi n-am vazut...
    qed,deci se poate inchide si aici,ca si pe Paul Atreides...
    granita la Orsova!

  8. #50
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Multumesc pentru lamuriri.Credeam ca si bannarile se numara.
    Dar oricum Hingherul e de vina

    Intr-o alta ordine de idei!Bine ca l-ati eliberat pe Paul.Dar, propun, ca sa existe lege pe forum, sa se aplice regulamentul cat de cat.Pentru toti!
    Daca Paul va merita bann (dar sa merite, nu asa, "de drag") sa i se dea.Si lui si oricui merita.
    "INTERZIS"!

  9. #51
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    da,acum e foarte bine stiind ca o sa umple peste tot cu rahaturile alea si fara sa i se mai intample nimic..bravo bah!
    sa-l faceti sanatos v-ati gandit?
    granita la Orsova!

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    deci paul e liber? noh, asa da!

    spre disperarea frustraceilor de oposition forte......cum ar fi zis marker!

  11. #53
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    in concluzie,frantuzul l-a matrasit si apoi a deschis thd lacrimogen cu "salvati-l"...atata perfidie nici la englezi n-am vazut...
    qed,deci se poate inchide si aici,ca si pe Paul Atreides...
    Auzi bai regulator de mame useri, astea sunt romanisme si mie nu-mi plac.
    Sanctiunile alea au fost date de-a lungul anilor pe merit cand a calcat cu adevarat pe bec. In ultimul an doar Hingherul il tot bana dupa ureche pe cand voi ii luati mama la plua.

    Deci incearca sa nu ma enervezi acum cu mocofanii gen Novac ca imediat ii iei locul si te bag in curul Banatului cat esti de Cip. Stii cum e faza cu parizianul cand pierde PSG. El te injura si daca raspunzi te baneaza

    Si de acum il lasati in pace pe Paul sa posteze ce vrea pe forum atat timp cat nu injura sau alte abateri la regulament. Nu sunteti voi mari elitisti academicieni rupti in cur care sa decida cine are si cine nu are dreptul sa intre pe forum.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    upsss.......

  13. #55
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Ma, futu-ti gura ma'tii, da' te crezi pe forum-u' lu' tac'tu?
    Ar trebui sa te cautam si sa-ti dam foc la masina aia, cu tine inauntru.

    Este a doua oara cand ameninti useri ca poti sa le faci ce vrei si daca reactioneaza ii banezi. Ia ca-mi bag eu pulla in ma'ta!
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste

  14. #56
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Nu e forumul lui tata dar plictisiti ca tine nu au dreptul sa injure cand le vine. Ia o pauza ... automata
    Tu erai ala care facea pe moralistu' acum cateva ore?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #57
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Auzi bai regulator de mame useri, astea sunt romanisme si mie nu-mi plac.
    Sanctiunile alea au fost date de-a lungul anilor pe merit cand a calcat cu adevarat pe bec. In ultimul an doar Hingherul il tot bana dupa ureche pe cand voi ii luati mama la plua.

    Deci incearca sa nu ma enervezi acum cu mocofanii gen Novac ca imediat ii iei locul si te bag in curul Banatului cat esti de Cip. Stii cum e faza cu parizianul cand pierde PSG. El te injura si daca raspunzi te baneaza

    Si de acum il lasati in pace pe Paul sa posteze ce vrea pe forum atat timp cat nu injura sau alte abateri la regulament. Nu sunteti voi mari elitisti academicieni rupti in cur care sa decida cine are si cine nu are dreptul sa intre pe forum.
    unde m-ai vazut tu pe mine ca as fi regulator de mame,bai soola uda?
    asta ca sa-ti raspund in acelasi limbaj de golan...si sa nu te bag direct acolo unde meriti,bai nemernicule ...credeam ca ai simtul umorului,m-am inselat...esti si prost si ciufut pe deasupra,treaba ta...
    granita la Orsova!

  16. #58
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Pentru tine voi deschide un thd numit "Ticãlosi fãrã glorie"

    Vrei probabil sa caut postari in care ii regulai toata viata lui Paul in momentul in care credeai ca ai dreptul. E relativ recent.
    Prost? Oare cine este?
    Incerci sa o iei pe terenul jigniri? Ok dar nu ai "stofa". Sevilla te bate la distanta.

    Degeaba vei cauta sa aprinzi lumina in khuhurul Banatului, eu doar atat iti spun

    Lasa umorul la altii cu talent. Tu esti doar haios dar nu confunda cu simtul umorului deoarece pt asta iti trebuie si inteligenta.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #59
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Iti place, Dario, ce ai facut?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  18. #60
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Iti place, Dario, ce ai facut?
    Cand te uiti in oglinda si vorbesti singur data viitoare ia carnetel pe care ti-ai scris numele. Nu de alta dar induci in eroare cititori pe aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #61
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Pentru tine voi deschide un thd numit "Ticãlosi fãrã glorie"

    Vrei probabil sa caut postari in care ii regulai toata viata lui Paul in momentul in care credeai ca ai dreptul. E relativ recent.
    Prost? Oare cine este?
    Incerci sa o iei pe terenul jigniri? Ok dar nu ai "stofa". Sevilla te bate la distanta.

    Degeaba vei cauta sa aprinzi lumina in khuhurul Banatului, eu doar atat iti spun

    Lasa umorul la altii cu talent. Tu esti doar haios dar nu confunda cu simtul umorului deoarece pt asta iti trebuie si inteligenta.
    prost este unul care nu demult avea avatar arabesc acolo,cu seic si tot tacamul...ca dupa Charlie Hebdot si l-a schimbat brusc,n-avea de unde sa stie,ca era si greu previzibil...
    granita la Orsova!

  20. #62
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip View Post
    prost este unul care nu demult avea avatar arabesc acolo,cu seic si tot tacamul...ca dupa Charlie Hebdot si l-a schimbat brusc,n-avea de unde sa stie,ca era si greu previzibil...


    Cand zic ...


    Hai sa-ti spun si tie ca te vad sarac si trist.
    L-am schimbat doarece perioada era tensionata pe net si am zis sa-i evit lui Vadim tot felul de probleme in caz ca Google raporta la idiotii functionari tampenii cu diplôme

    Ce ziceam despre tine ... ? Ah ca esti ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #63
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,255
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post


    Cand zic ...


    Hai sa-ti spun si tie ca te vad sarac si trist.
    L-am schimbat doarece perioada era tensionata pe net si am zis sa-i evit lui Vadim tot felul de probleme in caz ca Google raporta la idiotii functionari tampenii cu diplôme

    Ce ziceam despre tine ... ? Ah ca esti ...
    am inteles,de fapt era doar de ochii lumii,tu de fapt simpatizai doar ca n-aveai coloana vertebrala sa mai si recunosti...ok,pai zi asa de la inceput,ce atata te tot invarti ca un ala in caldare...
    Last edited by cip; 22nd January 2018 at 22:49.
    granita la Orsova!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •